VAROSET

https://www.sahibinebak.com/ Basak Tohum

  • Cep
    0 (531) 950 55 91
Mesaj Gönder
Açıklama

Varroset nedir?

VARROSET, polietilen laminasyonlu sarı renkli kağıt bir torba içine 8×20 cm ebadındaki oluklu karton şeklindeki tütsü kağıdı konulmuş olup bu kağıt torbanın 2 veya 3 adedi bir karton kutu içine yerleştirilerek arz edilmiştir

Varroset UYGULAMA ŞEKLİ, ZAMANI VE DOZAJ

Farmakolojik doz: 21-42 ppm/kovan'dır. Daha sonra her kovanın uçuş deliğinden 6 defa tütsü (duman) darbeler halinde verilir. Kara kovan ya da sepet kovanlar için 4 tütsü (duman) darbesi yeterlidir. İlaç uygulaması, 3-4 gün ara ile 3-4 defa tekrarlanmalıdır.

 


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 1410. kez ziyaret edilmiştir.