AVERMEDİA TV STUDİO 203 TELEVİZYON KARTI MASAÜSTÜ PC İÇİN KAÇIRILMAZ FIRSAT

https://www.sahibinebak.com/ Emre Alkan

  • Cep
    0 (506) 416 01 23
Mesaj Gönder
Açıklama

AVERMEDİA AVER TV STUDİO 203 MASAÜSTÜ BİLGİSAYARINIZDA TV VE RADYOLARI ANALOG YAYINLA ALMANIZI SAĞLAYAN TV KARTI OLUP ALANININ EN İYİ MARKASI OLUP BİR SÜRÜ KULLANICIDA HALA KULLANILIYOR BU MARKA VE ÜRÜNÜ ALMANIZI TAVSİYE EDERİM SATMA AMACIM BİLGİSAYARA ALACAĞIM YENİ PARÇALAR İÇİN HEM BİRİSİNİN İŞİ GÖRÜLSÜN HEM BEN BİLGİSAYARIMA PARÇA ALAYIM..

*İZMİR İÇİ ELDEN SATILIR

*İZMİR DIŞI KARGO ÜCRETİ SİZE AİT OLARAK TÜM TÜRKİYE'YE PTT KARGO VEYA YURTİÇİ KARGO %30 İNDİRİMLİ GÖNDERİLİR

*HAVALE,EFT KABUL EDİLİR(İŞBANKASI,PTT POSTA ÇEKİ)BANKA KOMİSYONLARI ALICIYA AİTTİR.

*DESTEKLEDİĞİ İŞLETİM SİSTEMİ WİNDOWS 98SE/ME/2000/XP DESTEĞİ DEVAM EDİYOR CDSİ MEVCUT DEĞİL AMA İNTERNETTE DRİVER SİTELERİNDE DRİVER İNDİRİP KURABİLİRSİNİZ YAYIN KAYDETME ÖZELLİĞİ VARDIR

SİZDE KUMANDALİ BİR TELEVİZYONUZU BİLGİSAYARINIZDAN İZLEMEK İSTİYORSANIZ BİZİ İRTİBAT NUMARAMIZDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ HANIMLA TELEVİZYON KAVGASINA SON..16 KANAL MEVCUTTUR.. KANAL FREKANS TARAMASI MEVCUT..

DETAYLI BİLGİ İÇİN SAAT 10:00-22:00 ARASI İRTİBAT TELEFONUMUZDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ..

*DİĞER İLANLARIMIZA LOGOLARIMIZA TIKLAYARAK BAKABİLİRSİNİZ


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı