BOSE 301 Direct / Reflecting Hoparlör

Firmabak.com
Açıklama

  • Canlı performansın etkisini evinize getirmek için tasarlandı
  • Stereo veya ev sineması sesi için ideal bir seçenek
  • Bir rafın üzerine sığacak kadar küçük
  • İlave yerleşim seçenekleri için opsiyonel aksesuarları mevcuttur

Bose® 301® Direct/Reflecting® raf üstü stereo hoparlörler müzik ve filmleriniz için net ve geniş ses sağlar. Bu çok yönlü rafüstü hoparlörler, raf üzerine veya eğlence merkezinize rahatça sığacak kadar küçük olmasına rağmen tasarımında kullanılan gelişmiş Bose® teknolojileri sayesinde canlı performansın gücünü sunar.

Canlı bir performans sırasında, müzik kulaklarınıza direk ve duvarlar ve diğer düz yüzeylerden yansıyan seslerin bir karışımı olarak ulaşır. Direct/Reflecting® hoparlör teknolojisi, bir konser salonu veya tiyatroda yaşadığınız deneyime benzer geniş ses sunmak için bu kombinasyonu yeniden yaratır.

Stereo efektleri tek bir tatlı noktaya odaklayan alışıldık hoparlörlerin aksine, Bose® 301® stereo hoparlörler Stereo Everywhere® hoparlör performansı sağlar. Arkadaşlarınız ve ailenizle odanın her yerinde dengeli stereo sesin tadını çıkarmanız için, en iyi raf üstü hoparlörlerimiz tescilli teknolojiler kullanır.

Filmler ve daha fazlası için geniş ses alanı

En iyi raf üstü hoparlörlerimiz ayrıca ana, ikincil veya surround ev sineması hoparlörleri olarak da kullanılabilir. Sadece Bose® 301® hoparlörleri surround ses alıcınıza bağlayın ve ev sineması sisteminizden etkileyici sesin tadını çıkarın.

Eğer bir Bose® Lifestyle® sisteminiz varsa, Bose® 301® raf üstü hoparlörler ve bir SA-3 ampli sayesinde, ana sisteminizdeki müziği evinizin diğer odalarına taşıyabilirsiniz. Böylece aynı sistemden aileniz filmlerini izlerken, siz müziğinizin tadını çıkarabilirsiniz.
 

Direct/Reflecting® hoparlör teknolojisi

Canlı bir konserin doğal ses dağılımı hissini yeniden yaratmak için duvardan yansıyan ve direk gelen seslerin bir karışımını kullanır. 

Stereo hedefleyici tiz hoparlörler

Dinleme alanınızın tamamında canlı performansın gücünü hissetmenizi sağlamak adına, dengeli stereo ses sunmak için özel bir açı ile yerleştirilmiş, 5.08 cm'lik tescilli hoparlörler kullanır.

Dışa doğru genişleyen kanal tasarımı

Hava türbülansını azaltmak için tasarlandı. Bas hoparlör ve delik geometrisi, özellikle yüksek volümlerde, baslarda daha temiz ve derin performans elde edebilmeniz için birbirlerini tamamlar.
 

Ev sineması genişletme özelliği

Bu sistemi herhangi bir Direct/Reflecting® hoparlör sistemi ile birleştirerek temiz bir ev sineması tasarımı ve performansı elde edebilirsiniz.
 

Stereo Everywhere® hoparlör performansı

Geniş bir alanda dengeli stereo ses üretir. Tescilli Bose teknolojilerinin sonucu olan bu hoparlörler, daha çok tek bir yöne doğru sesi yayan alışıldık hoparlörlerin aksine, dinleme alanının tamamında dengeli sesin keyfini çıkarmanızı sağlar.
 

Arka destek tiz hoparlörü (5.08 cm)

Sesi hoparlörün arka ve yan taraflarından yayar. Böylece yansıtılan ve direk seslerin dengeli karışımı sayesinde, canlı performanslarda olduğu gibi geniş ve doğal bir ses elde edersiniz.
 

Long-excursion woofer (20.32 cm)

Odanızın tamamında duyabileceğiniz net, güçlü baslar ve dengeli ses üretir. 
 

Kompakt raf üstü tasarım 

Dekorunuza uyum sağlar. Bu hoparlörler müzik veya film sesi için, ister ana, veya ikincil, ister surround ev sinema hoparlörleri olarak kullanılabilir. 
 

Otomatik koruma devresi 

Dinleme deneyimini kesintiye uğratmaması için sürücülere fazla yüklenmeyi engeller ve daha yüksek güvenirlilik sağlar.
 

SYNCOM® bilgisayar testi 

Ses endüstrisinde en yüksek seviyede kalite ve güvenirliği sağlayan SYNCOM® bilgisayar testinden geçmiştir.Boyutlar

 

Her bir hoparlör

24.8 cm (Y) x 36.2 cm (G) x 24.8 cm (D) • 5.7 kg

Kutuda çift olarak

45.5 cm (Y) x 61.3 cm (G) x 33.6 cm (D) • 13 kg

 

 

Bu sağlam ayaklar rafüstü hoparlörlerinizi yerde ayakta duran hoparlörlere çevirirken, performanslarını optimize eder ve dekorasyon seçeneklerinizi arttırır. 

 

  • Her kanalı 100W amplifikatör, evinizdeki Wi-Fi® ağına kablosuz olarak bağlanır
  • Daha fazla SoundTouch® sistemi ekleyerek müziğinizi evinizdeki tüm odalarda dinleyebilir, ayrıca farklı odalarda farklı müzik yayını da yapabilirsiniz
  • SoundTouch® uygulaması telefonunuzu ya da tabletinizi güçlü bir kumandaya çevirerek müziğinizi kontrol etmenizi sağlar
  • Aplikasyondaki altı ön ayardan birine basın ve favori müziğinizi dinleyin
  • CD çalar gibi kablosuz olmayan müzik kaynaklarına bağlanmak için üç adet AUX girişine sahiptir

 

 

 

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 2167. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru