Adrenalin Ground Analyzer 3 Başlıklı 2.El

YAYINDAN KALDIRILDI

Açıklama

Adrenalin Ground Analyzer 3 Başlıklı 2.El

Adrenalin Ground Analyzer 3 Başlıklı 2.El

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR.

ADRENALİN GROUND ANALYZER PROFESYONEL PULSE DEDEKTÖR

LCD Görüntülü altın arama cihazı, en iyi dedektör teknolojisi ile üretilmiştir. Görüntülü define arama cihazları metalin cinsini ve derinliğini LCD ekranında belirtmektedir. Ground analyzer ile boşluğun ebatını ve tahmini derinliğini LCD ekranda grafik şekil yardımı ile belirtmektedir. 

Adrenalin Dedektör’ün üretmiş olduğu çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı sunan LCD görüntülü altın arama cihazı modelidir. Özellikle hiç dedektör kullanmamış kişiler ve amatör kullanıcılar dahil sadece 5 dakika içerisinde Ground Analyzer nin tüm özelliklerini öğrenebilecek ve dedektörün kullanımından keyif alacaktır. Dedektör metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini LCD ekranda rakamsal veri olarak belirtebilmektedir. 


Ground Analyzer , altın arama cihazı zeminin ne kadar mineralize olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen görüntülü define arama cihazları özelliği sayesinde ilk defa bir metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.


Ground Analyzer, çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahip görüntülü PULS indüksiyon altın arama cihazıdır. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakamsal değerler arasında size bildirecektir. Dedektör tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin hiçbir işlem yapmadan metal iletkenlik değerini 0-99 rakam değerleri arasında kullanıcısına bildirir.

Ground Analyzer, Her tip metale karşı yüksek algılama hassasiyetine sahiptir.  Mineralli arazilerde ve tuzlu sularda stabil kararlı kullanım imkânı vermektedir. Çeşitli arama ve hedeflere göre farklı işlevlerde kullanılan  opsiyonel arama başlıkları için otomatik adaptasyon özelliği kullanılmaktadır.

Ground Analyzer, ile zeminin ne kadar mineralli olduğuna bakmaksızın zorlu çevre koşullarında yoğun elektro manyetik alanlarda etkilemeden işlemleri karalılıkla yapar.  yüksek algılama hassasiyetinde arama yapılabilir. Ground  Analyzer  kolay kullanımı sayesinde, yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çok araştırma işlemini zevkli hale getirir.


YENİ PORTATİF PAKET İÇERİĞİ

* 38 MONO BAŞLIK
* 1 Metre kare (uçurtma Başlık) 
Taşıma Çantası

* Türkçe kullanım klavuzu
* Stereo Kulaklık 
* Otomatik Elektirik şarj cihazı
* Araç Şarj Cihazı


NOT: isteyene 120x120 Kare başlık 2 kişi tarafından kullanılan 
Portatif aparat ile verilir. Boruların uzunluğu 60 cm dir sırt çantasında rahat taşınabilir başlıktır.


METAL AYRIM TABLOSU


00 - 40: Bakır,Pirinç,Bronz
40 - 50: Gümüş, Aliminyum, Büyük Altın 
50 - 70: Demir,Çelik
65 - 88: Büyük Demir, Çelik,Küflü Teneke, Kurşun
89 - 98: Küçük Altın, Platin, Parlak Metal

TEKNİK ÖZELLİKLER

Azami Derinlik
38 cm Başlık  : 3 Metre
1 x 1m Başlık : 5 Metre
1,5 X 1,5 Başlık : 6 Metre
Çalışma Frekansı : 500 Hz
Sinyal Genişliği : 500 Ms
Ana Ünite İçinde 12 Volt kuru akü
Şarj Adaptörü : 12V Otomatik 
Batarya Ömrü : Yaklaşık 8 Saat
Kulaklık Uyumluluk ¼ "Jack Stereo
Çalışma Isısı-20°C 55°C
Stereo Kulaklık
Taşıma Çantası
Türkçe Kullanım Kılavuzu


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 21807. kez ziyaret edilmiştir.