ALPINE NVE-M300P Alpine Dokunmatik Ekranlara Uyumlu KARGO BEDAVA

Firmabak.com
Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 ÖZELLİKLER:

 

NVE-M300P - Navigasyon ModulüKüçük ve Akıllı

NVE-M300P Navigation Sistemi Alpine Djital Medya İstasyonlarına, Mobil Medya İstasyonlarına ve Sabit ekranlara mükkemmel bir şekilde bağlanabilir. Alpine Ekranlı Ana Üniteler ile mükemmel bir uyum sağlamasının yanında dokunmatik ekranlarından Navigasyon özelliklerini kontrol etme imkanı sağlar.

Alpine, uzaktan kumanda ile Navigasyon girişi olan ve dokunmatik olmayan herhangi bir Alpine Monitöre NVA-M300 bağlayarak uzaktan kumanda üzerinden kontrol edebilirsiniz.

NVE-M300P Navigasyon Modülü size bir çok yeni Harita yükleme imkanı sağlar. 43 Doğu ve Batı Avrupa Ülkesi ile başlarsınız, sonrasında gerekirse, internet üzerinden yeni haritaları indirirsiniz. Bu şekilde hem haritanızı hemde kapsama alanını geniş tutabilirsiniz.

Yeni bir NVE-M300P cihazı aldığınızda, az da olsa, cihazınızın üretiminden sonra daha yeni bir harita çıkması olasılığı vardır.

En güncel haritayla sürüş yapmanızı sağlamak istiyoruz. Bu yüzden, cihazınızı ilk defa kullanmanızdan sonraki 30 gün içinde yeni bir harita sürümü çıkarsa, bu haritayı ücretsiz olarak

alpine.naviextras.com kullanarak karşıdan yükleyebilirsiniz!  En güncel harita garantisini almaya hak kazanmak için 30 gün içinde yeni bir harita olup olmadığını kontrol etmeniz gerektiğini ve yalnızca bir ücretsiz haritayı karşıdan yükleme hakkınız olduğunu unutmayın.

En son sürüm ücretsiz haritayı alabilmeniz için 30 gün içinde yükleme yapmanız gerekmektedir. 30 günlük süre, cihazın ilk GPS sinyalini aldığı günden itibaren başlayacaktır.

 

En Son Güncellemeleri Alınız


www.POIbase.com

550 € 
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı
 Teknoloji     Ürün bilgisi

İdeal Sistem Bağlantısı ve Yeni Kullanıcı Arayüzü NVE-M300P modülü; Alpine' nın Dijital Medya İstasyonları ile Dokunmatik kontrol etme imkanına sahiptir.Ayrıca Müzik dinlerken aracınızla herhangi bir yöne dönüş yaparsanız, Müziğin sesi kısılacak ve sesle dönüşünüzü size bildirecektir.
Yüksek çözünürlüklü arayüz sayesinde kullanım klavuzu olmadan cihazı kolaylıkla kullanırsınız. Kolaylıkla görülebilen İkonlar ve programın dizaynı sayesinde kullanım çok zevkli hale gelecektir. 2D/3D Harita Görüşü, Otomatik Zoom ve Mükemmel Ölçekleme Bu Mükkemmel yazılımın diğer faydalarından biri ise standart 2 boyutlu haritada 3 boyutlu görüntü imkanı sağlayarak caddelerin çok daha gerçekci görünmesini sağlar. Yüzlerce 3 boyutlu ikonlar sayesinde kolayca nerede olduğunuzu anlayabilir, tek bir bakışta etrafınızda ne olduğunu görebilirsiniz.
Otoyolların çıkışına yaklaştığınızda, Harita otomatik olarak zoom yaparak size daha iyi bir görüş imkanı sağlar. Kavşağı geçtiğinizde Harita tekrar önünüzdeki yolu normal boyutuna getirir. Bu cihazın en önemli özelliklerinden biri ise haritanın otomatik veya manuel olarak büyüyüp küçülmesi ve bunu sorunsuz olarak yapmasıdır. Kompakt ve Kolay Montaj NVE-M300P sadece 11 cm genişliğinde 25 cm yükseliğinde ve 8,5 cm enindedir. Bu küçük tasarım sayesinde cihazı dikey bile montaj imkanı sağladığından aracın içindeki en uygun yere monte edebilirsiniz. İleride yeni bir yazılım veya harita yüklemek istediğinizde cihazı sökmenize gerek yoktur. Port 5 kısmında küçük USB kablosunu takarak cihaza ulaşabilirsiniz. Bağlantılar: 1. GPS Anteni, 2. RDS TMC Modülü, 3. RGB Monitör Ana Ünite / Ekran çıkışı, 4. Güç Bağlantısı 5. Mini USB Kablosu Aracın elektrik sistemine bir çok bağlantıya gerek yoktur. ( sadece + vermek yeterlidir) Bu sebeple hız göstergesi, el freni ve geri vites uçlarını bağlamaya gerek yoktur.

Geniş Harita Kapsamı, POI Transferi ve Logolar Alpine 'nın güçlü Navigasyon yazılımı son derece geniş ve detaylıdır. Toplam 43 Ülkeyi içine alır ve 30 farklı Lisanda sizi yönledirir. Sistem size kişisel POI'lerinizi girme imkanı sağlar . Eğer kişisel POI nizi KLM formatında USB çubuklarına yüklerseniz bunları Navigasyon cihazına indirebilirsiniz . En sevdiğiniz yada gittiğiniz yerleri haritada işaretler sadece bir bakışta görebilirsiniz. Örneğin; Benzin İstasyonu, Takımınızın Stadı, İşyeriniz Vs. Son olarak gittiğiniz rotayı Google Earth üzerine atabilirsiniz. Bu şekilde gittiğiniz yolu harita üzerinden görebilir, isterseniz rotanınızı değiştirebilirsiniz. Favori rotanızı koruyabilir, rota üzerindeki sevdiğiniz yerleri işaretleyebilirsiniz. ( Restoran, Kahve, Alışveriş vs.) Şerit Klavuzu ve Sesle Konuşma Şerit klavuzu o kadar iyi bir özelliktir ki sadece size sonraki döneceğiniz kavşağı göstermekle kalmaz, hangi şeritte olduğunuzuda gösterir . Asla sokak dönüşlerini ve Otoyol çıkışlarını kaçırmazsınız. Ayrıca sokak adları sesli olarak okunarak size fazladan detaylı bilgi verir. ( 11 dilde). Aynı zamanda dönüş bilgisi ekranda da altyazı olarak geçecektir. ( Örneğin Sağa Dönüş Vatan Caddesi gibi) Diğer Önemli Özellikler Diğer Önemli Özellikler Arasında: Rota bilgisi ve Rota Similasyonu, Gece ve Gündüz renkli profilleri, Yol üzerine yerleştirilmiş hız kameraları gösterimi, genişletilmiş Harita kapsamı Özellikle Doğu Avrupa Ülkeleri, Adım-Adım Klavuz , ve 7 Dijitli İngiliz Posta kodu arama sayılabilir. Opsiyonel TMC Anteni(KAE-500FM) ayrıca alınabilir.

 Özellikler & AyrıntılarÖzellikler

 • Daha kolay kullanım için yeni arayüz ve istikrarlı yapı
 • SIRF Titan İşlemci, cabuk açılma, rota hesaplama ve tekrar hesaplama
 • Otomatik Zom Özelliği sayesinde kolayca yaptığınız Manevraları görebilirsiniz
 • Entegre TMC alıcısı – KAE-500FM Anten Opsiyonu
 • Adım -Adım Eşlik Etme
 • Sesle Şerit bilgisi verme (TTS) Sokak İsimlerini Anons Etme
 • Şerit Gösterim Klavuzu
 • Rota Similasyon Modu
 • Uzun yolculuklar için kuşbakışı yol gösterme imkanı
 • Gece Gündüz Renk Profili
 • Yüzlerce 3 boyutlu İkon, 2 veya gerçek 3 boyutlu Harita gösterimi
 • Aracınızı gidiş yönünü gösterme Logosu. Gittiğiniz rotayı kayıt etme imkanı
 • Bir çok ülkede daha önceden yerleştirilimiş hız kameralarını gösterme
 • Harita kapsamını genişletme imkanı, Özellikle Doğu Avrupa Ülkelerinde yeni çıkan Haritaları yükleme imkanı
 • Kişisel POI Yükleme imkanı
 • 7-Dijit İngiliz Posta Kodu Arama
 • Kolay Montaj İmkanı. Hız sensör bağlantısı gerekli değildir. GPS sayesinde pozisyon gösterimi
 • Altyazı ve Üstyazı Bilgileri

43 Bati ve Doğu Avrupa Ülkesi Dahil

Arnavutluk, Andorra, Avusturya, Beyaz Rusya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Makedonya, Fransa, Almanya, Ceberitarık, Yunanistan, Macaristn, İrlanda, Italya, Letonya, Lithenştayn, Litvanya, Luksemburg, Moldova, Monako,Karadağ , Hollanda, Norveç, Polanya; Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbıstan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Turkiye, Ukrayna, İngiltere, Vatikan

Yüksek Kalitede Grafik Kullanıcı Arayüzü ve 30 dilde Sesle Navigasyon Yardımı

Bulgarca, Katan, Hırvat, Çek, Danimarkaca, Daç, Englizce , Estonyaca, Fince, Flamenkce, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, İtalyanca, Letonyaca, Litvanyaca, Norveçce, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusca, Serbca, Slovakca, Slovence, İspanyolca, İsveçce, Turkce, Ukraynaca

Konuşma ile eşlik etme, 11 dilde sokak adlarını anons etme

Katalanca, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Yunanca, Italyanca, Polonyaca, Portekizce, İspanyolca, İsveçce

13 Ülkede Ücretsiz TMC

Avusturya, Belçika,Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsviçre, İsveç

Ön Ödemeli TMC - İngiltere içinÖzellikler

 • Ana Ünite Boyutları (ExBxY): 85mm x 25mm x 110mm (3.35" x 0.98" x 4.33")
 • Ağırlık: 265g (9.35oz)
 • CPU: SiRF Titan (600MHz), gömülü GPS
 • GPS: Gömülü 12 kanal GPS Alıcısı (32 kanal)
 • RDS-TMC Tuner: GNC TMC modulü
 • Dahili Kapasite:Batı ve Doğu Avrupa Haritası yüklü 4GB gömülü flash hafıza
 • USB : 2.0
 • Ses: Sabit çıkış seviyeli ses çıkşı (Mono)
 • Ekran Çözünürlülüğü: 400 x 234 piksel - harici RGB çıkışı
 • Güç gereksinimi: 12V DC (10-16V )
 • Çalışma Sıcaklığı: -10° to +50° C (14° to 122° F)
 • Saklama Sıcaklığı: -25° to +70° C (-13° to 158° F)

Not: Ürün sürekli geliştirildiği için cihazın özellikleri daha önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.

Kutu İçinde Olan Malzemeler

 • NVE-M300P Navigasyon Modülü
 • GNC TMC Modulü
 • Araç Güç Kablosu
 • Velkro Yapıştırıcı
 • Vida (M4/14mm)
 • 13pin RGB Uzatma Kablosu
 • Mini USB Kablosu
 • Dış GPS Anteni
 • GPS Su Geçirmez Ped
 • Kablo Tutucu ( GPS Anteni için)
 • Anten Tutucusu
 • Montaj El Kitabı
 • Basit Kullanım Kitapçığı
 • CD-ROM içinde Kullanım Klavuzu

Tavsiye edilen Aksesuarlar

Uzaktan Kumanda

Dokunmatik Ekranlara ve Multi Medya İstasyonlarına Uyumluluğu NVE-M300P Aşağıdaki cihazlara bağlanabilir ve Navigasyon bu cihazların üzerinden kontrol edilebilir.

Navigasyon Modülü: IVA-D511R, IVA-D511RB, IVA-D300R/RB, IVA-D310R/RB, IVA-D100R/RB, IVA-D105R, IVA-D106R, iXA-W404R, iXA-W407BT, IVA-W200Ri, IVA-W202R, IVA-W205R, IVA-W502R, IVA-W505R, TME-M860 ve modelleriyle çalışır

 İlgili Ürünler

 

 

 • App Link İstasyonu
 • 2-DIN Mobil Medya İstasyonu
 • 1DIN Mobil Medya İstasyonu
 • 6,5” WVGA ÖN GÖĞÜS ÜSTÜ DOKUNMATİK MONİTÖR

 Aksesuarlar

 

 

 

 

Özellikler

Özellikler

 • Av-in Girişi
 • Bluetooth
 • FM Transmitter
 • MP3
 • Resim Oynatıcı
 • TV
 • USB
 • Video
 • Wifi

Kart Okuyucu

 • MMC
 • MMC Micro
 • Memory Stick (MS)
 • Memory Stick Micro (M2)
 • SD
 • Micro SD
 • Mini SD

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 2064. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru