Garrett Sea Hunter Mark II Define Dedektörü

https://www.sahibinebak.com/ Ersoy ERSOY

  • Cep
    0 (549) 643 50 51
Mesaj Gönder
Açıklama

Garrett Sea Hunter Mark II Define Dedektörü

Su altında tuzlu suda arama yapabilen metal dedektörü Sea Hunter Mark II, son derece profesyonel dalgıçlar tarafından tercih edilen hazine arama dedektörüdür. Son derece mineralli ve tuzlu su altı ortamlarında çalışmak üzere dizayn edilmiştir. Dedektör ünitesi kısa ve uzun saplı arama sistemine sahiptir. Aynı zamanda da ünite kısmı bele askılı olarak kullanılabilir. Eşi olmayan ayırım teknolojisine sahip Sea Hunter Mark II çoğu şişe kapağını ve aluminyum folya parçalarını elimine ederek araştırmayı maksimum hassasiyetle yüzüklere ve sikkelere yoğunlaştırabilir.


ÖZELLİKLERTuz ve toprak maden ve minerallerini otomatik iptal eden geliştirilmiş PULSE Indiksiyon teknolojisi.Geri plan sesinin kullanıcı tarafından ayarlanma imkanı.Ayırım/ Eliminasyonu kullanıcı tarafından ayarlanabilir.Uzun aramalarda dedektör ağırlığını azaltmak için Bele monteli arama sistemi.İki ayrımlı arama modu; Standart arama ve özel atık metal eleme modları.Hedef sinyal ses seviyesin kulaklığa gönderme özelliği.Tuzlu plajlar yüksek manyetik etkilenmelere sebep olur, Bu tip arama ortamlarında tuz ayırım özelliği kullanılır.Bağımsız su geçirmez pil yuvası.Hareketsiz tüm metaller modunda, Tam seviyeli PI ayırımlı.


TEKNİK ÖZELLİKLERÇoklu Frekans Teknolojisi : 22 frekansDevre Tipi : Pulse indiksiyonDemir Ayırım : Tam seviye (PI)Arama Modları : 3Dedeksiyon Frekansı : 750 pulse saniyede, ayarlanabilirSu geçirmezlik derinliği : 200 feet(65m)(su geçirmez kulaklık ihtiyacı vardır)Standart Arama Başlığı : 8 inch PROformance mono başlıkSu altı Kulaklığı : Dahil edilmiştirAyarlanabilir boy uzunluğu : (0.71-1.32 m)Kontrol Ünitesi: 31oz (0.88 kg)Pil Kullanımı : 8 adet AA tip 1.5 volt Ürün ile verilir.Üretim Yeri : USA (AMERİKA)Garrett Sea Hunter Mark II Kutu İçeriği8 inch Su Geçirmez PROformance Mono başlıkSu Geçirmez KulaklıkAlt fiber sapÜst aliminyum sap8 adet 1.5 volt pilİngilizce Kullanım DVD siTürkçe ve İngilizce Kullanım Kılavuzu1 Yıl Üretici Garantili


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı