TEOG ve YGS-LYS MATEMATİK-GEOMETRİ ÖZEL DERS VERİLİR

YAYINDAN KALDIRILDI

Açıklama

TEOG ve YGS-LYS MATEMATİK-GEOMETRİ ÖZEL DERS VERİLİR

6 YILLIK DERSHANE DENEYİMİM VAR. 3 YILDIR DA ÖZEL DERS VERİYORUM. 5-6-7-8-9-10-11-12.SINIFLARDA YETİŞTİRME-MATEMATİK-GEOMETRİ ÖZEL DERSLERİ VERMEKTEYİM.

TEOG DÖNEMİNDEKİ ÖĞRENCİLER İÇİN TÜRKÇE-MATEMATİK-FEN BİLİMLERİ-İNGİLİZCE-SOSYAL BİLGİLER-DİN KÜLTÜRÜ DERSLERİNDE İSTER TEK İSTER HEPSİ ALANINDA BİREBİR ÖZEL DERS VERİLİR.

DERSLERİMDE BİRDEN FAZLA KAYNAK, FARKLI SORU ÇÖZME TEKNİKLERİ VE TESTLERDEN YARARLANMAKTAYIM. AYRICA KONULARIN ANLAŞILIRLIK DÜZEYİNİ GÖRMEK ANLAMINDA SIKLIKLA DENEMELER YAPMAKTAYIM. DERSLER 60 DK ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞİR. ÖĞRENCİNİZDEKİ DEĞİŞİMİ SİZLER DE GÖRECEKSİNİZ.

 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. SEVEREK YAPTIĞIM MESLEĞİMDE 3 YILDIR HER SEVİYEYE UYGUN DERS VERİYORUM.BUGÜNE KADAR ÖĞRENCİLERİMDEN ALDIĞIM OLUMLU DÖNÜTLERDEN DOLAYI DAHA DA KEYİFLE ÇALIŞMAKTAYIM.AMACIM ÖNCELİKLE MATEMATİĞİ SİZLERE SEVDİRMEK ARDINDA DA BAŞARILI OLMANIZI SAĞLAMAKTIR. TECRÜBEMLE SİZLERE MATEMATİĞİ HEM SEVDİRECEK HEMDE ÖĞRETECEĞİM.KİŞİLİĞİM ÇALIŞKAN,HIRSLI VE BAŞARILI OLDUĞUNDAN BU ÖZELLİKLERİ ÖĞRENCİLERİME KAZANDIRMAYA ÇALIŞIRIM.BENİMLE GÜZEL BİR ÇALIŞMA SEZONU GEÇİRECEKSİNİZ DERS ALMAK İSTİYORSANIZ MUTLAKA ARAYIN GÖRÜŞELİM

HER SEVİYEDE KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN (ORTAOKUL,LİSE,ÜNİVERSİTE HAZIRLIK),

MATEMATİKTEN KEYİF ALMAK İSTEYEN,

TÜM ÖĞRENCİLERLE İSTER KENDİ EVLERİNDE İSTERLERSE UYGUN GÖRDÜĞÜ YERLERDE
MATEMATİK DERSİ VERİLECEKTİR.

DERS SÜRESİ 40 DK DERS+10 DK MOLA+20 DK SORU ÇÖZÜMÜ ŞEKLİNDE YAPILACAKTIR.(
YETİŞKİN BİR İNSANIN DİKKATİNİ MAXİMUM SEVİYEDE TOPLAMA SÜRESİ 40 DK OLDUĞU
İÇİN)

İSTEYEN KİŞİLERE GRUP ÇALIŞMASI ŞEKLİNDE DE DERS VERİLİR.(2'ŞERLİ,3'ERLİ,4'ERLİ
MAX. 5'ERLİ)

ÖĞRENCİLERİNİZİN BAŞARISI BİZİMLE GEREKLEŞSİN İSTİYORSANIZ İLETİŞİME GEÇİNİZ.


sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı