Otel9.com ile Komisyonsuz Tatil

https://www.sahibinebak.com/ Timur ERSOY

  • Cep
    0 (553) 650 25 90
Mesaj Gönder
Açıklama

Otel9.com ile Komisyonsuz ve İndirimli Tatil

Otel9.com ile Komisyonsuz ve İndirimli Tatil ile Türkiye Otelleri’ne aracılıksız ve komisyonsuz rezervasyon yaptırabileceğiniz yeni sistem. Türkiye ve Dünya’da ilk olarak komisyon ve herhangi bir ücret ödemeden ayrıca konaklama tesisi ile doğrudan kullanıcı buluşturan rezervasyon sitesi. Otel9.com, yayınladığı otellerde tatilci gibi kalarak deneyimlerde ve yorumlarda da bulunuyor. Tatilcilerin en iyi şekilde kusursuz tatil yapmaları ve doğru içerik bilgileri vermek için çalışıyor.

Marmara Bölgesi Tatil Yerleri

Avşa Adası

Marmara bölgesinde günü birlik veya haftasonu tatil yapabileceğiniz tatil beldesi var. Belki de hiç aklınıza gelmemiş ya da hiçbir yerde adını duymadığınız saklı cennet tatil adalarını öğrenebileceksiniz. İstanbul’a 2 ve 3 saat deniz ulaşım yoluyla gidebileceğiniz Avşa Adası, Erdek Otelleri , Tekirdağ , Marmara Adası, Ekinlik Adası, Balıklı Adası gibi masmavi ve temiz deniz sularına sahip gizli kalmış adalarda tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. İstanbul’a yakın tatil beldelerinin başında Avşa Adası Otelleri yer alıyor, yaz sezonunda milyonlarca insan ağırlayan Avşa adası hafta sonu kaçamağı içinde uygun. İstanbul deniz otobüsleri ile bostancı ve Yenikapı iskelelerinden hareket ile Avşa Adası'na 2 saat 45 dakika gibi kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Hem ekonomik hemde konforlu hizmet veren Avşa adası otelleri fiyatları ise kişi başı kahvaltı dahil ve denize sıfır olmak üzere 60 liradan başlıyor.

Didim Otelleri

Ege'nin en bilindik tatil beldelerinden biri olan Didim her sene iç turizmin can damarını sağlıyor. Altınkum, Akbük ve diğer koylarda bulunan Didim Otelleri denize sıfır konumda yer alıyor ve bir çoğuda yarım pansiyon konseptiyle çalışıyor. Oldukça bakımlı ve temiz bu otellerde fiyatlarda oldukça ekonomik. Yerli ve yabancı turistlerin genel olarak ziyaret ettikleri meşhur mavi bayraklı denizi ile Altınkum oluyor. Altınkum harika otelleri ve gezilebilecek yerleri ile tatilcileri en iyi şekilde ağırlıyor. Altınkum ve çevre koylarında beach barlar ve sahil restaurantları bulunuyor. Günlük taze balık yiyeceğiniz balık restaurantlarında harika mezeler eşliğinde akşam yemeğinize renk katın.
Karayoluyla yoluyla ulaşabileceğiniz Didim, Aydın iline bağlıdır.

Marmara ve Ekinlik Adası Otelleri

Marmara adası, Marmara’nın en büyük adasıdır. Birçok yazlıkçı ve konaklama tesislerine ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda mermer ocaklarıyla da ünlüdür. Avşa adasına komşu ada’dır. İstanbul’dan ve çevre illerden yoğun olarak talep görmektedir. Yaz aylarında Avşa adası kadar yoğun olmasa da genelde emeklilerin ve dinlenmek isteyenlerin tercih ettiği yoğun tatil beldesidir. Gözde turizm beldelerinden biri olmayı sürdürmeyi başaran Marmara Adası Otelleri’ne ev sahipliği de yapıyor. Denize sıfır otellerinde ekonomik ve konforlu tatil deneyimi yaşabilirsiniz. Marmara adasında balıkçılık aktif olduğu için sahil kenaerında birçok balık restaurantı bulabilirsiniz. Bu mekanlar çok keyifli ve ekonomik fiyatlarla deniz ürünleri sunuyorlar. Marmara adasına giderseniz mutlaka mola verip midye tava yemenizi  tavsiye ederim.

Diğer Türkiye yaz ve kış turizminde hizmet veren otellere http://www.otel9.com adresinden ulaşabilirsiniz. Herkese iyi tatiller.


Teknik Özellikler
Sponsorlu Bağlantı