ALPINE PXA-H800 SİNEMA SES İŞLEMCİSİ KARGO BEDAVA

Firmabak.com
Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 ÖZELLİKLER:

 

PXA-H800 Tam KontrolEşsiz kalite için Massive İşleme Güç PXA-H800 - Sistem Entegrasyonu Ses İşlemcisi

PXA-H800'ün geniş gösterişli ses işleme yetenekleri,herhangi bir ses sistemini maksimize eder.Bu tüm Alpine Sistemi için olmak dışında diğer markalar için de geçerlidir.

Profesyonel Ses Kalitesi

PXA-H800, sistemin ses kalitesini en üst seviyelere ulaşmasını sağlaması için tüm ses işleme fonksiyonlarını size temin eder.

Üstün Mobil Medya Deneyimi

PXA-H800 ile tıpkı evinizde sinema sisteminizdeki gibi gerçek bir 5.1 kanal surround ses deneyimini sunar, böylelikle bunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Fabrika Yükseltme Sistemi

Fabrika ana ünitesini korumak isteyenler için PXA-H800, daha fazla kaynak ve daha iyi ses kalitesi ile sistemi yükseltmek için harika bir yoldur.

Ilave Ses Ayarlama Kabiliyetleri

Mobil ses mükemmelliğine olan eşsiz önemin bir göstergesi olarak, Alpine PXA-H800 içine daha fazla teknoloji yerleştirmiştir.Tam ayar PC'de ses yeteneği dahil olmak üzere..

800 €
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Teknoloji Ürün bilgisiProfesyonel Ses Kalitesi

PXA-H800, sistemin ses kalitesini en üst seviyelere ulaşmasını sağlaması için tüm ses işleme fonksiyonlarını size temin eder.

Müzik Tutkunları Sınıfı Bileşenleri

Birkaç yıl önce, Alpine ultra-yüksek performanslı ses bileşeni AlpineF # 1Status'ü yayınladı.Bu kendini geliştiren yüksek kaliteli parçalar ve bunların nasıl uygulandığı hakkında bir çok ders öğrenildi, şimdi ise ürünlerde iyi ve kaliteli kullanım için PXA-H800 yürürlüğe giriyor.Buna bir önek olarak 4 Wolfson 24Bit D/A dönüştürücüleri verilebilir.Bu genellikle hatta sadece profesyonel kayıt sistemlerinde bulunur ve mükemmel detay ve soundscape sağlamak için yardımcı olur.Başka bir kullanım şekli iki 32-Bit Kayan Nokta SHARC DSP'dir.Bu kesinlikle hiçbir bozulma meydana gelmeden ses kaynağını çoğaltmak için kullanılır.Diğer üst kaliteli parçalar ise aygıt düzeyinde yüksek kalite RCA Girişi ve 114dB dinamik aralığı için 6 Katmanlı PCB ve 24-Bit A/D dönüştürücüsüdür.

Zaman Düzeltme ve Dijital Crossover

Dijital Zaman Doğrulama, tüm hoparlörlerden sese aynı anda ulaşmanızı sağlayarak optimum ses evrelemesini sağlar.0 dan 20ms'ye 5ms'lik adımlarla 8 Kanala kadar otomatik veya manuel olarak düzeltilebilir.-24'den 0dB' e kadar kazanç ile birlikte Dijital yüksek geçiş ve düşük geçiş filtreleri 0'dan -39dB/oct yamaçlarına kadar ayarlamak için izin verir.İstediğiniz tam frekans geçitler ile sisteminizi özelleştirebilirsiniz.

Post-Tuning Ayarı ile Imprint EQ

ImprintEQ hem donanım hem de yazılım kombinasyonu olduğu için, araç içindeki tüm akustik problemlerinizi çözmenize yarayacaktır.Sadece birkaç dakika içinde otomatik olarak ses performansını, tonal dengeyi ve tanımı optimize eder.Ayarlamaları tamamladıktan sonra dilerseniz el ile de ayarlayabilirsiniz.

Kapsamlı EQ Yetenekler

PXA-H800 hem grafik hem de parametrik eşleşme sağlar.Grafik EQ, 5 Kanal için de 31 bant sağlar buna ek olarak subwoofer için -12'den +12dB verim ile birlikte 10 bant sunar.Parametrik EQ size bir bant seçmeyi ve çıkış seviyesi ile hassas ayar için genişlik ayarlamayı sağlıyor.Her 5 Kanal için 10 Bant alırsınız buna ek olarak subwoofer için 5 bant daha.Hemde ayrıntılı Q ayarları ve -12dB'den +12dB arası kazanç ile.

Üstün Mobil Medya Deneyimi

PXA-H800 ile tıpkı evinizde sinema sisteminizdeki gibi gerçek bir 5.1 kanal surround ses deneyimini sunar, böylelikle bunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Gerçek 5.1 Kanal Surround Ses

Dolby Digital ve DTS Digital Surround formatlarındaki müzik ve film kaynaklarından çok kanallı ses duyabilirsiniz.Ünite ayrıca Dolby Pro Logic II kod çözme de sağlar, böylece stereo ses kayıtlarını surround olarak dinleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Bi-Phantom Merkez Hoparlör

Eğer bir merkez hoparlörünüz yoksa bile, yine de 5.1-Kanal ses keyfini çıkarabilirsiniz.Alpine vokal kalitesini arttırmak amacıyla, bir hayali merkezi kanal oluşturmak için ön sol ve sağ kanalları kullanan Bi-Phantom işlevini dahil etmiştir.

PXA-H800 için Uzaktan Kumanda

PXA-H800'ü en iyi şekilde kullanmak için şiddetle 'ün (Ayrı Satılır) kullanılması önerilmektedir. size PXA-H800 fonksiyonları üzerinde tam bir komuta ve detaylı bilgiler içeren bir görüntü sağlar.

Ilave Ses Ayarlama Kabiliyetleri

Mobil ses mükemmelliğine olan eşsiz önemin bir göstergesi olarak, Alpine PXA-H800 içine daha fazla teknoloji yerleştirmiştir.Tam ayar PC'de ses yeteneği dahil olmak üzere..

PC Üzerinden İnce Ayar

USB kablosu ile Pc'nizi PXA-H800'e bağlayın ve serin görünüm, GUI kolay kullanımı ve detaylı ses ayar ayrıntıları elde edin.Ayrıca seçimlerinizi bilgisayarınızda saklayabilir ve hatta çeşitli araçlar için ayarlarınızı kenarda tutabilirsiniz.

MediaXpander +

Bu üstün Alpine teknolojisi size kayıt veya iletim süresince kaybolan tüm ses kalitesini eski haline geri getirir.Herhangi bir ayar gerekli değildir, sadece bir düğmeye basın.MediaXpander+ özellikle iPod ve ya diğer dijital oynatıcıların sıkıştırılmış dijital sesleri için daha iyidir.Fakat aynı zamanda eski CD kayıtları için de etkilidir.Buna ek olarak fabrikada kurulmuş hoparlörler üzerinden bas geliştirir.

Yol EQ

Mükemmel ses bile belki de yol gürültüsü, rüzgar gürültüsü ve klima gürültüsü gibi sorunlardan ötürü bozulmuş olabilir.Yol EQ aracın içinde müzik + gürültü kaydı iiçin bir mikrofon kullanır.Orjinal ve kaydedilen sinyalleri karşılaştırır ve sonra belirli düzeyde frekans oluşturarak gürültü bileşenlerini iptal etmeye çalışır.Güçlü işlemci, saniyede 48.000 kere bu işlemi gerçekleştirir.

Ahenk

Ahenk, 2-Kanal kaynağından 5.1-Kanal ses almanızı ve bunun tadını çıkarmanızı sağlar.Daha geniş soundcapes ve harmonikler ile iPod veya Cd'den doğal surround ses oluşturur.Üstün bir ses alanı oluşturup, dinleyiciyi yormadan özellikle vokal ve enstrümantal kaliteyi arttırır.

Fabrika Yükseltme Sistemi

Fabrika ana ünitesini korumak isteyenler için PXA-H800, daha fazla kaynak ve daha iyi ses kalitesi ile sistemi yükseltmek için harika bir yoldur.

Altı Hoparlör Düzey Girişleri

Altı hoparlör düzey girişleri ile ana üniteden 6-Kanal ses ve preamp çıkışı olmayan diğer bileşenleri bağlayabilirsiniz.Ayrı hat çıkış dönüştürücülerine ihtiyaç yok!

Daha Fazla Medya Kaynakları Ekleyin

İki Ai-NET bağlantısı ile 2 optik dijital giriş ve 6-Kanal RCA girişleri ile ön ve arka koltuktaki eğlenceler için bileşenler eklemek sorun olmayacak.Ve tabii ki PXA-H800 ile herhangi bir fabrika sistemininin sağlayacağından çok daha yüksek ve kaliteli bir ses alacaksınız.

Imprint EQ

Mükemmel netlik ve kusursuz denge ile mümkün olan en iyi tonal yanıt ve görüntüleme ile PXA-H800 herhangi bir fabrika ünitesini, sofistike ImprintEQ ses sistemine dönüştürür.Eğer sisteminizi yükseltme konusunda ciddi iseniz, PXA-H800 ile başlayın.

Özellikler & AyrıntılarÖZELLİKLER Ses Ayarları

 • Grafik Ekolayzer: 31 Bant (Ön, Arka, Merkez), 10 Bant (Subwoofer)
 • Parametrik Ekolayzer: 10 Bant (Ön, Arka, Merkez), 5 Bant (Subwoofer)
 • Crossover Ayarı : Yüksek Geçiş, Düşüş Geçiş, Bant Geçişi
 • 8-Kanal Zaman Doğrulama
 • 3 hafızalı ve tamamen özelleştirilebilir hedef eğriler ile ImprintEQ
 • Yol EQ
 • Otomatik Zaman Doğrulayıcı (Otomatik TCR)
 • Dolby Digital
 • Dolby Pro LogicII
 • Dts Digital Surround
 • Bi-Phantom Fonksiyonu
 • MediaXpander Artı
 • Ahenk
 • AUX Girişi Kazanç Ayarı
 • AUX Çıkış Seviye Ayarları
 • Navigasyon Ses Mix Seviye Ayarı

Genel

 • Ai-NET Bağlantısı
 • Giriş Kanalı Sayısı: 6 (Analog - RCA veya Hoparlör Seviyesi), 2 (Dijital Optik), 2 (Ai-NET)
 • Analog Giriş Tipi: RCA (Hoparlör Hattı Bağlantı Adaptörü ile Birlikte)
 • Dijital Giriş Tipi: TOSLINK
 • Navigasyon Ses Rehberlik Girişi: Güç Kaynağı Konektörü RCA Girişi
 • Çıkış Kanal Sayısı: 8 (RCA Çıkışı)
 • 24-bit Ultra Yüksek Performans DAC
 • 24-Bit ADC
 • İkiz 32-Bit Kayan Noktalı DSP İşleme
 • Son Derece Düşük Jitter Devre Yönetimi
 • 4V Ön Çıkış
 • S.T.A.R. Devresi
 • Benimsenmiş Yüksek Sınıf Ses Bileşenleri
 • Altın Kaplama Terminalleri
 • Ses Ayarlama Fonksiyonları İçin PC Kontrol İmkanı (Gelen Yazılım)
 • Mikrofon Birlikte
 • USB Kablo Birlikte
 • Ai-NET Bağlantı Kablosu Birlikte (5.5m)

AYRINTILAR Ses Ayarları

 • Bantların Grafik Ekolayzer Sayısı: 31 Bant (Ön, Arka, Merkez), 10 Bant (Subwoofer)
 • Grafik Ekolayzer Seviye Ayarı: ± 12 dB (0.5dB adım)
 • Bantların Parametrik Ekolayzer Sayısı: 10 Bant (Ön, Arka, Merkez), 5 Bant (Subwoofer)
 • Parametrik Ekolayzer Frekansı: 20/22/25/28/31.5/36/40/45/50/56/63/71/80/90/100/110/125/140/160/180/200/220/250/280/315/360/400/450/500/560/630/710/800/900/1k/1.1k/1.2k/1.4k/1.6k/1.8k/2k/2.2k/2.5k/2.8k/3.2k/3.6k/4k/4.5k/5k/5.6k/6.3k/7.1k/8k/9k/10k/11k/12.5k/14k/16k/18k/20kHz (Ön, Arka, Merkez)
 • Parametrik Ekolayzer Frekansı: 20/22/25/28/31.5/36/40/45/50/56/63/71/80/90/100/110/125/140/160/180/200Hz (Subwoofer)
 • Parametrik Ekolayzer Seviye Ayarı: ± 12 dB (0.5dB adım)
 • Q Faktörü: 0.5; 1; 1.5; 2; 2.5; 3; 4; 5
 • Zaman Doğrulayıcı: 0'dan 20ms'ye (0.05ms Adım)
 • Crossover Frekansı: 60 Adım (0'dan -36 dB/oct.)

Boyutlar

 • Kasa Boyutu (W x H x D): 169 x 50.8 x 215 mm

Genel

 • Güç Gereksinimleri: 14.4 (11-16) V.DC
 • Frekans Tepkisi: 20Hz - 20kHz
 • Gürültü Oranı (RCA Analog Giriş) Sinyal: >103dB (IHF-A)
 • Sinyal Gürültü Oranı (Dijital Giriş): >110dB (IHF-A)
 • Kanal Ayrımı: 90dB
 • Giriş Hassasiyeti (RCA Girişi): 2V
 • Giriş Hassasiyeti (Hoparlör Seviyesi Giriş): 7V
 • Anma Isı Gücü: 4V (10k ohm yük ile)
 • Bozulma Faktörü: 0.01%
 • Giriş Empedansı: 10k ohm veya daha yüksek
 • Çıkış Empedansı: 1k ohm veya daha az
 • Çalışma Sıcaklığı:: -20°C'den +60°C'ye
 • Ağırlık: 1.35kg

İlgili Ürünler

 

 

 • PXA-H800 için Uzaktan Kumanda
 • 8" Kapasitif Dokunmatik Ekranlı, 1DIN kasalı, gelişmiş navigasyon istasyonu
 • Gelişmiş Navigasyon İstasyonu
 • 1DIN kasaya sahip 7” Kapasitif Dokunmatik ekranlı Gelişmiş Navigasyon İstasyonu
 • Gelişmiş Navigasyon İstasyonu
 • Gelişmiş Navigasyon İstasyonu
 • Gelişmiş Navigasyon İstasyonu
 • Gelişmiş Navigasyon İstasyonu
 • Gelişmiş Bluetooth Özellikli CD Alıcısı
 • App Link İstasyonu
 • 2-DIN Mobil Medya İstasyonu
 • 2-DIN Mobil Medya İstasyonu

Aksesuarlar

 

 

 • 6 Metre Fiber Optik Kablo
 • Ai-NET için Bağlantı (Erkek) RCA (Dişi)

 

Özellikler

Giriş / Çıkış Portları

 • 5.1 Surround
 • Aux Giriş
 • Ek Monitör Çıkışı
 • Hafıza Kart Girişi
 • Kamera Girişi
 • Subwoofer Çıkış
 • USB Portu
 • iPod Uyumu

Gelişmiş Özellikler

 • Bluetooth
 • CD-R / CD-RW Uyumlu
 • Changer Kontrol
 • Dahili TV
 • Direksiyondan Kontrol
 • Dokunmatik Ekran
 • Dvix
 • EQ
 • Handsfree
 • Kumanda
 • MP3
 • Navigasyon (GPS)
 • Taşınabilir Ön Panel
 • WMA

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1151. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru