FİTNESS ÖZEL DERSİ VERİLİR(Personal Training)

https://www.sahibinebak.com/ Meyra Bayram

Mesaj Gönder
Açıklama

DERS YERİ: BRİCKS HOTEL (YENİBOSNA)

Size özel fitness dersi hizmeti alarak hedefinize daha güvenli ve etkili şekilde ulaşabilirsiniz. Dersler birebirdir ve bir saat sürmektedir.  Beraber müsait gün ve saatlerimizde anlaşarak dersleri yapabiliriz. Ankara Üniversitesi Besyo mezunu, gerekli lisanslara ve sertifikalara sahip deneyimli bir eğitmenim. 5 yıldır bu işi yapmaktayım ve kendim de aktif olarak fitness yapmaktayım. Bu zamana kadar birçok öğrenci, birçok farklı hedefe yönelik kişilerle çalıştım ve hep memnuniyet sağladım. Beslenme sertifikalarım da bulunmaktadır beslenme ve supplementler konusunda da istenirse destek vermekteyim. 

-KİLO VERME- YAĞ YAKIMI

-KİLO ALMA- VÜCUT GELİŞTİRME- KAS KAZANIMI

-POSTÜRAL BOZUKLUKLAR İÇİN EGZERSİZ

-MEDİKAL EGZERSİZ

-CROSSFİT 

-TRX TRAİNİNG

-FONKSİYONEL EGZERSİZLER

NOT:  YOĞUN OLDUĞUMDAN ARAMALARA DÖNÜŞ SAĞLAYAMAYABİLİRİM. LÜTFEN WHATSAPPTAN MESAJ ATINIZ.

NOT 1: LÜTFEN BELİRLİ BİR SAATTEN SONRA RAHATSIZ ETMEYİN.

NOT 2: DERS ALMA NİYETİNDE DEĞİLSENİZ LÜTFEN KENDİ VAKTİNİZİ VE BENİM VAKTİMİ BOŞA HARCAMAYIN!

 

DİĞER BİR NOT: FARKLI AMAÇLARLA ARAYAN KİŞİLERİN NUMARASINI HER YERE BİLDİRİP, TEKRAR BUNA CESARET EDEMEMELERİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM. 


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 884. kez ziyaret edilmiştir.