Bu İlanın Yayın Süresi Bitmiştir!

ALPINE CDE-193BT BLUETOOTH ÖZELLİKLİ CD ALICISI KARGO BEDAVA

https://www.sahibinebak.com/ Professional Electronic

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 

ÖZELLİKLER:

 

Gelişmiş Bluetooth Fonksiyonları ve Geniş Çaplı Ses Ayar Seçenekleri - Alpine Tarafından Tasarlandı.productpic_CDE-193BT_agl_01productpic_CDE-193BT_01GELİŞMİŞ BLUETOOTH ÖZELLİKLİ CD/USB ALICISI - CDE-193BT

CDE-193BT, açılış mesajı özelleştirme, 3-yollu crossover, profesyonel ses dengeleme ve dijital zaman doğrulama gibi en şık özellik ve fonksiyonları en güncel Bluetooth teknolojisi ile birlikte bünyesinde barındırır. 

Direksiyondan Kumanda adaptörlerini destekliyor olması hemen hemen tüm araçlara kurulabileceği anlamına gelir. Aracınızda start-stop düzenekli motor varsa, bu cihaz sizin için daha cazip olacaktır, çünkü motorunuz trafikte dur kalk yaptığında teybiniz çalışmaya devam eder.

Hatta, tuş takımı ve bilgi paneli için aydınlatma renklerini ayrı ayrı seçebilirsiniz - 150.000 renk varyasyonu arasından!

TeknolojiVariable_RGB_Illumination_iconAdvanced_Max_Tuner_iconAlpine_Sound_Meister_icon3wayXover_icon6chTCR_TimeCorrection_icon9band_ParametricEQ_icon50w_x_4_icon.gif3_Pre-amplified_outputs_icon24bit.gifmedia_expander.gifbassengine_plus.gifBass_SQ_2013_iconBT_Plus_Logo_iconBuetooth-Icon.gifdetachable_face_iconFront-connectors_icon.gifusb_icon.gifMade_for_iPod_iPhone.gifapp_direct_iconflac_iconmp3.gifaac.gifwma.gifCDText_iconremote_ready.gifSWRC_Ready.gifSW_Level_icon.gifTuneIt_iconAndroid_combatible_iconFacebook_iconÜrün bilgisiÖzelleştirilebilir Açılış Ekranı

Customisable Opening Screen
10 haneye kadar kendinize has açılış mesajınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Araç modelinizi, kendi isminizi veya sadece "Merhaba" bir karşılama sözcüğünü kullarak teybinizi kişiselleştirin.

Aydınlık Seviye Ayarı

Customisable Opening ScreenKonsol aydınlatmanızla eşleştirecek şekilde 5 farklı aydınlık seviyesinden birini seçebilirsiniz.

 

Variable Illumination (Değişken aydınlatma) size dünyanın rengini sunar

Variable Illumination özelliği sayesinde birkaç renk seçeneğine bağlı kalmaktan kurtulursunuz. 150.000'den fazla renk seçeneğiyle teyp aydınlatmanızı konsol aydınlatmanızla  birebir eşleştirebilir ya da tamamlayıcı bir renk bulabilirsiniz. Birçok önayarlı rengi de kullanabilirsiniz.

3-yollu X-OVER

Bu cihazda aktif Crossover bulunmaktadır. Crossover, çıkışlara verilen frekansları sınırlar. Böylelikle her hoparlör çifti tasarlandıkları frekanslara göre güçlendirilir. Crossover, her bandın HPF (yüksek geçiş) veya LPF (düşük geçiş) filtresini ve ayrıca bant eşiğini ayarlar. Ayarlar, hoparlörlerin yeniden ses üretimi karakteristiklerine göre olmalıdır. Hoparlörlere bağlı olarak, pasif bir ağa gerek kalmayabilir. Bu husustan emin olamıyorsanız yetkili Alpine bayinize başvurun.

Sesinizi Ayarlayın, Facebook'unuza bakın

Alpine TuneIt App akıllı telefon uygulamasını indirin ve daha sonra USB üzerinden iPhone’unuzu veya Android tabanlı akıllı telefonunuzu Bluetooth üzerinden ana üniteye bağlayın. Akıllı telefonunuzu, aracınızda istediğiniz sesi tam anlamıyla elde etmek üzere kullanışlı bir arayüz olarak kullanmaya hazırsınız. Facebook’taysanız, bu uygulama sizi yeni mesajlarınızdan hem telefonunuz hem de ana üniteniz üzerinden haberdar edecektir. Daha fazla detay için, uygulamalar ürün kategorisinden Alpine TuneIt App açıklamalarını inceleyin.

BASS ENGINE SQ

Merkezi Kontrol düğmesinin hemen yanında bulunan BASS düğmesi sizi gelişmiş bass seviye ayarlama fonksiyonuna götürür. Altı seviyeden birini seçtiğinizde,en iyi ses ve ton dengesini sağlamak üzere frekans kesme, Q faktörü ve subwoofer seviyeleri otomatik olarak düzenlenir.

Rekabet seviyesinde ses için gelişmiş teknoloji ve özellikler

Bu cihaz, en iyi bileşenlerimizi ve teknolojilerimizi kullanmaktadır. Bunlara örnek olarak BassEngine Pro, Dijital Zaman Doğrulama, 9-Bant Parametrik Ekolayzır, önayarlanmış EQ'lar, crossover, 24-Bit DAC ve 3 adet 2 Volt Preout sayılabilir.  Digital Time Correction, 9-Band Parametric EQ, factory EQ presets, crossover, a 24-Bit DAC and three 2 Volt PreOuts.

Tümleşik Bluetooth® Birçok avantajı vardır

Bluetooth® tümleşik olarak gelir böylece araç içinde cep telefonunu etkin bir şekilde kullanabilmek için gerekli bir çok kullanışlı fonksiyonla beraber eller-serbest uygulamalarının keyifini sürebilirsiniz. Bu özelliklerin arasında, gelen çağrıları bekletme ve geçiş yapabilme, telefon defteri için otomatik güncelleme ve kolay alfabetik arama, daha kolay müzik arama ve yürütebilme sayılabilir.

Kaynak seçeneklerinizi USB ve AUX girişleriyle zenginleştirin

Front ConnectorsÖn USB yuvanıza USB bellekleri bağlayarak kaynak seçeneklerinizi arttırabilirsiniz. MP3 Çalarla beraber kullanabilmeniz için 3.5 mm mini Jack aux girişi de vardır.

Sevdiğiniz müzikleri birçok farklı uygulama üzerinden dinleyebilirsiniz!

Alpine, App Direct uygulamasıyla ana ünite/iPhone entegrasyonunu bir adım öteye götürüyor. iPhone’unuzu USB üzerinden bağladığınızda, App Direct birçok farklı uygulama üzerinden sesi araç hoparlörlerinizden dinlemenizi sağlar. Internet radyosundan müzik seçin veya konuşun, yayın akışı servislerini ya da favori uygulamanız hangisiyse onu kullanın. Siz, iPhone’unuzun dokunmatik ekranından tam kontrol yaparken, iPhone’nuz tüm fonksiyonlarıyla çalışmaya devam edecektir.

iPod ve iPhone’ların keyfini sonuna kadar sürün

iPod ve iPhone’unuzun fonksiyonlarını keyifle kullanabilmeniz için yüksek hızlı USB bağlantısı sunar. Üstün ses kalitesi ve kolay kullanımla, şarkı, sanatçı, albüm ve diğer seçenekler ile hızlı müzik arama yapabilirsiniz.

Siri Sesli Komut

Sesli Komut tuşunu kullanarak, iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 6 ve 6 Plus telefonunuzun Siri özelliğini aktifleştirebilirsiniz, telefon aramalarınızı ve müzik yürütmeyi sesli komutlarla kontrol edebilirsiniz. Sesli Komut özelliğine sahip Android işletim sistemli telefonlarda da aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikler & Ayrıntılar

Features

Tuner

 • Memory Presets: Preset Stations (FM:18, MW:6, LW:6)
 • Memory: Auto Memory
 • Seek Mode: Local/DX Selection

RDS

 • RDS Functions: AF, TA, TP, PTY, News, EON, Radio Text+
 • PTY (Programme Type) Display

BLUETOOTH®

 • Built-in BLUETOOTH® Module
 • Hands Free Calling: HFP (Hands Free Profile) or HSP (Head Set Profile)
 • Streaming Music: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) Compatible
 • Streaming Music Control: AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) Ver.1.4 Compatible
 • BT Plus Advanced BLUETOOTH Technology
 • Connection: SSP (Secure Simple Pairing) Supported
 • Phone Book: Phone Book Synchronization
 • Phone Book Search: 3 Letters Alphabet Search
 • Speed Dial: 6 Preset Memory
 • Multiple Phone Number Registration: 5 Phone Number Registration Possibility
 • Phone Book Label Display: General, Mobile, Home, Office, Other
 • Voice Dial Operation: Voice Control for iPhone Supported
 • Auto Answer
 • Call Waiting
 • Call History Display: Dialled Call, Received Call, Missed Call
 • Speech Volume Level Adjustment: Adjustable for Outgoing and Incoming Volume
 • Hands-Free Phone Sound Setting: 5 Type Selection
 • Signal Strength Indicator
 • Battery Level Indicator
 • Output Speaker Selection
 • Menu Language Selection: English, German, French, Italian, Spanish, Dutch, Russian
 • Firmware Updatable via USB
 • Microphone Included

Made for iPod® / iPhone®

 • Compatibility for iPod/iPhone: Made for iPod touch 5th/4th/3rd/2nd/1st Gen., iPod nano 7th/6th/5th/4th/3rd/2nd/1st Gen., iPod classic 160GB/120GB/80GB, iPhone6Plus,iPhone6, iPhone 5S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G and iPhone
 • Connection:  Required (for iPods / iPhones with 30-pin connector) or (for Lightning Cable)
 • Available Selections: Playlist, Artist, Album, Song, Podcast, Genre, Composer, Audiobook, Genius Mix
 • Alphabet Search
 • Percentage Search
 • App Direct Mode
 • Direct Up/Down: Playlist, Artist, Album, Genre, Composer, Episode Up/Down
 • M.I.X. (Shuffle) Play: Song, Album, All
 • Repeat one
 • Battery Charging

Alpine TuneIt App

 • Sound Setting Function
 • Sound Setting Data Upload to Alpine Cloud Server (Data Sharing)
 • Facebook Notification
 • Compatible for iPhone and Android Smartphones: Available on Apple App Store and Google Play Store

Disc Player

 • Disc Type: CD Player
 • Disc Playback Type: CD, CD-R/RW
 • Music Playback: CDDA, MP3, WMA, AAC Playback
 • M.I.X. Random Play: Track/Folder, All
 • Repeat
 • Playback Control: Play/Pause/Forward/Backward
 • CD Text Display Disc/ Track display
 • CD Text Name Search
 • Percentage Search
 • DAC: 24 bit DAC
 • Zero data Mute
 • Digital Servo

USB Media Connection

 • USB Connection: Front USB Connection
 • Music Playback: FLAC, MP3, WMA, AAC File Playback
 • USB Class: Mass Storage Class
 • File/Folder Name Search
 • Folder Up/Down
 • M.I.X. Random Play: Folder, All
 • Repeat

Sound Tuning

 • Subwoofer Level Adjustment
 • BASS ENGINE SQ
 • Subwoofer Phase Select 0°/ 180°
 • Subwoofer System Select
 • High Pass Filter
 • Low Pass Filter
 • Default Equalizer setup
 • Equalizer: Flat, Pops, Rock, News, Jazz, Electrical Dance, Hip Hop, Easy Listening, Country and Classical
 • 9-band Parametric Equalizer
 • Digital Time Correction
 • Digital Crossover Setting: 2Way / 3Way System  
 • Application Volume Level Setting
 • MediaXpander
 • Power IC Management System

General

 • Power Output: 4 x 50W High Power Amplifier
 • Display: 13 Segments RGB LCD Display, 1 Lines
 • Control Type: Rotary Encoder Knob
 • Face Color: Black
 • Illumination Buttons: Variable RGB Illumination Buttons
 • Display Colour Setting: Variable RGB Color Display
 • Display and button illumination independently selectable
 • Source key with adjustable brightness
 • Opening Screen Customoize
 • High Grade Audiophile Design
 • 3 PreOuts (2V, Front + Rear + Subwoofer)
 • DAC: 24-bit DAC
 • AUX-In: Front AUX Input (3.5mm mini jack)
 • Steering Wheel Remote Control Ready: Direct connection
 • OEM Sub-display Ready
 • Dimmer Level Control: 4Steps
 • Fader & Balance:
 • Source Change Fade-In
 • Mute: -20dB Mute (Remote control only)
 • Remote Control Ready
 • Menu Language: English, German, French, Italian, Spanish, Dutch, Russian
 • Clock
 • Firmware Updatable via USB
 • Detachable DIN Trim Plate
 • Detachable Face Plate
 • Dimmer
 • Power Antenna Lead
 • Remote Turn-On
 • Audio Interrupt
 • Start-Stop Engine unaffected    

Specifications

Max Power Output Ratings

 • Max Power Output: 4 x 50W

FM Tuner

 • Tuning Range: 87.5 - 108.0 MHz
 • Mono Usable Sensitivity: 0.7 μV
 • Alternate Channel Selectivity: 80 dB
 • Signal-to-Noise Ratio: 65 dB
 • Stereo Separation: 35 dB
 • Capture Ratio: 2 dB

MW Tuner

 • Tuning Range: 531 - 1,602 kHz
 • Usable Sensitivity (IEC Standard): 25.1 μV / 28 dB

LW Tuner

 • Tuning Range: 153 - 281 kHz
 • Usable Sensitivity (IEC Standard): 31.6 μV / 30 dB

Disc Player

 • Frequency Response: 5 - 20k Hz (±1 dB)
 • Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008 %
 • Dynamic Range (at 1kHz): 95 dB
 • Signal-to-Noise Ratio: 105 dB
 • Channel Separation (at 1kHz): 85 dB
 • Wow & Flutter (%WRMS): B.M.L.

USB

 • USB Requirements: USB 1.1/2.0
 • Max. Power Consumption: 1,000 mA
 • USB Class: Mass Storage Class
 • File System: FAT 12/16/32
 • Flac Decoding: Free Lossless Audio Codec Format
 • MP3 Decoding: MPEG Audio Layer-3
 • WMA Decoding: Windows Media™ Audio
 • AAC Decoding: AAC-LC Format ′′.m4a′′ File
 • Number of Channels: 2-Channel (Stereo)
 • Frequency Response: 5 - 20k Hz (±1 dB) *May differ depending on the encoding software and bit rate.
 • Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008 %
 • Dynamic Range (at 1kHz): 95 dB
 • Signal-to-Noise Ratio: 105 dB
 • Channel Separation (at 1kHz): 85 dB

BLUETOOTH®

 • BLUETOOTH® Version : Bluetooth v2.1 + EDR
 • Output Power: +4 dBm Max. (Power Class 2)
 • HFP: Hands Free Profile
 • HSP (Head Set Profile)
 • A2DP: Advanced Audio Distribution Profile
 • AVRCP: Audio/Video Remote Control Profile v1.4
 • OPP (Object Push Profile)
 • PBAP (Phone Book Access Profile)
 • SPP (Secure Simple Pairing)

Sound Tuning

 • Subwoofer Level Adjustment: 0 to 15 dB
 • Subwoofer Phase Setting: 0° or 180°
 • BASS ENGINE SQ: Level 0 - 6
 • Bass Level Control Range: ±9.1 dB at 100Hz
 • Treble Level Control Range: ±9.1 dB at 10 kHz
 • Parametric Equalizer (Band 1): 20 - 100 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 2): 63 - 315 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 3): 125 - 500 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 4): 250 - 1k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 5): 500 - 2k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 6): 1k - 4k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 7): 2k - 7.2k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 8): 5.8k - 12k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 9): 9k - 20k Hz
 • Parametric Equalizer (Gain): -7 to 0 +7
 • Parametric Equalizer (Bandwidth): 3, 4, 5
 • 2Way Crossove Mode: Cut-off Frequency 20-200Hz, Slope Flat/6/12/18/24 dB/oct, Level -12 to 0dB
 • 3Way Crossover Mode: Cut-off Frequency Low/Mid Low 20-800Hz Mid High 20-20kHz High 1k-20kHz, Slope Flat/6/12/18/24 dB/oct, Level -12 to 0dB
 • Application Volume Level Setting: ±14 dB

General

 • Power Requirement: 14.4 V.DC (11-16V allowable)
 • Pre Output Voltage (Before Clipping): 2V / 10k ohms
 • Aux In: 1.4V / 10k ohms
 • Maximum Mounting Angle: 35°
 • Weight: 1.4 kg

Dimensions

 • Din Size: 1 DIN
 • Chassis Size (W x H x D) mm: 178 x 50 x 161.5 mm
 • Nose Piece Size (W x H x D) mm: 170 x 46 x 25 mm    

Aksesuarlar

 • 2 Metre USB Uzatma Kablosu
 • Lightning to USB cable for iPhone / iPod nano / iPod touch
 • iPod / iPhone® için USB Uzatma Kablolu Bağlantı Kablosu
 • Nokia ile Çalışır Uyumlu Ana Üniteler için USB Telefon Bağlantı Kablosu
 • Ana Ünite Güç Paketi
 • Kablosuz Uzaktan Kumanda

 

 


TEKNİK ÖZELLİKLER

Bu ilan 1604. kez ziyaret edilmiştir.