Çanakkale İli, Yenice ilçesi,Akköy kaçırılmaz yatırım..

https://www.sahibinebak.com/ Levent Akman

  • Cep
    0 (535) 585 75 91
Mesaj Gönder
Açıklama

Çanakkale ili Yenice ilçesi Akköy 439 Parsel 750 metre Köy Yakını ..Orman ve yol Harika Bir manzara Temiz hava..Dünyaca ünlü Kaz dağları ..Oksijen..Kaçırılmıyacak fırsat..İhtiyaçtan  Orman İçinden tarlaya yolda açılabilir..Kepçe bunun için ..300 - 350 alır 2 saat çalışarak ..yatırım düşünenler ..Sadece 35.000 TL  temiz doğa ve oksijenin içinde bahçeyle uğraşmak istiyenler.. buyrun..

Çanakkale City, Yenice District of Akköy Village, Investment Opportunity, Our Land, 439 Parcel 750 Meter , 35.000 TL.
Opportunity Price, Close to the Pretty  Village, Immaculate Healing Air Oxsigen second around the world of the Kaz Mountains with the view .. Do not miss this opportunity ...Wooow


Teknik Özellikler
Konum
Altyapı
Genel Özellikler
Manzara

Emlak alırken/kiralarken bunlara dikkat edin!

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için, satın almak ya da kiralamak istediğiniz gayrimenkul ile ilgili kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı