MENA DEDEKTÖR Garrett Ace 250 Define Dedektörü

https://www.sahibinebak.com/ Ersoy ERSOY

  • Cep
    0 (549) 643 50 51
Mesaj Gönder
Açıklama

MENA DEDEKTÖR Garrett Ace 250 Define Dedektörü

ACE 250 sikke arama, kalıntı arama, plaj arama için kullanılır. Garrett Ace 250'yi çok sattıran en önemli özelliği "On" tuşuna basınca profesyonel bir dedektör kullanıcısı gibi arama yapmanızı sağlayabilmesidir. Ayrımı bir çok metal dedektöre göre başarılıdır. Derinliği tek para dedektörlerine göre orta seviyelerdedir. 20 - 30 cm derinliklerde tek para aramalarında başarılıdır. Sahillerde, kumsallarda bir çok kişinin elinde Garrett Ace 250 görmenizin sebebi Fiyat / Performans olarak en yüksek puanı alabilen dedektörlerden biri olmasıdır. 


TEKNİK ÖZELLİKLERHedef Tanımlama imleç Segmenti: 12Demir Ayırım Segmenti: 2Kabul/Red Ayırımı : VarArama Modu : 5Hassasiyet/Derinlik Ayarı: 8Elektronik Hedef Yeri Noktalama : VarArama Frekansı : 6.5 kHzSesli Hedef Tanımlama Tonu: 3Standart Arama Başlığ:ı 6.5inch x 9inch PROformanceAyarlanabilir boy uzunluğu: (1.06m - 1.29m)Toplam Ağırlık: (1.2 kg)Pil Kullanımı : 4 adet AA tip 1.5 voltÜretim Yeri: USA (Amerika)
Garrett Ace 250 Kutu İçeriği6.5 X 9 inch proformance başlıkAlt fiber sapÜst aliminyum sap4 adet 1.5 volt pilİngilizce Kullanım DVD siTürkçe ve İngilizce Kullanım Kılavuzu2 Yıl Üretici Garantilİ


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı