SİLİVRİ KENTSEL DÖNÜŞÜM FİRMASI DANIŞMANLIK

https://www.sahibinebak.com/ Mikail BAYRAK

  • Cep
    0 (539) 378 28 75
Mesaj Gönder
Açıklama

SİLİVRİ KENTSEL DÖNÜŞÜM FİRMASI DANIŞMANLIK

Kentsel Dönüşüm Kanundan yararlanarak Eski, Depreme Dayanıksız Evinizi, İşyerinizi veya Her çeşit Binanızı yenilemek veya depreme karşı binanızı güçlendirmek için Yetkin Kuruluş BAYRAK Mühendislik Mimarlık’ a Başvuruda bulunmanız yeterlidir. Uzmanlarımızın Binanız için hazırlayacağı Deprem Risk Raporunun Onayı ile binanız Kentsel Dönüşüm kapsamına girer böylece eski, deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binanız Kentsel Dönüşüm kapsamında kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka Yerleşim Bölgelerine Kaydırılma Korkusu Yaşamadan şuan evinizin, işyerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz. 

Yukarıdaki numaradan bizi arayarak Silivri ilçemizde bulunan konut/konutlarınız için kentsel dönüşüm hakkında bilgi alabilir, binanızın riskli olup olmadığını, binanızın depreme karşı ne kadar güvenilir olduğu ile ilgili gerekli incelemeleri yapmak, riskli yapı tespitinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kentsel dönüşüm 2019 yılının sonuna doğru İstanbul’da olan depremler sonucunda eski binalarda oturan insanların daha çok dikkatini çekmeye başlamıştır. Kentsel dönüşüm nedir? Kentsel dönüşüm yasasından nasıl faydalanılır ? Kentsel dönüşüm kredisi nasıl alınır? Kentsel
dönüşüm kira yardımı nasıl alınır? Kentsel dönüşüm kanunundan nasıl faydalanılır? Kentsel dönüşüm avantajları nelerdir ? Bu ve buna benzer sorularla ilgili bizi arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Kentsel dönüşüm ile ilgili en çok merak edilen aşağıdaki soruların cevapları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.


Teknik Özellikler
Sponsorlu Bağlantı