Bu İlanın Yayın Süresi Bitmiştir!

ALPINE PDR-V75 5 KANAL POWER ANFİ KARGO BEDAVA

https://www.sahibinebak.com/ Professional Electronic

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 ÖZELLİKLER:

 

Güçlü bass, dinamik ses, kesilmeyen performans ve kolay kurulum  PDR-V75 - 5-Kanal Güç Yoğunluklu Referans Amplifikatör

PDR-Power amplifikatörleri sınıflarında en iyi performansı sunarak, yüksek güçlü kompakt amplifikatör kategorisindeki beklentileri yeniden tanımlarlar. Bünyemizde bulunan mühendislik takımı, endüstrinin önde gelen amfileri PDX serisinde sunumu yapılan ve halen patent bekleyen birçok teknolojiyi yeni PDR-Power amfilerinde kullandılar. PDR-Power amplifikatörer aynı sınıftaki herhangi bir amplifikatöre göre tartışmasız en geniş bant aralığı, en iyi sinyal-gürültü oranı, en az distorsiyon (bozunma) ve en yüksek damping faktörünü güçten fedakarlık etmeden sağlarlar.

 Teknoloji    Bu kasanın altında PDX Teknolojisi vardır!Çifte Geri Beslemeli Modülasyon Döngüsü

Müzik çalarken, amplifikatöre giren düşük güçte, temiz, distorsiyonsuz sinyaller hoparlörlerinizi çalıştırmak üzere aynı hassasiyette daha güçlü sinyaller olarak çıkmalıdır. Gerçekte, birçok amfi,özellikle yüksek frekanslarda, bu idealin yanına bile yaklaşamaz, üstelik kaydadeğer derecede duyulabilen distrosiyonlar eklerler, bu da tipik D-Sınıfı amfilerin kötü ün kazanmalarına sebep olmuştur. PDR-Power’larda bulunan global modülasyonlu - uyumlanabilir geri besleme kontrol döngülü entegreleri çıkış gücünün olabildiğince temiz ve distorsiyonsuz olmasını akıllıca sağlarlar. Eş zamanlı hata düzeltmeleri sinyali bir kere değil tüm güçlendirme süreci içerisinde giriş sinyalini çıkışla karşılaştırarak iki kere yapılır. Böylelikle, PDR-Power amfiler çıkış sinyalinin temiz, açık ve güçlü olduğundan inanılması için ancak duyulması gerekecek kadar iyi bir ses üretecek şekilde emin olurlar.

Küçük, Güçlü Dizayn

Yeni PDR-Power serisi amplifikatörler X-Power serisine kıyasla daha küçük boyutlardadırlar lakin Alpine ses kalitesinin yanında daha fazla esneklik ve dayanıklılık barındırırlar.

Eşsiz Güvenilirlik

Aşırı sıcaklık amplifikatörlerin düşmanıdır ve zorlu şartlarda birçok amfinin tamamen kapanmasına sebep olurlar. PDR-Power amfiler entegre Çok Safhalı Güç Yöneticisi ile amfi üzerindeki tüm kritik bileşenlerin sıcaklıklarını takip eder ve herhangi birisi aşırı ısındığında çıkış gücünü kısar. Uzun süre boyunca yüksek güçte müzik dinlerseniz, devre, başta hissedilmeyecek kadar daha sonra gerekirse biraz daha fazla güç keser. Bu iki aşamalı yaklaşım kesintisiz müzik tecrübesi sunar.

Temiz Ses kriterlerinde tekbaşına lider

Ultra-Geniş Frekans Aralığı:
Bu süper geniş, endüstri öncüsü frekans aralığı dinleyicilere muadili olmayan, en üst sınıf odyofil ekipmanları bile sollayacak ses kalitesi ve detay sunar.

En iyi Sinyal-Gürültü oranı:
Kulağınıza gelen bu endüstri öncüsü ses kalitesini sağlamak için inanılmaz derecede düşük gürültü zemini sunacak, temiz bir sinyal yoluna sahip, harici etkenlerden en az etkilenecek bir platform kurmaya çaba gösterdik.

Düşük Distorsiyon:
PDR-Power amfiler, çok geniş ve düzlemsel frekans tepkimesi sağlarlar ve bunun sonucu olarak benzersiz müzikal detay sunarlar. Olağanüstü düşük distorsiyon, pürüzsüz saf müzikal performans anlamına gelir. Bunlara ek olarak bu amfiler oldukça yüksek stereo ayrımı ve yumuşak faz tepkimelerine sahip olduklarından, daha dinamik ve gerçekçi tanımlama ve sahneleme yaparak müzik keyfinize topyekun katkıda bulunurlar. Mono tarafında, sınıflarındaki en düşük distorsiyona ve sıkı kontrole sahiptirler, size temiz ve isabetli bass tepkimeleri sunacaklardır. 

Yüksek Damping Faktörü:
Ultra-düşük empedansıyla yeni PDR-Power amplifikatörler, eşsiz ses kalitesi için olağanüstü kontrollü, sıkı bass sunarlar. Damping Faktör değerleri Mono için >1300 full range için >500

Daha keskin -24dB/oktav eğrisi:
Subwooferınızın daha uzun ve isabetli çalmasını sağlamak üzere / PDR-V75 (Subwoofer kanallarında)tümleşik geçiş filtresinde -24dB oktav eğrisi bulunmaktadır. Daha keskin eğri subwoofer üzerinde dilediğiniz düşük frekansları çalabilmenize olanak tanır.

 Ürün bilgisiTümü Dijital Seri

PDR serisi, büyük ölçüde PDX serisinin dijital teknolojisini kullanmaktadır böylelikte, düşük distorsiyon, yüksek damping faktörü, ve yüksek Sinyal/Gürültü oranı da dahil olmak üzere mükemmel ses performansı yakalarlar.

Muhteşem Güç Yoğunluğu, Dijital Ses Kalitesi

Her PDR amfi güç yoğunluğu (santimetreküp başına düşen watt) ve damping faktörü sözkonusu olduğunda sınıfında rakipsizdir. Her seviyede davasa güç ve sert vuran bass elde edeceksiniz. Bu amfilerin Sinyal/Gürültü oranı ve frekans tepkimeleri de çok üstündür.

Remote Control Bass Knob ()

Simply add the (sold separately) and get full control from inside the dash for remote on-the-fly bass adjustments. You also have the ability to control multiple amps from just one controller with simple telephone cord adapters.

Aydınlatmalı Yönlendirilebilir Alpine Rozeti

PDR-Power amfileri aydınlatmalı ve yönlendirilebilir bir rozetle birlikte gelir, amfi yatay ya da dikey monte edildiğinde çok şık bir görüntüye sahip olur.

Kasa üstü kontroller

PDR-Power Amplifikatörlerindeki kasa üstü kontroller, önceki modellere nazaran kurulum ve ayar yapmayı oldukça kolaylaştırmıştır. Sadece iki vidayı çıkararak tüm kontrolleri üst panel altında bulunan tablodan yapabilirsiniz. Küçük boyutları ve kullanışlı kontrolleri PDR-Power amplifikatörlerinin hem aftermarket hem de fabrika çıkışı sistemlere kolayca eklenmesine imkan verirken birçok sistem konfigürasyonuna da uyumlu olmasını sağlar.

Kanıtlanmış Güç, Doğumdan Sertifikalı

Bütün PDR amfiler kendi doğum belgeleri ile gelirler. PDX amfiler gerçek çıkışlarını göstermek için test edilmiş ve kayıt altına alınmıştır. Her amplifikatör, gerçek gücünü gösteren şahsi sertifikasına sahiptir ve bu gerçek güç, kutu üzerinde yazandan çok daha yüksektir.

 Özellikler & AyrıntılarFEATURES Install

 • Angled Insert-Type Terminals
 • Integrated Wire and Mounting Screw Terminals
 • Terminal Layout: One-Sided
 • Mounting Design: Clean-look installation

General

 • Rotatable Illuminated Alpine Badge
 • Top-Side Control Panel
 • Amplifier Type: Class-D (Digital)
 • Channel Design: 5/4/3 Channel
 • Thermal Control : Thermal management control
 • Low-battery Protection
 • Power Supply: Resonant Mode Power Supply
 • Power Supply: PowerTrench® MOSFET
 • Power Supply Design: DC-DC PWM Power Supply
 • Board Circuitry: STAR Circuit
 • Over-Current, Over-Voltage and Thermal Protection
 • Power Indicator: Top Mounted LED Power/Status Indicator (Power: Blue, Status: Blue/Red)
 • Crossover: Variable Low Pass & High Pass Filter
 • Bass EQ & Subsonic Function (Subwoofer) Variable
 • Final Outputs: MOSFET
 • Board Design: 6-Layer Glass Epoxy PC Board
 • Gain Control: Adjustable
 • Bass Control: Remote Bass Control (Sold Separately)

SPECIFICATIONS Max Power Output Ratings

 • Total Max Power: 1500W

RMS Power Ratings

 • Per channel into 4 Ohms: CH 1-4 (@14.4V ≤1%THD+N) 75W x 4
 • Per channel into 4 Ohms: Subwoofer (@14.4V ≤1%THD+N) 250W x 1
 • Per channel into 2 Ohms: CH 1-4 (@14.4V ≤1%THD+N) 100W x 4
 • Per channel into 2Ohms: Subwoofer (@14.4V ≤1%THD+N) 350W x 1
 • Bridged into 4ohms, 14.4V (@14.4V ≤1%THD+N) 200W RMS x 2

Sound Tuning

 • Crossover (HPF): 50 - 400 Hz , -12 dB/oct.
 • Crossover (Subwoofer, LPF): 50 - 400 Hz, -24 dB/oct.
 • Equalizer (Bass EQ): 0 to +12dB (Subwoofer, fc=50Hz) Variable
 • Subsonic Filter: Subwoofer Variable, 8-40Hz (-24dB / oct )

Dimensions

 • Heat Sink (WxHxD) mm: 270mm x 165mm x 50.8mm

General

 • Power Requirements: 14.4V DC (11 - 16V)
 • Input Sensitivity Subwoofer (RCA Input): 0.1 - 4.0V
 • Input Sensitivity CH 1-4 (RCA Input): 0.2 - 4.0V
 • Input Impedance: >10k ohms
 • Frequency Response Subwoofer (+0, -3dB: 1W into 4 ohms): 8Hz - 400Hz
 • Frequency Response CH 1-4 (+0, -3dB: 1W into 4 ohms): 8Hz - 45kHz
 • Frequency Response Subwoofer (+0, -1dB: 1W into 4 ohms): 10Hz - 300Hz
 • Frequency Response CH 1-4 (+0, -1dB: 1W into 4 ohms): 10Hz - 30kHz
 • THD+N (10W into 4 ohms): ≤0.02%
 • THD+N (Rated Power into 4 ohms): ≤0.07%
 • Damping Factor Subwoofer (10W into 4 ohms at 100Hz): >1000
 • Damping Factor CH 1-4 (10W into 4 ohms at 100Hz): >500
 • Signal to Noise Subwoofer (Rated Power into 4 ohms): >110dB
 • Signal to Noise CH 1-4 (Rated Power into 4 ohms): >105dB
 • Weight: 2.76kg

 

Özellikler

Ek Özellikler

 • Aşırı Yük Koruması
 • Bas Kontrollü
 • Crossover
 • Düşük Ses Filtresi
 • Empedans Koruması
 • Kapasitör
 • Köprü Bağlantısı
 • Kısa Devre Koruması
 • Master / Slave Seçimi
 • Sıcaklık Koruması
 • Yüksek Ses Filtresi

Aksesuar

 • Aydınlatma
 • Dijital Gösterge
 • Kablolar
 • Kablolu Kumanda
 • Kablosuz Kumanda

Terminaller

 • Altın Terminal
 • Nikel Terminal

Soğutma Sistemi

 • Hava Soğutmalı
 • Kanal Soğutmalı
 • Sıvı Soğutmalı

 


TEKNİK ÖZELLİKLER

Bu ilan 1662. kez ziyaret edilmiştir.