Bu İlanın Yayın Süresi Bitmiştir!

Bose FreeSpace 51 Dış Mekan (Bahçe) Hoparlörü

https://www.sahibinebak.com/ Professional Electronic

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

 • TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

  NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

  DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

  ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

  TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

  SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

  DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

  Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

  PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

  NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

  TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

  AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

  İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

  TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

  Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

  KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

  GSM

   +90 (505) 594 65 66

    +90 (532) 569 88 81

  TEL : +90 (372) 312 46 54

  Professional Electronic 
  Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

   

  Harun İNAÇ

  Genel MÜDÜR

   

  FAALİYET ALANLARIMIZ:

  - Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
  - Kamera Sistemleri
  - Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
  - Anons Sistemleri
  - Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
  - Telefon Santral Sistemleri
  - Ev Otomasyon Sistemleri
  - Profesyonel Sinema Sistemleri
  - Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

   ÖZELLİKLER:

 • 360 derece ses yayını ile dış mekanda en geniş alana ses yayma özelliğine sahip hoparlörlerimiz
 • Bahçe veya veranda hoparlörü olarak kullanım için toprak içine veya üstüne kurulum seçenekleri
 • Kar, güneş, yağmur, buz ve tuzlu suya dayanıklı olacak şekilde tasarlandı


Duvara hoparlör monte etme seçeneğinin bulunmadığı dış mekanlarda sevdiğiniz müziğin ince ayrıntılarına hayat verin. Bose® FreeSpace® 51 bahçe hoparlörleri bahçe, güverte veya verandaya yerleştirildiğinde en iyi performansı gösteren dış mekan hoparlörlerimizdir. Bu dış mekan hoparlörlerini mevcut ses cihazınıza bağlayın ve geniş bir dinleme alanında doğal sesin keyfini çıkarın.


FreeSpace® 51 dış mekan stereo hoparlörlerimiz 360 derece ses yayınına olanak tanıyan tasarımı sayesinde geniş bir alana eşir olarak sesi dağıtır. Hoparlörün merkezine yerleştirilmiş bir kanal, dış mekandaki müziğin derinlik ve zenginliğini korumaya yardımcı olmak için bas performansını arttırır. Kanalın üstünde yer alan kubbeli ızgara tizleri dinleme alanına yayar.

Bu bahçe ve veranda hoparlörleri toprağın içine veya sert yüzeylerin üzerine monte edilebilir. Bahçedeki yeşil görüntünün arasına karışacak şekilde tasarlandığından bahçenize yerleştirildiğinde hoparlörlerin varlığının farkına bile varmayacaksınız. Veranda veya havuz kenarında kullanım için tabanın alt kısmındaki oluklar kolay ve profesyonel görünümlü bir kurulum için kabloları düzgün bir şekilde içeri sokmanıza olanak tanır.

Dayanıklı kasası ve sesi aşağı doğru gönderen, 11.4 cm'lik tam aralıklı hoparlörleri dahil tüm bu özellikler ile, zorlu hava şartlarına dayanıklı bu hoparlörler dış mekanda ihtiyacınız olan dayanıklılığı iç mekanda duymayı bekleyeceğiniz ses kalitesi ile sunar. En aşırı hava koşullarına bile dayanıklılıkları test edilmiş ve garantili olduğundan tüm yıl boyunca hoparlörleri dışarıda bırakabilirsiniz.

FreeSpace® 51 dış mekan hoparlörleri ve SA-3 amplifikatörü ile Lifestyle® sisteminizin sesiyle bahçenizi canlandırın. Hatta, içeride aynı anda farklı bir müzik veya film oynatılırken bile aynı Lifestyle® sisteminden bahçede müzik bile dinleyebilirsiniz.

 

Bose® dış mekan testi

Bose mühendisleri bu hoparlörlerin dayanıklılığını, güneş ışığı, yağmur, sıcak, buz, hatta tuz ve su dahil, en zor dış mekan koşullarında test etmektedirler. Bu aşırı hava koşullarına dayanıklı dış mekan hoparlörler, güvenilir, uzun ömürlü performans için üretildi.

 

Yuvarlak tasarım

Bu eşsiz dış mekan hoparlörlerinin yuvarlak tasarımı olağanüstü genişlikte bir alana 360 derece ses yayılımını mümkün kılar.
 

Sesi aşağı doğru gönderen, tam aralıklı hoparlör (11.4 cm)

Hoparlörün ortasından geçen kanal ile en sevdiğiniz müziğin derinlik ve zenginliğini elde etmenizi sağlar. Hava koşullarına dayanıklı bu hoparlör dayanıklı bahçe hoparlörlerinizden yıl boyunca faydalanmanıza olanak tanır.
 

Kubbeli kanal ızgarası

Yüksek frekanslı sesleri dinleme alanına yayarken hoparlörün ortasından geçen kanal ile birlikte çalışır. Böylece dış mekanda en sevdiğiniz müziği net ve sürekli yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.
 

Özel tasarlanmış hoparlör kasası hoparlörlerin genel akustik performanslarını sesin geniş bir alana eşit dağılması için optimize eder.

Polimer fiber kompozit hoparlör konisi genellikle aşırı hava koşullarından kaynaklanan bozulmalara dayanıklı yüksek kalitede ses üretimini sağlar.
 

Hoparlörün merkezine yerleştirilmiş kanal

Dış mekandaki müziğin derinlik ve zenginliğini sağlamak için bas performansını arttırır.
 

Hava koşullarına dayanıklı, sağlam yapı hoparlörlerin yıl boyunca dışarıda kalmalarına ve 160 kg basınca dayanmalarına olanak tanır ve sürekli ve güvenilir performans göstermesini sağlar.

Yeşil hoparlör kabini bahçelerin yeşil görünümleri ile uyumlu bir görünüme sahiptir.

 

 

Boyutlar

 

Her bir hoparlör

36 cm (Y) x 32 cm (G) x 32 cm (D) • 10.8 kg

 

Kutuda çift olarak

38.1 cm (Y) x 73.6 cm (G) x 40.6 cm (D) • 11.3 kg

 

 • Her kanalı 100W amplifikatör, evinizdeki Wi-Fi® ağına kablosuz olarak bağlanır
 • Daha fazla SoundTouch® sistemi ekleyerek müziğinizi evinizdeki tüm odalarda dinleyebilir, ayrıca farklı odalarda farklı müzik yayını da yapabilirsiniz
 • SoundTouch® uygulaması telefonunuzu ya da tabletinizi güçlü bir kumandaya çevirerek müziğinizi kontrol etmenizi sağlar
 • Aplikasyondaki altı ön ayardan birine basın ve favori müziğinizi dinleyin
 • CD çalar gibi kablosuz olmayan müzik kaynaklarına bağlanmak için üç adet AUX girişine sahiptir

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bu ilan 1104. kez ziyaret edilmiştir.