CONRAD PRO 900 YER ALTI GÖRÜNTÜLEME 2.EL

YAYINDAN KALDIRILDI

Açıklama

CONRAD PRO 900 YER ALTI GÖRÜNTÜLEME 2.EL

2.EL CONRAD PRO 900 YER ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ GARANTİSİ DEVAM ETMEKDE 

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Azami ölçüm Derinliği : 15 m

PAKET İÇERİĞİNDE ANDROID TABLET veya WINDOWS BİLGİSAYAR YOKTUR. 

İletişim Gerilimi : 12 V

Toplam Ölçü: 180 x 250 x 55 mmAğırlık : 3000 g128 Mhz işlemci1024 MB hafıza64 x 128 piksel çözünürlükKablosuz kompakt tasarımlı ana üniteEş zamanlı grafik aktarımı16 adet hafızaya kayıt fonksiyonuOtomatik ve manuel arama seçimiIşık ve kontrast ayarıEş zamanlı grafik sistemiManyetometre

CE Kalite Politikalarına Uygunluk Belgesine SahipConrad PRO 900, Sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla 2 kat daha iyi bir çözüme sahip olan profesyonel ürün. Kompakt tasarımı sayesinde tüm arazi ortamlarında kullanıma uygundur. 

Conrad PRO 900, Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen EM Sistemi yöntemini esas almaktadır. Böylece cihaz çok faklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi ve mezar odaları gibi doğal oluşumları veya borular, depolar, sandıklar ve benzeri objeleri vs. gibi algılayabilmektedir.Mikro işlemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.

Bu ürün alışagelmiş grafik gösterimlerinin yanı sıra gömülü objeleri hemen algılayabilen canlı grafik sistemi de mevcuttur.

 CONRAD GÖRÜNTÜLÜ SİSTEMLER ŞİMDİ TABLET PC LERDE!

Not: Yukarıdaki bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir. 


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 17730. kez ziyaret edilmiştir.