ALPINE X701D-A4 GELİŞMİŞ NAVİGASYON İSTASYONU KARGO BEDAVA

Firmabak.com
Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DE ARAYINIZ.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEKTEN MEMNUN OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ.

TEL +90(532)569 88 81 & +90(505)594 65 66

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 ÖZELLİKLER:

 

X701D-A4 - Gelişmiş Navigasyon İstasyonu, Audi A4 için Alpine Style                     

 

Alpine Electronics (Europe) GmbH, A4 (2007-2015) ve A5 (2007-2016)araçlar için özel olarak geliştirdiği Alpine Style Bilgi-Eğlence sistemini sunar. Hızla genişleyen, "Alpine Style" araca özel sistemler ailesinin bir parçası olarak X701D Serisi, Audi araç sahiplerine en güncel medya uyumluluğunu, üstün navigasyon teknolojisini ve Alpine’ın odyofil ses kalitesini birarada sunuyor. Tüm sistem bileşenleri mevcut kurulum noktalarına tam uyacak ve araç elektronik sistemlerine mükemmelen entegre olacak şekilde tasarlandılar.

ÖZELLİKLER:

2200 €
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Teknoloji Audi A4 / A5 araçlara özel Alpine Style Tasarımı

 
Mükemmel Sistem Entegrasyonu

Bir aracın elektronik sistemlerine mükemmelen uyum sağlayacak bir bilgi-eğlence sistemi tasarlamak, geniș çaplı araștırma ve detaylı bilgi toplama gerektirir. X701D serisi A4 ve A5’in direksiyondan kumanda butonları ve sürücü gösterge tablosundaki bilgi paneliyle tam uyumludur. Böylelikle tümü önem arzeden araç fonksiyonlarını kullanmaya devam edersiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Dokunmatik Ekran

7 inç (17.8cm) yüksek-çözünürlüklü ekran cihazın tüm kontrollerini dokunmatik olarak yapabilmenizi sağlar, üstün görüntü kalitesi, kontrast ve çözünürlük sunar. Bu da navigasyon haritalarının hayret verici detaylarla ekrana çıkmasına imkan tanır, filmler ve video klipler gerçek birer sinematik deneyim haline gelir. Audi aracınızda dokunmatik kontrolün sağlayacağı rahatlık ve kullanım kolaylığına kısa zamanda alıșacaksınız.  

DAB Dijital Radyo

Tümleșik DAB/DAB+/DMB tuner, gürültüsüz, üstün kalitede radyo sinyali yakalamak için en gelișmiș teknolojiyi kullanır. DAB, geleneksel FM radyoya göre birçok bașka avantajı da beraberinde getirir: DAB radyo yayını çok daha fazla sayıda istasyona evsahipliği yapabilir. Bașlangıç taramasından mevcut istasyonları dinlediğiniz müzik türüne ya da alfabetik sıralamaya göre seçim yapabilirsiniz.

Uyarı Mesajları

Audi, ana ekranını araç ayarlarını ve uyarı mesajlarını (yağ seviyesi v.b) göstermek için kullanır. Alpine cihaz Audi elektronik sistemleriyle tam uyumlu olduğu için tüm menü ve uyarıları gösterebilir. Hatta daha modern bir görünüș kazandırmak için birçok grafiği yeniden tasarladık.

Sürüş Desteği

Alpine cihazınız aracın elektronik sistemiyle tam bağlantı içerisinde olduğu için Alpine ekranında birçok ilave fonksiyona kavușursunuz; Park sensörü grafikleri, havalandırma, klima ve ısıtıcı ayarları, koltuk ısıtıcı ayarları v.b 

 

Alpine Kontrol Paneli

Orijinal Ses kontrol paneli, medya kaynakları, navigasyon, geri görüș kamerası v.b. arasında doğrudan geçiș yapabileceğiniz Alpine panel ile değiștirilir. Araç konsolunuzun göğüs kısmına birebir uyumlu olacak șekilde tasarlanmıștır.

 
Büyük Ekran Eğlence

Alpine cihazınız, filmleri, müzik videolarını veya TV dizilerini, opsiyonel DVD sürücü, USB bellek, HDMI çıkıș veren akıllı telefonlar ya da portatif video cihazları (haricen satılan bağlantı kabloları ve adaptörler gerekebilir) üzerinden izlemenize imkan verir. iPod veya iPhone cihazlarınızı da bağlayabilir ve 7 inç yüksek çözünürlüklü ekran ve araç hoparlörleriniz üzerinden video içeriğin keyfini  sürebilirsiniz.

 
Tümleşik Bluetooth® TeknolojisiTümleșik Bluetooth® modülü cep telefonlarınıneller serbest telefon görüșmeleri için kablosuz bağlantı kurabilmesine imkantanır, yazılım güncellemeleri en yeni telefonlarla uyumluluğu güncel tutar.Akılda kalıcı kullanıcı arayüzü kullanımı oldukça kolay hale getirir. Bluetooth®telefondan ses yayınına da olanak tanır: Ses dosyalarınızı ve hatta internetradyosunu kablosuz olarak Alpine cihazınıza gönderebilir, araçhoparlörlerinden dinleyebilirsiniz.

Premium Ses KalitesiAlpine, dünya çapında mükemmel ses kalitesiyle tanınır. Ses uzmanlarımız'i tüm dikkatlerini detayların üstünde yoğunlaștırarak tasarladılar - enüst sınıf bileșenlerin seçiminden keskin ses ayarlarına kadar - Audi aracınız içingerçek odyofil ses deneyimi sunmayı hedeflediler. Sistem, kullanıcılara,tercihlerine en yakın ses ayarlarını yakalamak amacıyla dijital zaman doğrulamave profesyonel ekolayzır gibi birçok ayar fonksiyonu sunar. 

 

 

Navigasyon. Mükemmelleştirildi.

Bir Bakış Ekranı

Alpine'ın yenilikçi "Bir Bakıș" ekran ayırma teknolojisi ekrana tek bakıșta navigasyon haritası ve multimedya yürütme bilgilerini aynı anda görebilmenizi sağlar. Farklı uygulamalar arasında geçiș yapma zorunluluğunuz ortadan kalkar. Ekrana tek bir dokunușla  Bir Bakıș ekranından tam ekran görüntüye geçebilirsiniz.

Uğrak Yerler (POI)

POI'leri isim, mesafe ve diğer kritelere göre kolayca arayabilirsiniz. Kullandığınız markaya ait benzin istasyonlarından biri ya da özel/zincir restoranlardan birini arıyorsanız bu özellik çok kullanıșlı gelecektir. Restoran ismi, adresinin yanında telefon numarası ve servis edilen yemek türüyle birlikte gösterilir - ekrana bir dokunușla restoranı arayabilir ve masa reserve edebilirsiniz.

 
Gelişmiş Adres Girişi

Varıș adreslerini girmek ve tüm navigasyon ayarlarını yapmak için sanal klavyeyi kullanın. Tüm Avrupa ülkeleri için posta kodu kullanabilirsiniz böylece adres girmek daha isabetli olur. Sistem, kısmen girilen adresleri bile tanıyabilir ve farklı diller için 33 farklı klavye düzeni sunar. 

 

3Boyutlu Haritalar

Haritalara detaylı bina ve kent sembolleriyle birlikte 3 boyutlu olarak gözatabilirsiniz. Bu özellik büyükșehirlerde konumunuzu kolayca tespit edebilmenize yardımcı olur. Bazı ülkeler için hız limitleri ve hız kameralarının konumları gösterilir.

TMC Rota Kılavuzu

Șerit yardımı, hangi șeritte durmanız gerektiği konusunda size bilgi verir, Dinamik TMC Rota Kılavuzu da canlı trafik bilgisi sağlayarak sizi trafik sıkıșıklıklarından uzak tutmaya, gerekirse rotayı yeniden hesaplamaya yarar.

Önemli Navigasyon Özellikleri
 • 47 Avrupa ülkesinin kapsamlı haritalarını içeren  veritabanı

 • Harita güncellemeleri günün herhangi bir vaktinde naviextras.com sitesinden online olarak indirilebilir.

 • Güncellemeler ülke veya bölge olarak ayrı ayrı indirilebilir bu da para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 • Posta kodu girerek adres arayabilirsiniz

 • Akıllı Rotalar: sistem veritabanı trafik geçmișini saklar böylelikle günün hangi saatinde, haftanın hangi gününde en iyi rotannın hangisi olabileceğini hesaplar

 • Yüksek Çözünürlüklü Haritalar

İlk kullanımdan itibaren 30 gün içerisinde harita güncellemesi ücretsizdir. 

Montajı yapılan cihazın ilk GPS sinyal alımından itibaren 30 gün içerisinde www.naviextras.com sayfasına giderek, herhangi bir harita güncellemeis olup olmadığını kontrol edebilir ve varsa ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Böylelikle cihazınızı ne zaman satın almış olursanız olun en güncel haritaları kullanıyor olacaksınız. İlk 30 günden sonraki güncellemelerin ücretli olabileceğini unutmayın. 

 

Sistem Eklentileri

Opsiyonel DVD Sürücü

Alpine bilgi-eğlence sisteminize DVD yürütme kabiliyeti kazandırabilirsiniz. Alpine kontrol panelinin arkasındaki boşluğa tam oturacak şekilde tasarlanmıştır ve sürücü koltuğundan kolayca erişilebilir. Şaşırtıcı görüntü kalitesi için HDMI teknolojisini kullanır ve hem dokunmatik ekrandan hem de kontrol panelinden yönetilebilir. Bu DVD sürücü DVD, CD, MP3, DivX, FLAC ve daha birçok formatı yürütebilir.

 

DVD Player for Audi Q5, A4 and A5
 
 
Odyofil Ses Deneyimi

Audi Q5, A4 veya A5 aracınıza Alpine Style Bilgi-Eğlence sistemi kurulduysa, gerçek anlamda odyofil ses deneyimi yașamanız için ses sisteminizi de yükseltmenizi hararetle tavsiye ediyoruz. Alpine, üst-sınıf bir hoparlör sistemi ve bunun üstüne inșa edilecek, içeriğinde tümleșik DSP'li bir amplifikatör bulunan odyofil sınıfı ses sistemi olarak iki seçenek sunuyor.  Her iki sistem de aracınızda mükemmel ses kaltesi yakalamak üzere tasarlanıp modifiye edilmiștir.

2-yollu Üst-Sınıf Ön Hoparlör Sistem Yükseltmesi

hoparlör sistemi, dört ya da sekiz hoparlörlü Audi Q5, A4 veya A5 pasif ses sistemine sahip araçlarda, ön kapılardaki hoparlörlerin yerine kullanılmak üzerine iki adet yüksek performanslı mid-bass woofer ve iki adet ipek kubbeli tweeter içerir.

Odyofil Sınıfı Ses Sistemi

Opsiyonel dijital amplifikatör ve yüksek performanslı hoparlör sistemi, Q5, A4 veya A5 aracınıza heyecan verici ses deneyimi katar. Tam kapsamlı ses sistemi Ön Hoparlör Yükseltme Kitine ilave olarak Ses Sistem Paketini de gerektirir.

 
Park Asistanı Teknolojisi

Opsiyonel geri görüș kamerası , geri viteste otomatik olarak aktifleșir ve park sensörü sinyallerini duyabilmeniz için o esnada yürütülen müziğin sesini keser. Arka tarafın açık bir görüntüsüne sahip olmakla kalmazsınız, Audi aracınızın boyutlarına birebir uyan mesafe kılavuzlarıyla da parketmeniz  kolaylașır. Aracın sağ ve sol arka görüntülerini ekranı ortadan ikiye bölerek aynı anda gösteren bir mod da dahil olmak üzere toplam 4 farklı görünüșten birini seçebilirsiniz. Resim içinde Resim (PIP) teknolojisi sayesinde aracınızın sağ ve sol arka taraf görüntülerinin ortasında doğrudan geri görüş kamera görüntüsü de ekranınızda yer alabilir. Q5, A4 and A5 araçlarda kamera kurulumu için haricen satılan  kamera kurulum kitini kullanmanız gerekir.

  Multi-View Rear Camera with Camera Installation Kit
Çoklu-Bakış: Ekran bölme aracın sağ ve sol arka tarafına ait keskin görüntüleri aynı anda sunar.  Tepe Bakışı: Kapalı otoparklarda sütunlar arasına park ederken işinize yarayacaktır. 

 

Özellikler & Ayrıntılar

FEATURES

Tuner

 • Memory Presets: Preset Stations (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
 • Memory: Auto Memory
 • Seek Mode: Local / DX Selection

RDS

 • RDS Functions: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT

DAB Tuner

 • DAB+ Tuner Built-in
 • DAB+/DMB Supported
 • DAB+ Slideshow Service
 • DLS (Dynamic Label Service)
 • DAB Service Following
 • RDS Fallback (where available)
 • Service Preset: 18 Preset Memory
 • Auto Ensemble/Service Memory
 • Service Search Function
 • PTY Search Function
 • Alphabet Search Function
 • Antenna Power Supply Selection

BLUETOOTH®

 • Built-in BLUETOOTH® Module
 • Wide Band Speech Technology
 • HFP (Hands-Free Profile) Compatible
 • Streaming Music: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) Compatible
 • Streaming Music Control: AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) Ver.1.5 Compatible
 • Advanced BLUETOOTH® Technology
 • Connection: SSP (Simple Secure Pairing) Supported
 • Individual Profile Connection Hands Free Phone and Music Streaming
 • Phone Book: Phone Book Synchronization
 • Speed Dial: 4 Preset Memory (per phone)
 • Multiple Phone Number Registration: 5 Phone Numbers can be stored for one name
 • Device Name Display
 • Auto Answer
 • Call History Display: Outgoing Calls / Incoming Calls / Missed Calls
 • Redial Function
 • Speech Volume Level Adjustment: Possible for Outgoing and Incoming Volume
 • DTMF (Touch-Tone) Function
 • Signal Strength Indicator
 • Battery Level Indicator
 • Menu Language Selection: 24 Languages
 • Firmware Updatable
 • Microphone Included

Made for iPod® / iPhone®

 • Compatibility for iPod/iPhone: Made for iPod touch 5th/4th/3rd/2nd/1st Gen., iPod nano 7th/6th/5th/4th/3rd/ Gen., iPod classic 160GB/120GB/80GB, iPod with video, iPhone 6 and 6 Plus, iPhone5S,iPhone5C, iPhone5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G
 • Connection: / Required (Sold separately)
 • Music & Video Playback Compatible with only
 • Available Selections: Playlist / Artist / Album /Song / Podcast / Genre / Composer / Audiobook
 • Alphabet Search
 • Artwork Display
 • Direct Up / Down: Playlist / Artist / Album / Genre / Composer
 • M.I.X. (Shuffle) Play: Song, Albums, All
 • Repeat
 • Battery Charging  

Navigation Function

 • Map Coverage: 48 Countries (Western and Eastern Europe)
 • Menu Language: 29 Languages
 • Voice Guidance Language: 29 Languages for Voice Guidance, 15 Languages for Text-to-Speech (TTS)
 • Advanced Address Search
 • Post Code Search
 • Free Form Search
 • Partial Name Search
 • Advanced POI Functions
 • Smart Routes: Smart Routes using historic traffic patterns
 • Advanced Route Planning
 • Eco Route Search
 • 7 Alternative Route Recommendation
 • Advanced TMC Mode
 • Map Display Mode: 2D Heading Up, 2D North Up, 3D
 • 3D City Mode: 3D Building/Icon Display
 • Elevation Map Display: 3D maps with elevation mode
 • 3D Motorway Junction View: Junction View with Sign Post
 • Drive Lane Suggestion
 • Tunnel Mode
 • Highway Mode
 • Voice Guidance Mixing
 • Text-to-Speech
 • Direct Phone Call from POI data
 • 3 Positioning Sensors: GPS, Gyroscope, Vehicle Speed Pulse

USB Media Connection

 • USB Connection: USB Extension Cable Included
 • Music Playback: FLAC/MP3/WMA/AAC Playback
 • File / Folder Name Search
 • Tag Info Search
 • Folder Up / Down
 • M.I.X. Random Play
 • Repeat

Sound Tuning

 • Bass Engine SQ
 • Bass Engine™ Pro
 • Subwoofer Level Adjustment
 • Subwoofer Phase Select
 • 4V High Voltage PreOut
 • Equalizer: Flat, Pops, Rock, News, Jazz, Electrical Dance, Hip Hop, Easy Listening, Country, Classical
 • Dual HD EQ (9-band Parametric Equalizer front/rear)
 • 6 Channel Digital Time Correction
 • Digital Crossover Setting
 • Customized Sound Setting by Car Type
 • MediaXpander HD
 • Application Volume Level Setting
 • Sound Setting Data Download
 • Easy, Step-by-Step Sound Customization
 • Alpine TuneIt App ready

General

 • Power Output: 4 x 50 W High Power Amplifier
 • Advanced Power IC
 • Display: 7′′ Capacitive WVGA High Resolution Display
 • White LED Backlighting System
 • 50/50 Split Screen: Left / Right Position Changeable
 • Control Type: Touch, Drag, Flick
 • My Favorites Function
 • Automatic Setting Change for 2 Users
 • High Grade Audiophile Design
 • PreOut: 3 PreOuts (4V, Front / Rear / Subwoofer)
 • AUX-In: 1 A/V AUX Input
 • Steering Wheel Remote Control Function
 • OEM Sub-display Function
 • Remote Control Ready
 • Navigation Guidance Mix
 • Camera Connection & Built-in Controls for Multi-View Cameras
 • Camera Guide Line Adjustment
 • Rearview Camera Display Automatic Boot-up
 • Simple Mode & Info Mode Display Selection
 • Visual EQ
 • Live Contrast Adjustment
 • Menu Language: 24 Languages (for AV / Bluetooth), 29 Languages (Navigation Menu and Voice Guidance)
 • Clock
 • Auto Dimmer
 • Anti-theft security code
 • Firmware Updatable
 • Power Antenna Lead
 • Remote Turn-On
 • HDMI Input (Alpine Special HDMI connector required)
 • Engine Start-Stop unaffected
 • CAN Connection Interface Included
 • DAB Antenna Included
 • Ready for optional DVD Player

Map & Database

 • Online Map Update

Installation

 • Includes installation brackets, wiring harness and CAN bus interface for complete installation.

SPECIFICATIONS

Screen

 • Screen Size: 7 inch Capacitive WVGA
 • LCD Type: Transparent Type TN LCD
 • Operation System: TFT Active Matrix
 • Number of Picture Elements: 1,152,000 pixels (800 x 3 x 480)
 • Illumination System: White LED Backlighting
 • Effective Number of Picture Elements: 99.99%
 • Colour System: NTSC, PAL

Max Power Output Ratings

 • Max Power Output: 4 x 50 W

FM Tuner

 • Tuning Range: 87.5 - 108.0 MHz
 • Mono Usable Sensitivity: 8.1 dBf (0.7 µV / 75 ohms)
 • 50dB Quieting Sensitivity: 12 dBf (1.1 µV / 75 ohms)
 • Alternate Channel Selectivity: 80 dB
 • Signal-to-Noise Ratio: 65 dB
 • Stereo Separation: 35 dB
 • Capture Ratio: 2 dB

MW Tuner

 • Tuning Range: 531 - 1,602 kHz
 • Usable Sensitivity (IEC Standard): 25.1 µV / 28 dBf

LW Tuner

 • Tuning Range: 153 - 281 kHz
 • Usable Sensitivity (IEC Standard): 31.6 µV / 30 dBf

USB

 • USB Requirements: USB 2.0
 • Max. Power Consumption: 1,500 mA (CDP Support)
 • USB Class: Mass Storage Class, Play From Device
 • File System: FAT 16/32
 • MP3 Decoding: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • WMA Decoding: Windows Media™ Audio
 • AAC Decoding: ACC-LC format ′′.m4a′′ file
 • Flac Decoding
 • Number of Channels: 2-Channel (Stereo)
 • Frequency Response: 5 - 20k Hz ±1 dB *Frequency Response may differ depending on the encoder software/bit rate
 • Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008%
 • DynamicRange(at 1kHz): 95 dB
 • Signal-to-Noise Ratio: 100 dB
 • Channel Separation (at 1kHz): 85 dB

GPS

 • GPS Antenna Type: Micro-strip Planar Aerial
 • Reception Frequency: 1575.42 ±1 MHz
 • Reception Sensitivity: -130 dB Maximum
 • Reception Method: Parallel 12 Channels

BLUETOOTH®

 • BLUETOOTH® Version: Bluetooth V2.1+EDR
 • Output Power: +4 dBm Max. (Power class 2)
 • HFP: HFP (Hands Free Profile)
 • OPP (Object Push Profile)
 • PBAP (Phone Book Access Profile)
 • HSP (Head Set Profile)
 • A2DP: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • AVRCP: AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)
 • SPP (Serial Port Profile)

Sound Tuning

 • Subwoofer Level Adjustment: 0 to +15
 • Subwoofer Phase Setting: 0° or 180°
 • BASS ENGINE SQ: 5Mode, Level 0 to +6
 • HighPassFilter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • HighPassFilter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
 • HighPassFilter (Gain): -12 to 0 dB
 • LowPassFilter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • LowPassFilter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
 • LowPassFilter (Gain): -12 to 0 dB
 • Time Correction: 0.0 - 9.9ms (0.1ms step)
 • Dual HD EQ Front + Rear
 • Parametric Equalizer (Band 1): 20 - 100 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 2): 63 - 315 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 3): 125 - 500 Hz
 • Parametric Equalizer (Band 4): 250 - 1k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 5): 500 - 2k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 6): 1k - 4k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 7): 2k - 7.2k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 8): 5.8k - 12k Hz
 • Parametric Equalizer (Band 9): 9k - 20k Hz
 • Parametric Equalizer (Gain): -14 to +14
 • Application Volume Level Setting: -14 to +14

HDMI Section

 • Input Format 720p/480p/VGA
 • Output Format 480p

General

 • Power Requirement: 14.4 V. DC (11-16V allowable)
 • Pre Output Voltage (Before Clipping): 4 V / 10k ohms
 • Maximum Mounting Angle: 30°

Dimensions

 • X701D-A4: Fits for Audi A4 / A5  left hand drive
 • X701D-A4R: Fits for Audi A4 / A5 right hand drive
 • Chassis Size (W x H x D) mm: 178 x 50 x 164 mm

Compatible Cars

Maker Model Model year
Audi A4 2007 - 2015
Audi A5 2007 - 2016

 

İlgili Ürünler

 

 

 • Premium Ses Yükseltmesi: Audi A4, A5 and Q5
 • Ses Yükseltmesi Audi A4, A5 and Q5
 • Audi A4, A5 ve Q5 için harici DVD Sürücü
 • Çok Açılı Arka Kamera
 • Geniş Açılı Arka Kamera
 • Geri Görüş Kamerası Kurulum Kiti: Audi A4, A5, Q5 / Porsche Cayenne / VW Golf V Variant, Passat Variant, Tiguan, Touran, Touareg

Aksesuarlar

 

 

 • iPod/iPhone için USB Bağlantı Kablosu
 • Lightning to USB cable for iPhone / iPod nano / iPod touch
 • Akıllı telefonlar için 1.5m HDMI kablosu
 • Akıllı telefon bağlantısı için 1.5m HDMI kablosu
 •  

Özellikler

Özellikler

 • Av-in Girişi
 • Bluetooth
 • FM Transmitter
 • MP3
 • Resim Oynatıcı
 • TV
 • USB
 • Video
 • Wifi

Kart Okuyucu

 • MMC
 • MMC Micro
 • Memory Stick (MS)
 • Memory Stick Micro (M2)
 • SD
 • Micro SD
 • Mini SD

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1608. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru