KURU BUZ TEMİZLİK MAKİNESİ

https://www.sahibinebak.com/ Nurdan BARUT

  • Cep
    0 (507) 172 76 55
Mesaj Gönder
Açıklama

Kuru Buz Temizlik Makinesi

Neden Kuru Buz Temizliği?

Kuru buz temizlik  işlemi;  makineleri ve yüzeyleri temizlemek için en güvenli ve etkili bir yöntemdir. Üretim kapasitesini ve kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için verimli, uygun maliyetli ve çevreye duyarlı bir yoldur. Kuru buz temizleme üretim kalıntılarını, ayırma maddelerini ve kirleticileri yönetmek için kullanılır; boyaları yağları ve biyofilmleri sıyırmada başarılıdır.

Yüksek performans ve kolay kullanım gerektiren dökümhaneler, lastik üreticileri, gıda endüstrisi, plastik, kauçuk, otomotiv endüstrisi  ve baskı endüstrisi gibi birçok farklı endüstriyel temizlik uygulamasında başarıyla kullanılmıştır.

Kuru buz püskürtme işlemi aşındırıcı değildir, yanmaz ve iletken değildir ve bu nedenle aktif elektrikli veya mekanik parçalara zarar vermeden veya yangın tehlikesi oluşturmadan kullanılabilir.

Peletler basınçlı hava ile hızlandırılır ve temizlenecek nesneye püskürtülür. Bu, kaplamayı gevşetir ve kuru bir yüzey bırakır. Bu sayede  hassas, hızlı ve tutarlı bir yüzey temizliği sağlar. Maksimum performans ve zaman tasarrufu için çok  idealdir. 


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı