ALPINE INE-W990BT GELİŞMİŞ NAVİGASYON İSTASYONU KARGO BEDAVA

Firmabak.com
Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 ÖZELLİKLER:

 

INE-W990BT - Gelişmiş Navigasyon İstasyonu

INE-W990BT, üstün kullanım, kılavuzluk ve emniyet için Alpine'ın en iyi teknolojilerini biraraya getirir. 
Harita üzerinde daha rahat gezinmek, rotaları daha hızlı hesaplamak ve daha seri kullanımiçin dahili hafızası genişletilmiş, işlemci hızı arttırılmıştır. 
Bu cihazla birlikte geniş bir yelpazeye yayılan ayar seçeneklerine kavuşmuş olursunuz, facebook bağlantısıyla kullanışlı Tunelt uygulaması da bunlardan biridir. 
Yüksek Ses kalitesi, sesli arama özellikli tümleşik Bluetooth ve tercihe bağlı DVB-T /DAB/DAB+ yükseltmesini de içeren geniş çaplı uyumlulukla birarada sunulur. 
Hangi medya olursa olsun, INE-W990BT hazırdır. iPhone/iPod, USB bellek veya DVD yürütücü üzerinden müzik ve videolarınızı takip edebilirsiniz. (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC).

 Teknoloji                                   Ürün bilgisiDaha keyifli sürüş için Gelişmiş Özelliklerle Donatıldı

INE-W990BT neredeyse tüm Avrupa ülkelerini kapsayan harita paketiyle birlikte gelir, 3B kent simgeleri, otoban modu, gelişmiş adres girişi ve sofistike özellikler sunar. 
Hangi ülkede kullanırsanız kullanın, bu gelişmiş navigasyon istasyonunda ihtiyacınız olan herşey vardır. 46 Doğu ve Batı Avrupa ülkesini kapsayan harita paketi, 29 dilde sesli kılavuz ve 15 dilde metinden-sese özelliğini destekler. Gelişmiş POI (ilgi alanı) veritabanı beğendiğiniz mekanları bulmanızda ya da yeni mekan arayışlarınızda size en büyük yardımcı olacaktır. En güncel trafik bilgisi için tümleşik TMC Tuner' bulunmaktadır. 

Otoban Modu

Haritanın görünüşüne ek olarak, bu mod size yolunuz üzerindeki dinlenme tesislerini, restoran ve benzin istasyonlarını detaylı biçimde gösterir. Daha etkin rota planlaması için mesafe ve tahmini varış süresi belirtilir.
http://www.alpine.co.uk/fileadmin/images/MainNavigation/Products/Productinformation/19_Advanced_Navi_Station/INE-W920R/W920_Highway-Mode.jpg

Gelişmiş Adres Girişi

7 haneli İngiltere kodları dahil olmak üzere tüm Avrupa Ülkelerinde posta kodu girerek  daha çabuk adres araması yapabilirsiniz. Hatta bu sistem kısmen de olsa adresleri okuyabilir. 33 farklı tuş takımından anadilinize ait tuş takımını seçebilirsiniz.
http://www.alpine.co.uk/fileadmin/images/MainNavigation/Products/Productinformation/19_Advanced_Navi_Station/INE-W920R/W920R_Advanced-Address-Input.jpg

Medya Ustası

     
Her ne tür medya ortamı olursa olsun, INE-W990BT bunlara hazırdır. iPhone/iPod, USB aygıtları ve DVD Oynatıcı (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC) gibi kaynaklardan müzik ve video oynatımını destekler. Videolar Görsel EQ modu seçimi ile 6.1 inc WVGA ekran üzerinde harika görünür. Ek olarak tümleşik Bluetooth modülü üzerinden müzik akışı yürütebilirsiniz.  Ses Özelleştirme fonksiyonları MediaXpander, 6-Kanal Zaman Doğrulama, Kayıtlı Ekolayzer (10 Mod) ve 9-Bant EQ içermektedir.

DAB/DAB+ TUNER

INE-W990BT, (Haricen satılır) ile uyumludur. DAB/DAB+ Alıcınızı INE-W990BT dokunmatik ekranı üzerinden kontrol edebilir ve ulaşılabilir kanalları Ana Ünite kanal listesine ekleyebilirsiniz. 

Bluetooth® Eller-Serbest telefon görüşmeleri ve Müzik akışı

Tümleşik Bluetooth® SSP sayesinde eller serbest telefon görüşmesi ve 24 menü dili desteği sunar. Telefonunuzdan müzik akışı yapabilirsiniz, AVRCP Ver. 1.4 sayesinde müzik arşivinizde gezinmek her zamankinden daha kolaydır. 

Bluetooth® Sesli Arama Fonksiyonu

Sesli arama özelliğine sahip bir akıllı telefonu Alpine cihazınızla eşleştirdiğinizde telefonun sesli komut özelliğini Alpine cihazınızın mikrofonu ve arayüzü üzerinden kullanabilirsiniz. 

Made for iPhone, iPod

Navigasyon istasyonunuzun geniş ekranı üzerinden iPhone veya iPod cihazınızı, Hızlı Arama özelliğiyle birlikte kontrol edebilirsiniz. Hızlı Arama özelliği size iPhone, iPod içeriğinde şarkıları kolayca bulma avantajı sunar. iPod Video Yürütme özelliği sayesinde, Alpine cihaz ekranınızdan iPod'unuzda kayıtlı videoları izleyebilirsiniz. () 

BASS ENGINE SQ

Merkezi Kontrol düğmesinin hemen yanında bulunan BASS düğmesi sizi gelişmiş bass seviye ayarlama fonksiyonuna götürür. Altı seviyeden birini seçtiğinizde,en iyi ses ve ton dengesini sağlamak üzere frekans kesme, Q faktörü ve subwoofer seviyeleri otomatik olarak düzenlenir.

   
Bass Engine SQ Setup  

 

Hırsızlığa karşı güvenlik kodu

INE-W990BT akü bağlantısı koptuktan sonra devreye giren güvenlik kodu özelliği bulunmaktadır. Tercihe bağlı olarak bir kod belirlediğinizde olası bir hırsızlıkta cihaz kullanılmaz hale gelecektir. 

Mesafe Kılavuzlarıyla, Geri Görüş Kamerası bağlanabilir. 


Alpine arka görüş kamerası ekleyerek geriye gitmek ve park etmek eskisinden daha güvenli ve kolay. Renkli dikmeler, mesafe kılavuzları olarak ekranda görünür ve araca göre ayarlanabilir. 

Geliştirilmiş Sürüş Kolaylığı için Sistem Entegrasyonu

Alpine INE-W990BT'in, aracınızın fabrika sistemlerine kolaylıkla entegre edilmesini sağlar. Direksiyon uzaktan kumanda aracılığı ile fonksiyonları kontrol etmenizi sağlayan ve göstergelerin orada bulunan ekrandan ana ünite bilgilerini görüntülemeye yarayacak ara yüzlere sahibiz. Bunların hepsi, gözlerinizi yolda daha çok tutmayı amaçlayan Bir Bakış Navigasyon kavramının bir parçasıdır.

Navigasyon modunda Ses/Video bilgisi gösterir. 

Navigasyon ekranındayken, "şimdi yürütülüyor" bilgisini (radyo frekansı, şarkı ismi v.b) navigasyon ekranının alt tarafında bulunan araç çubuğunda altyazı olarak görebilirsiniz. 

Navigasyon / Multimedya modları arasında hızlı geçiş

Ana düğmeye basarak Navigasyon ve Multimedya yürütme modları arasında tek seferde geçiş yapabilirsiniz. Uzun yolculuklarda bu tuş gayet kullanışlı olmaktadır. 

 

İlk Kullanımdan Sonra 30 Gün İçerisinde Bedava Harita Güncellemesi

Ünitenin yüklenip ilk GPS düzenlenmesi yapıldıktan sonra 30 gün içerisinde, mevcut bir harita güncellemesinin olup olmadığını kontrol edin ve eğer mevcutsa ücretsiz olarak indirmek için  a gidebilirsiniz. Bu güncellemeyi satın aldıktan sonra en son harita verilerini elde etmiş olursunuz.

Yüksek Kalite Ses, Aracınız ve Kulağınız için ayarlandı

INE-W990BT, Alpine'ın sahip olduğu bütün gelişmiş ses ayar fonksiyonlarını emrinize sunar. Bass sesini maksimize etmek ve toplam ton dengesini sağlamak için BASS ENGINE SQ'yü kullanabilirsiniz. Dijital Zaman Doğrulama ve 9 Bant Parametrik Ekolayzır gibi birçok özellik kullanıma hazırdır. Hepsinden daha önemlisi, bunları Alpine TuneIt App. uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. 24-Bit DAC ve 4-volt PreOut özellikleri de ses donanımına dahildir!

Sesinizi Ayarlayın, Facebook'unuza bakın

Alpine TuneIt App akıllı telefon uygulamasını indirin ve daha sonra USB üzerinden iPhone’unuzu veya Android tabanlı akıllı telefonunuzu Bluetooth üzerinden ana üniteye bağlayın. Akıllı telefonunuzu, aracınızda istediğiniz sesi tam anlamıyla elde etmek üzere kullanışlı bir arayüz olarak kullanmaya hazırsınız. Facebook’taysanız, bu uygulama sizi yeni mesajlarınızdan hem telefonunuz hem de ana üniteniz üzerinden haberdar edecektir. Daha fazla detay için, uygulamalar ürün kategorisinden Alpine TuneIt App açıklamalarını inceleyin.

   
Hesap Detayları Araç Modeli seçimi

 

   
Ana Ünite Parametik EQ

 

Gelişmiş Özelliklerle Birlikte Gelişmiş Bluetooth

Yerleşik Bluetooth modülü telefonu tutmak zorunda kalmadan güvenli şekilde telefon görüşmeleri yapma olanağı sunar. Ve şimdi Alpine'ın Gelişmiş Bluetooth özelliği sürüş kolaylığı için yeni işlevler sağlamaktadır. Çoğu Bluetooth özellikli telefonlar desteklenir, kolayca telefon defterinize ulaşabilir ve alfabetik aramalar yapabilirsiniz. Çağrı listelerinizi Hızlı Arama ekranından görebilir, gelen çağrıları bekletebilir ve aralarında geçiş yapabilirsiniz.


INE-W990BT'ye toplam 3 telefon eşleştirebilirsiniz. Bir telefon ile eller serbest arama yaparken aynı anda diğer telefondan müzik yayını yapabilirsiniz. Hızlı arama ekranına Bir Bakış girişi yaparak en sık aradığınız 4 numarayı kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

  Özellikler & AyrıntılarFEATURES Tuner

 • Memory Presets (FM:18 / MW:6 / LW:6)
 • Memory: Auto Memory
 • Seek Mode: Local / DX Selection

RDS

 • RDS Functions: AF, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT

BLUETOOTH®

 • Built-in BLUETOOTH® Module
 • Hands Free Calling: HFP (Hands Free Profile) Compatible
 • Streaming Music: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) Compatible
 • Streaming Music Control: AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) Ver.1.4 Compatible
 • Advanced BLUETOOTH® Technology
 • Connection: SSP (Simple Secure Pairing) Supported
 • Individual Profile Connection: Hands Free Phone and Music Streaming
 • Phone Book: Phone Book Synchronization
 • Speed Dial: 4 Preset Memory (per phone)
 • Multiple Phone Number Registration: 3 Phone Numbers can be stored for one name
 • Device Name Display
 • Auto Answer
 • Call History Display: Dialed Call / Received Call / Missed Call
 • Redial Function
 • Speech Volume Level Adjustment: Possible for Outgoing and Incoming Volume
 • DTMF (Touch-Tone) Function
 • Signal Strength Indicator
 • Battery Level Indicator
 • Menu Language Selection: 24 Languages
 • Firmware Updatable
 • Microphone: Microphone Included

Made for iPod® / iPhone®

 • Compatibility for iPod/iPhone: Made for iPod touch 5th/4th/3rd/2nd/1st Gen., iPod nano 7th/6th/5th/4th/3rd/ Gen., iPod classic 160GB/120GB/80GB, iPod with video, iPhone5S,iPhone5C, iPhone5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G
 • Connection: / Required (Sold separately)
 • Music & Video Playback Compatible
 • Available Selections: Playlist/Artist/Album/Song/Podcast/Genre/Composer/Audiobook
 • Alphabet Search
 • Artwork Display
 • Direct Up/Down: Playlist/Artist/Album/Podcast/Genre/Composer
 • M.I.X. (Shuffle) Play: Song, Albums, All
 • Repeat
 • Battery Charging

Alpine TuneIt App

 • Alpine TuneIt App Ready with iPhone and Android
 • Sound Setting Function
 • Sound Setting Data Upload to Alpine Cloud Server (Data Sharing)
 • Facebook Notification
 • Compatible for iPhone and Android Smartphones: Available on Apple App Store and Google Play Store

Disc Player

 • Disc Type: DVD/CD Player
 • Disc Playback Type: DVD-Video, CD, CD-R/RW, DVD±R/±RW
 • Playable Format: DVD-Video, CDDA, MP3/WMA/AAC, DivX
 • M.I.X. Random Play
 • Repeat
 • DVD Direct Menu Control
 • CD Text Display
 • CD Text Name Search
 • DAC: 24 Bit DAC

Navigation Function

 • Map Coverage: 46 Countries (Western and Eastern Europe)
 • Menu Language: 29 Languages
 • Voice Guidance Language: 29 Languages for Voice Guidance, 15 Languages for Text-to-Speech (TTS)
 • Advanced Address Search
 • Post Code Search
 • Free Form Search
 • Partial Name Search Smart Search
 • Advanced POI Functions
 • Smart Routes using historic traffic patterns
 • Advanced Route Planning
 • Eco Route Search
 • 7 Alternative Route Recommendation
 • Advanced TMC Mode
 • Map Display Mode: 2D Heading Up, 2D North Up, 3D
 • Elevation Map Display:
 • 3D Motorway Junction View: Junction View with Sign Post
 • Drive Lane Suggestion
 • Tunnel Mode
 • Highway Mode
 • Voice Guidance Mixing
 • Text-to-Speech
 • Direct Phone Call from POI data
 • Positioning Sensor: GPS

USB Media Connection

 • USB Video playback
 • USB Connection: USB Extension Cable Included
 • Music & Video Playback Compatible
 • Music Playback: MP3/WMA/AAC Playback
 • Video Playback: DivX Playback
 • File/Folder Name Search
 • Tag Info Search
 • Folder Up/Down
 • M.I.X. Random Play
 • Repeat

Sound Tuning

 • BASS ENGINE SQ
 • BASS ENGINE PRO
 • Subwoofer Level Adjustment
 • Subwoofer Phase Select
 • Equalizer: Flat, Pops, Rock, News, Jazz, Electrical Dance, Hip Hop,  Easy Listening, Country, Classical
 • 9-band Parametric Equalizer
 • 6-Channel Digital Time Correction
 • Digital Crossover Setting
 • Customized Sound Setting by Car Type
 • MediaXpander
 • Application Volume Level Setting
 • Sound Setting Data Download
 • Easy, Step-by-Step Sound Customization
 • Alpine TuneIt App ready

General

 • Power Output: 4 x 50 W High Power Amplifier
 • Display: 6.1 inch WVGA High Resolution Display
 • White LED Backlighting System
 • Control Type: Touch
 • Display Colour Setting: 8 Colours (Blue/Light Blue/Turquoise/Green/Red/Amber/Dark Yellow/White) Selectable
 • High Grade Audiophile Design
 • PreOut: 3 PreOuts (4V, Front/Rear/Subwoofer)
 • AUX-Out: 1 Video Output
 • AUX-In: 2 A/V AUX Inputs
 • Steering Wheel Remote Control Ready
 • OEM Sub-display Ready
 • Remote Control Ready
 • Navigation Guidance Mix
 • Camera Connection
 • Camera Guide Line Adjustment
 • Rearview Camera Display Automatic Boot-up
 • Simple Mode & Info Mode Display Selection
 • Visual EQ
 • Live Contrast Adjustment
 • Menu Language: 24 Languages (for AV/Bluetooth), 29 Language (Navigation Menu and Voice Guidance)
 • Clock
 • Auto Dimmer
 • Security Code Anti-theft
 • Firmware Updatable
 • Power Antenna Lead
 • Remote Turn-On
 • Start-Stop Engine unaffected

Map & Database

 • Online Map Update

SPECIFICATIONS Screen

 • Screen Size: 6.1 inch Wide
 • LCD Type: Transparent Type TN LCD
 • Operation System: TFT Active Matrix
 • Number of Picture Elements: 1,152,000 pixels (800 x 3 x 480)
 • Effective Number of Picture Elements: 99% or more
 • Illumination System: White LED Backlighting
 • Colour System: NTSC, PAL

Max Power Output Ratings

 • Max Power Output: 4 x 50 W

FM Tuner

 • Tuning Range: 87.5 - 108.0 MHz
 • Mono Usable Sensitivity: 8.1 dBf (0.7 µV / 75 ohms)
 • 50dB Quieting Sensitivity: 12 dBf (1.1 µV / 75 ohms)
 • Alternate Channel Selectivity: 80 dB
 • Signal-to-Noise Ratio: 65 dB
 • Stereo Separation: 35 dB
 • Capture Ratio: 2 dB

MW Tuner

 • Tuning Range: 531 - 1,602 kHz
 • Usable Sensitivity (IEC Standard): 25.1 µV / 28 dBf

LW Tuner

 • Tuning Range: 153 - 281 kHz
 • Usable Sensitivity (IEC Standard): 31.6 µV / 30 dBf

Disc Player

 • Frequency Response: 5 -20k Hz ±1 dB
 • Channel Separation (at 1kHz): 85 dB
 • Dynamic Range (at 1kHz): 95 dB
 • Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008%
 • Wow & Flutter (%WRMS): B.M.L.
 • Signal-to-Noise Ratio: 100 dB
 • Horizontal Resolution: 500 lines or greater
 • Video Output Level: 1 Vp-p (75 ohms)
 • Signal-to-Noise Ratio (Video): DVD: 60 dB

USB

 • USB Requirements: USB 1.1/2.0
 • Max. Power Consumption: 1,000 mA
 • USB Class: Mass Storage Class, Play From Device
 • File System: FAT 16/32
 • MP3 Decoding: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • WMA Decoding: Windows Media™ Audio
 • AAC Decoding: ACC-LC Format ′′.m4a′′ File
 • DivX Decoding: ′′.divx′′, ′′.avi′′ File
 • Number of Channels: 2-Channel (Stereo)
 • Frequency Response: 5 - 20k Hz ±1 dB *Frequency Response may differ depending on the encoder software/bit rate.
 • Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008%
 • Dynamic Range (at 1kHz): 95 dB
 • Signal-to-Noise Ratio: 100 dB
 • Channel Separation (at 1kHz): 85 dB

GPS

 • GPS Antenna Type: Micro-strip Planar Aerial
 • Reception Frequency: 1575.42 ±1 MHz
 • Reception Sensitivity: -130 dB Maximum
 • Reception Method: Parallel 12 Channels

BLUETOOTH®

 • BLUETOOTH® Version : Bluetooth V2.1+EDR
 • Output Power: +4 dBm Max. (Power class 2)
 • HFP (Hands Free Profile)
 • HSP (Head Set Profile)
 • OPP (Object Push Profile)
 • PBAP (Phone Book Access Profile)
 • A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)

Sound Tuning

 • Subwoofer Level Adjustment: 0 to +15
 • Subwoofer Phase Setting: 0° or 180°
 • High Pass Filter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • High Pass Filter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
 • High Pass Filter (Gain): -12 to 0 dB
 • Low Pass Filter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Low Pass Filter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
 • Low Pass Filter (Gain): -12 to 0 dB
 • Time Correction: 0.0 - 9.9ms (0.1ms step)
 • Parametric Equalizer (Band 1): 20 - 100 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 2): 63 - 315 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 3): 125 - 500 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 4): 250 - 1k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 5): 500 - 2k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 6): 1k - 4k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 7): 2k - 7.2 k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 8): 5.8k - 12k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 9): 9k - 20k Hz
 • Parametric Equalizer (Gain): -7 to +7
 • Parametric Equalizer (Bandwidth): 1, 2, 3
 • Application Volume Level Setting: -14 to +14

General

 • Power Requirement: 14.4 V.DC (11-16V allowable)
 • Pre Output Voltage (Before Clipping): 4 V / 10k ohms
 • Maximum Mounting Angle: 30°
 • Weight: 2.12 kg

Dimensions

 • Din Size: 2DIN
 • Chassis Size (W x H x D) mm: 178 x 100 x 165 mm
 • Nose Piece Size (W x H x D) mm: 170 x 96 x 11.5 mm

 İlgili Ürünler

 

 

 • Sistem Entegrasyonu Ses İşlemcisi
 • PXA-H800 için Uzaktan Kumanda
 • 4-Kanal Mono Dijital Güç Amplifikatörü
 • 4/3/2 Kanal Güç Yoğunluklu Dijital Amfi
 • 4/3/2 Kanal Güç Yoğunluklu Dijital Amfi
 • Mono Güç Yoğunluğu Dijital Amplifikatör
 • Mono Güç Yoğunluğu Dijital Amplifikatör
 • Aktif Görüntülü Kamera Sistemi
 • Ön Görüş Kamerası
 • Geniş Açılı Arka Kamera
 • Geri Görüş Kamerası
 • Geri Görüş Kamerası
 • Dokunmatik Kontrollü Mobil DAB/DAB+ Alıcısı
 • Taşınabilir Dijital TV Alıcı (DVB-T)

 Aksesuarlar

 

 

 • Nokia ile Çalışır Uyumlu Ana Üniteler için USB Telefon Bağlantı Kablosu
 • iPod/iPhone için USB Bağlantı Kablosu
 • Lightning to USB cable for iPhone / iPod nano / iPod touch
 • Kablosuz Uzaktan Kumanda
 • Çok Fonksiyonlu Kablosuz Uzaktan Kumanda
 • Smart araçlar için; INE-W925R/-W920R, IVE-W535BT/-W530BT , INE-W970BT, IVE-W585BT Kurulum Kiti
 • Interfa

 

 

 

Özellikler

Özellikler

 • Av-in Girişi
 • Bluetooth
 • FM Transmitter
 • MP3
 • Resim Oynatıcı
 • TV
 • USB
 • Video
 • Wifi

Kart Okuyucu

 • MMC
 • MMC Micro
 • Memory Stick (MS)
 • Memory Stick Micro (M2)
 • SD
 • Micro SD
 • Mini SD

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1987. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru