YAMAHA CX-A 5100 AV RECEIVER ANFİ

Firmabak.com
Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 ÖZELLİKLER:

 

Özellikler

En Son Teknolojiler En Üst Düzey Ses Deneyimini Sağlayan Stüdyo Kalitesinde Ön Amfi Kalitesi için Bir araya Geliyor

Saf, katıksız sesin yeniden üretilmesi için CX-A5000 en sofistike mühendislik ve teknolojinin yanı sıra geleneksel işçiliği de kullanır. 3 boyutlu ses alanı üretiminin zirvesi olan CINEMA DSP HD3 özelliğini tam olarak kullanarak detaylı ve doğru ses görüntülemesi gerçekleştirir. MX-A5000 11.2 kanal Güç Amfisi ile birleştiğinde dinamik bir hisse sahip güçlü bir sessizlik ve ses elde eder. Ayrıca gelişmiş görüntü işleme teknolojisi, geniş bir içerik erişim ve uygulama kumandası içeren çok yönlü ağ becerileri ve gelişmiş HDMI Bölge Dağıtma özelliğinden faydalanan esnek sistem konfigürasyonu da sunar.

*Bu özelliğin desteklenmesi için güncelleme Haziran 2014'den itiraben sunulmuştur.

 

AVENTAGE AV Alıcıları: En Yüksek Seviye Ses Performansı Üretmek üzere Tasarlanmış

Yüksek performanslı AVENTAGE serisi AV alıcıları film ses efektleri ve müzik eserlerinin doğru şekilde çalınabilmesi için büyük, güçlü ses sağlamaya yönelik ses tasarım konseptini temel alır. Klasik ve gelişmiş teknolojileri uzman şekilde birbirleriyle bağdaştırarak kullanılan malzemeden ve parçalardan, cihaz iç yerleşiminden, titreşim sönümlendirmeye (eşsiz ayak) ve sesin “ince ayarının” yapılmasına kadar ses kalitesini etkileyen tüm faktörler mümkün olan en iyi ses kalitesini elde etme düşüncesiyle ele alınır. Sonuç olarak dinleyenlerin evlerinde gerçek bir üst sınıf ses stüdyosu deneyimi yaşayabilmeleri için tüm AVENTAGE modelleri yüksek çözünürlüklü sesin en ince detaylarını yeniden üretme becerisine sahiptir.

Yüksek Ses Kalitesine Sahip Parçaların ve Tasarımın Mümkün Kıldığı Yüksek Yoğunluklu Duruş ve Zengin Detaylı Ses

CX-A5000 modelinde Blu-ray ve diğer oynatıcılardan gelen ses sinyallerini ve ağlar aracılığıyla yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarından gelen yüksek kaliteli sinyalleri aslına uygun olarak yeniden üretilmesini sağlamak üzere tüm kanallar 192kHz/32 bit uyumlu yüksek SN oranı ve dinamik aralığı sağlayan ultra yüksek performanslı ESS ES9016 DAC’lar kullanır. İstikrarlı toprak potansiyeli elde eden (DAC on Pure Ground) MAC devresinin tasarımıyla uyumlu olarak yüksek hassasiyetli D/A dönüşümü sağlar. OP amfi maksimum sinyal saflığı için yalnızca en iyi modeller tarafından kullanılan üst sınıf bir amfidir. Farklı gürültü seviyeleri ve frekans bantları olan dijital, analog görüntü ve analog ses devre kartlarını tamamen birbirinden ayıran üç katmanlı bir devre kartı tasarımı kullanarak ve mümkün olan en kısa devre yolunu sağlayan bir tasarım ile daha da detaylı ses ortaya çıkarır. Ayrıca analog devre kartlarına giden güç kaynaklarını ayırarak dijital devrelerden gelen yüksek frekans gürültü parazitini ortadan kaldırır. Korumalı güç kaynağı gürültü yayılmasını sınırlar ve büyük güç transformatörü titreşimi en aza indirger.

 

Üstün Ses Kalitesi için Ultra Yüksek Performanslı DAC’lar

 

Ultra yüksek performanslı ESS Teknolojisi 192kHz/32 bit ES9016 DAC, 124 dB’ye kadar çıkabilen dinamik aralık , süper düşük distorsiyon ve gürültü seviyesi ile görülmemiş bir ses alanı üretir. Bu en son kalite DAC’lar hem ön hem de arka presence hoparlörler için bile kullanılır. Bu AV alıcının ürettiği ses en titiz, seçici dinleyicileri etkileyecektir.

Gürültüye Dirençli, Güvenilir Dengeli Bağlantı

 

Elektrik gürültüsü başka AV cihazlarıyla olan bağlantı nedeniyle ve hatta ön amfi ile güç amfisi arasında bağlantının yanında harici gürültü kaynakları nedeniyle ortaya çıkabilir. CX-A5000 ve MX-A5000’in bu distorsiyondan etkilenmemesini sağlamak için bu cihazlarda gürültüye karşı yüksek dirence sahip dengeli bağlantılar bulunur – profesyonel ses ekipmanlarında bulunan tipten. RCA dengesiz bağlantı bile basit dengeli iletim elde eden zemin algılamalı iletim yöntemi kullanır. XLR ile her kanalın seçili olarak kullanıldığı gibi durumlarda ön amfi ile güç amfisinin gövdesi arasında iletilen gürültünün etkisi yok edilerek bağlantı nedeniyle oluşan ses kalitesindeki bozulma en aza indirgenir. CX-A5000 ayrıca CD çalar gibi birinci sınıf kaynak ünitelerine dengeli ses girişi bağlantısına izin verir.

Özel Olarak Tasarlanmış Sağlam Gövde Daha Saf Ses için Titreşimin Etkilerini Yok Eder

Bu iki amfinin kaliteden ödün vermeyen tasarımının bir parçası olarak Yamaha çok sağlam ve gelişmiş bir gövde yarattı. Gövdenin sertliği mekanik kuvveti artıran H şeklinde bir enine iskelet, mahfazanın sağlamlığını artıran alüminyum yan paneller ve bağımsız üst ve yan panelleri olan üç katmanlı yapı ile güçlendirilmiştir. Müzik sisteminden ya da başka kaynaklardan gelen titreşimler ağır izolatörler tarafından sönümlendirilir. Alt kapağın ortasındaki A.R.T. (Anti-Rezonans Teknolojisi) ayak titreşime karşı ilave bir önlem işlevi görür ve dahili devreleri ve hassas parçaları çok iyi destekler. Ayrıca bu modelde gövde sağlamlığını daha da artırmak ve büyük güç kaynağının ve diğer dahili parçaların ürettiği titreşimin iletilmesini azaltmak için çiftli bir taban yapısı ve sağlam bir iskelet bulunur.

 

CINEMA DSP HD3 Özelliği Daha Heyecan Verici ve Daha Gerçekçi Surround Ses için Ses Alanını Dikey Olarak Büyütür

 

CINEMA DSP HD3 surround ses deneyimin tam anlamıyla yeni yüksekliklere taşır. 11 kanallı bir konfigürasyonda gelişmiş 3D işlemeye sahip dört CINEMA DSP motoru ve dört presence kanalı kullanan bu özellik cihazdan çıkan sese gelişmiş dikey bir boyut verir. Etrafınızı heyecan verici derecede gerçekçi surround ses sunan geniş, yüksek ve yoğun ses alanları kaplar. Ayrıca her zamanki önde yer alan Sanal Presence hoparlöre ilave olarak arkaya bir adet Sanal Presence hoparlör eklenmiştir böylelikle 11 kanallı bir sistemin aynı muhteşem sese sahip 9 kanallı bir sistem (arka presence hoparlörsüz) kullanarak CINEMA DSP HD3 programlarının keyfine varabilirsiniz.

Ana Model Z11 Alıcıda Bulunan 10’u Dahil 33 DSP Programı

Büyüt

 

Ana model Z11 alıcıda bulunan 10 program dahil çok geniş yelpazede surround ses programları altı Film Seçeneği sunar. Bunlar arasında güçlü görsel ve işitsel etkileri olan filmler için Spectacle; bilim kurgu filmleri için Sci-Fi; aksiyon filmlerinin sesini vurgulamak için Adventure; ve Drama. Yedi adet eğlence programı spor, müzik videoları, aksiyon oyunları ve rol üstlenme oyunları gibi kaynakların ses özelliklerini karşılar. Dolby TrueHD ve DTS-HD ses formatlarıyla uyumluluk her film ve müzik kaynağının tam potansiyelini duyabilirsiniz anlamına gelir.

Ağ Fonksiyonları

Bu AV Alıcı daha fazla kaynağa erişip fonksiyonları zenginleştirebilmenizi sağlayan bazı ağ fonksiyonları sağlar. Internet Radyo, Napster® ‘a erişmek ve sisteminizi Web Tarayıcı Kumandası aracılığıyla kontrol etmek için alıcınızı bir bilgisayara bağlayabilirsiniz. AV Kumandası uygulaması (iTunes App Store ya da Google Play’den) iPod, iPhone, iPad ya da Android telefon ve tablet bilgisayarlardan çeşitli fonksiyonlara kumanda edebilmenizi sağlar.
*Müzik hizmetinin kullanılabilirliği bölgeden bölgeye değişiklik gösterir.

 

AirPlay AV Alıcıya Müzik Aktarımı (Streaming) Sağlar

 

Bu AV alıcı AirPlay’i destekler bu da iPod, iPhone, iPad’in yanında Mac ve PC’lerdeki iTunes’dan kablosuz müzik aktarımını (streaming) kabul edebileceği anlamına gelir. Bu özellik mobil cihazlardan ya da bilgisayardan gelen müziği ev sineması sisteminizde dinlemenizi kolaylaştırır. AV Alıcının ekran görüntüsü aracılığıyla Şarkı ismi, sanatçı isminin yanında albüm kapağı gibi metadata görüntüleyebilirsiniz.
*Bazı modeller albüm kapağının görüntülenmesini desteklemez.

Kolay, Rahat Kullanım için AV Kumanda Uygulaması

 

Bu AV alıcı iPhone’dan ya da Android cihazlardan cihaz açma/kapama fonksiyonunu ve volümü kumanda etmek, girişleri ve DSP modlarını seçmek ve başka bazı fonksiyonları çalıştırmak için iTunes App Store ya da Google Play’den indirilebilen Yamaha AV Kumandasının kullanabilmenize izin verir. Ayrıca 23 kadar farklı dil* kullanabilir ve kullanılmayan ikonları saklayıp fonksiyonları yeniden isimlendirerek ara yüzü kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Tablet versiyonu da mevcuttur.
*2013 ilkbaharı itibariyle

AV Kumanda Uygulaması Bölge Kontrolü Sağlar

 

AV Kumanda uygulaması birden fazla bölgeli kurulumlarda çeşitli fonksiyonları kumanda etmek için son derece faydalıdır. Bölgeler, değiştirilebilir bölge ikonları (yatak odası, mutfak vb) yardımıyla kolaylıkla seçilir. Cihazı açma/kapama, girdi seçimini ve her bir bölgedeki ses seviyesini kumanda edebilir ve ayrıca bölgeleri yeniden isimlendirebilirsiniz. Uygulama ayrıca Party modunun ne zaman kullanıldığını da gösterir ve Party fonksiyonunun ses seviyesinin kumandasını mümkün kılar.

Gelişmiş Çok Dilli GUI Ekran Göstergesi

Yamaha’nın en son geliştirdiği Grafik Kullanıcı Arayüzünde (GUI) açık, kullanımı kolay yüksek çözünürlüklü ekran bulunur ve bu arayüzde ayrıca giriş kaynağını, volüm seviyesini, DSP modunu ve ses formatını gösteren seçilebilir bir Durum Çubuğu mevcuttur. GUI sekiz dil seçeneği sunar: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Japonca ve Çince ve menü hem normal hem de 3D resimler üzerinde gösterilebilir.

 

Ekstra Kullanışlı SCENE PLUS

 

SCENE PLUS fonksiyonu tek tuşla cihazı açma özelliğinin yanı sıra istenilen kaynağın ve uygun DSP programlarının seçilmesini sağlayarak cihazın kullanımını basitleştirir. SCENE PLUS, çok bölgeli bir sistemde dördü ikinci bölgeye atanabilen 12 SCENE seçimi sunar. SCENE PLUS fonksiyonu ön panelden, uzaktan kumanda ile, GUI ve hatta AV Kumanda uygulaması ile seçilebilir.

iPod, iPhone ve iPad için Ön Panelden USB Dijital Bağlantı

 

Ön panelde bulunan bir USB girişi iPod/iPhone/iPad cihazlarının kolay şekilde bağlanabilmesini ve bağlıyken de şarj olabilmesini sağlar. iPod/iPhone/iPad’den gelen dijital sinyal doğrudan AV alıcıya aktarıldığı için sinyal kaybı ya da parazit olmaz böylece mümkün olan en iyi kalitede sesin keyfini çıkartırsınız. İlave olarak, iPod/iPhone/iPad müzik çalma fonksiyonlarını çalıştırmak için alıcının uzaktan kumandasını kullanabilirsiniz.

4K Ultra HD Pass-Through (Geçiş) ve Upscaling (Yükseltme)

Bu AV alıcının HDMI giriş/çıkışı 4K görüntü pass through (4K görüntüye doğrudan geçiş) özelliğini destekler. Ayrıca daha düşük çözünürlüklü bir görüntüyü süper yüksek çözünürlüklüğe çıkarmak üzere 4K upscaling de gerçekleştirebilir. Bu da en son çıkan süper yüksek çözünürlüklü görüntü formatlarına uyumluluğu sağlar.

 

Advanced HDMI Zone Switching Allows Unprecedented AV Switching to Multiple Zones

Gelişmiş HDMI Bölge Dağıtma Birden Fazla Bölgeye Benzersiz Şekilde AV Dağıtılmasını Sağlar
Standart HDMI bölge değiştirme özelliği sadece ana ve ikinci bölgelere HD video programları gönderirken, Yamaha’nın Gelişmiş HDMI Bölge Dağıtım özelliği her iki bölgede de çalmak/göstermek üzere tüm ses ve görüntü kaynaklarından seçim yapma becerisini ekler. Ekran grafik kullanıcı arayüzü ana bölgede oynayan içerikten bağımsız olarak iki bölgede seyretmek/dinlemek üzere içerik aranmasını ve seçilmesini kolaylaştırır.

 

Yamaha Görüntü İşleme Özelliği Görüntü İçeriğini Optimize Eder

 

Yamaha’nın üst sınıf görüntü yansıtma mühendisliği uzmanlığı bu AV alıcıya uygulanan çeşitli gelişmiş işleme teknikleri üretmiştir. Bunlar arasında düzensiz gürültüyü düzeltmek için kenar uyarlamalı deinterlacing, hassas piksel-piksel işleme için hareketli ya da sabit duran görüntüleri tespit etmek üzere hareket uyarlamalı deinterlacing ve 3-2 pull-down dahil çoklu kadans tespiti. Düzgün görüntü işleme görüntü kaynağı ya da içerik ne olursa olsun izleme keyfini tam hale getirir.

Yüksek Kalitede Görüntü ve Ses için MHL (Mobile High Definition Link) Desteği

MHL , uyumlu cep telefonları ile bu AV alıcının doğrudan ve kolay şekilde bağlanabilmesini sağlar. Telefonlardan 1080p’ye kadar görüntü gösterme ve çok kanallı ses çalma desteklenmektedir. Alıcı ayrıca bağlı telefonu da şarj eder. Play, Stop ve diğer temel fonksiyonlar uzaktan kumanda ile kumanda edilebilir.

 

Hoparlör Açı Ölçümlü YPAO-R.S.C.(Yansıyan Ses Kontrolü) Ses Optimizasyonu

YPAO-R.S.C. odanın akustiğini analiz edip çeşitli hoparlör açı ölçümleri yaptıktan sonra farklı dinleme pozisyonlarından herhangi birinde optimum sesi elde etmek için ses parametrelerinin kalibrasyonunu yapar. Stüdyo kalitesinde ses için erken yansımaları düzeltmek üzere Yansıyan Ses Kontrolü fonksiyonunu kullanır. Ayrıca CINEMA DSP parametrelerini yansıyan seslere göre değiştiren DSP Efekt Normalleştirme fonksiyonu da sağlar.

 

Yüksek çözünürlüklü Müzik İyileştiricisi Orijinal İçerikten Gelen Müzikaliteyi Daha da Yükseğe Taşır

Büyüt

 

96 kHz /24 bit’e kadar çıkabilen hi-bit yüksek sampling uzantısı, orijinal içerikteki müzikaliteyi daha da yükseltmek için örneğin bir CD’den (2 kanal PCM)ya da bir FLAC’tan gelen kayıpsız 44.148 kHz içeriğe uygulanabilir.

Sıkıştırılmış Müzik İyileştiricisi

Büyüt

 

Müzik MP3 gibi dijital olarak sıkıştırılmış bir format ile şifrelendiğinde, frekans tepkisi negatif olarak etkilenir. Yamaha’nın Sıkıştırılmış Müzik İyileştiricisi kaybolanı yerine koymak için özel algoritmalar kullanarak sofistike dijital sinyal işlemesi kullanır böylece müzik her zaman olması gerektiği gibi duyulur.

Doğal konuşma ve vokaller için Dialogue Lift ve Dialogue Level Adjustment

 

Dialogue Lift özelliği konuşma seslerini merkez hoparlörden ekranın ortasında bir konuma yükseltir. Yeni geliştirilen sanal dialogue lift özelliği presence hoparlörleri olmadan dialogue lift (konuşmaları yükseltme) fonksiyonu elde eder. Dialogue Level Adjustment vokal sesinin volümünü kontrol edebilmenizi sağlar, böylelikle rahat ve net şekilde dinlemek için film konuşmalarını ve müzik vokallerini ideal seviyede duyabilirsiniz.

Kullanışlı Trigger Kontrolü

 

CX-A5000’de bağlantı cihazların açma/kapama ve girdi seçimi gibi fonksiyonlarının kumanda edilebilmesini sağlayan iki adet Trigger Out jakı bulunur. MX-A5000 ya da Trigger In jakı olan bir başka amfi ya da subwoofer kullanışlı Trigger fonksiyonun kullanılması sağlamak üzere bağlanabilir.

Seçilebilir Otomatik Kapama

 

Otomatik Kapama (Auto Power Down) özelliği alıcıyı 2, 4, 8 ya da 12 saat sonra kapamayı seçerek enerjiden tasarruf yapmanızı sağlar.

Düşük Standby Elektrik Tüketimi

 

Yamaha IR Standby modunda 0,15 W’luk düşük standby elektrik tüketimi ile alıcılarını çevre dostu yapmaktadır. (HDMI Standby Through modunda 3W, Ağ Standby modunda 3W).

YWA-10 WiFi Adaptör için Bağlantı

Bu AV alıcı YWA1-10 WiFi Adaptör (opsiyonel aksesuar) bir DC-çıkış bağlantısı sağlar. Bu da, PC ya da NAS gibi bir ağ cihazından yönlendirici aracılığıyla kablosuz olarak müzik aktarımı (streaming) yapabilmenizi mümkün kılar.

 

YBA-11 Bluetooth Adaptör için Bağlantı

Bu AV alıcı YBA-11 Bluetooth Adaptör (opsiyonel aksesuar) bir DC-çıkış bağlantısı sağlar. Bu da, Bluetooth özelliği olan akıllı telefon, PC ya da tablet bilgisayarlardan Wi-Fi ortamı olmadan kablosuz olarak müzik aktarımı (streaming) yapabilmenizi mümkün kılar.

 

Ses ile İlgili Diğer Önemli Özellikler

*HD Ses formatı kodu çözme: Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio; Dolby Digital Plus ve DTS-HD Yüksek Çözünürlüklü Ses
*FLAC ya da WAV 192 kHz/24-bit ses çalma
*Ultra Düşük Seğirmeli PLL devresi ses görüntülemeyi optimize etmeye yardımcı olur
*Plak çalmak için phono girişi

Görüntü ile İlgili Diğer Önemli Özellikler

*HDMI: 8 giriş (1’i önde) ve 2 çıkış (bölgeye atanabilir) ile beraber 3D ve Ses Geri Dönüş Kanalı
*Analogtan analoga görüntü kalitesini artırma (upconversion)

Diğer Önemli Gelişmiş Özellikler

*DLNA 1.5 sertifikalı
*Kaydedici kamera ve dijital kameralar gibi cihazlar için HDMI ön panel girişi
*AV Alıcının uzaktan kumandası ile çok yönlü kumanda ile beraber HDMI CEC
*Standby Through modundayken HDMI girişini değiştirebilme
*AV alıcı kapalıyken iPod, iPhone ve iPad cihazlarının USB kullanılarak şarj edilmesi
*Lip-Synch ayarlaması için Ses Gecikmesi (0-500 ms)
*Macro, Learning ve Preset özellikleri olan uzaktan kumanda cihazı
*Geri Plan Görüntü özelliği (tuner ve Net için)

Diğer Önemli Surround Gerçekliği

*CINEMA DSP HD3 (33 DSP Programı) ile HD Ses kod çözme
*Presence hoparlörleri olmadan bile sanal diyalog yükseltme özelliği
*Daha iyi ses görüntüleme için Subwoofer ayarı
*Uyarlanabilir DRC (Dinamik Aralık Kontrolü)
*Uyarlanabilir DSP Seviyesi

Other Notable Advanced Zone Control Features

*Ön panelden bölge 2/3/4 açma/kapama ve kumanda
*GUI Bölgesi (şarkı/istasyon seçme, albüm kapağının gösterilmesi, Bölge ton kontrolleri/Bölge denge, kısa mesaj)
*Bölge 2/3 görüntü atama (Component, S-Video, Composite)
*Sistem Yedekleme/Kurtarma fonksiyonu
*Bölge mono, bölge ses volümü, ton kontrolleri ve denge vb.
*Party modu

Stream Millions of Songs with Spotify Connect (Coming Soon)

 

With the Spotify app on your smartphone, you've got instant access to millions of songs. And now you can stream those songs to your Yamaha system by using Spotify Connect. Just hit play to start streaming music. What's more, when you've been listening on your smartphone outside and come inside, the song immediately streams to your AVR—like magic, you enjoy uninterrupted music. You can also personalise playlists and receive phone calls while listening to music.

*The Spotify app and premium account are required. Visit spotify.com for more details.
Try Spotify Premium for free on your Yamaha Home Entertainment System for 30 days.
http://spotify.com/yamaha
*Spotify service availability depends on regions.

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 2828. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru