APRON DELUXE ALAN TARAMA..! DEHA DEDEKTÖR

Firmabak.com
Açıklama

ok-hareketli-resim-0032TÜRKİYENİN TARTIŞMASIZ 

1 NUMARALI GÜVENİLİR DEDEKTÖR FİRMASI...!!!!

ok-hareketli-resim-0032DEHA DEDEKTÖR ok-hareketli-resim-0032

rmQ28a.gifrmQ28a.gif

 

ok-hareketli-resim-0032   HER ŞEY GÜVENLE BAŞLAR 

ok-hareketli-resim-0032 600 TLDEN BAŞLAYAN AMERİKAN DEDEKTÖRLERİ

ok-hareketli-resim-00322,500 TL DEN BAŞLAYAN AYRIMLI ALAN TARAMALAR

ok-hareketli-resim-00324,750 TL DEN BAŞLAYAN ALMAN GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

 

rmQ28a.gif

ok-hareketli-resim-0032İKİNCİ ÜRÜNLERDE İNANILMAZ İNDİRİMLER

ok-hareketli-resim-0032* HER MARKA VE MODEL DEDEKTÖR -- ALAN TARAMA-- YERALTI ok-hareketli-resim-0032GÖRÜNTÜLEME  CİHAZI   ÇEŞİTLERİ FİRMAMIZDA MEVCUTTUR.

 

ok-hareketli-resim-0032*TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE PİNPOİNTER HEDİYE

 

ok-hareketli-resim-0032* KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

ok-hareketli-resim-0032PTT KARGO İLE  KAPIDA KARGONUZU AÇIP KONTROL EDİP GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABİLİRSİNİZ !!!

rmQ28a.gifrmQ28a.gif

ok-hareketli-resim-0032* KREDİ KARTINA TAKSİT SEÇENEĞİ

ok-hareketli-resim-0032*TÜM CİHAZLARIMIZ   %sayi-hareketli-resim-0121sayi-hareketli-resim-0120sayi-hareketli-resim-0120ORJİNAL GARANTİLİ VE DE FATURALIDIR

 

ok-hareketli-resim-0032* 7/24 TEKNİK DESTEK 

 

ok-hareketli-resim-0032* ARAZİDE TEST ETME 

 

ok-hareketli-resim-0032ÜCRETSİZ ÖZEL CİHAZ EĞİTİMİ   

rmQ28a.gif

 

ok-hareketli-resim-0032* HEMEN ARAYIN SİZE ÖZEL KAMPANYALARDAN YARARLANIN....!

    PAZAR GÜNLERİ HİZMET VERMEKTEYİZ 

telefon-hareketli-resim-0007telefon-hareketli-resim-0007telefon-hareketli-resim-0007

Apron Deluxe ile Alan Taramasında Bir Adım Önde Olun!

Rakiplerinden çok daha nitelikli özellikleriyle alan aramada başarılı ve doğru sonuçlar sunan Apron Deluxe ile araziye hükmedin! Geniş arazi sahalarında yüksek sinyal gücüyle işlevselliğini konuşturan cihaz, on iki değişik moda uyum sağlayarak aramaları yapıyor. Frekans ayarlama özelliği ve kıymetli madenlerin ayrımlarını net bir biçimde yapabilen beyni sayesinde arazi tarama ekibinin işini kolaylaştırıyor.

Her maden Apron Deluxe ile elinizin altında!

Altın, elmas, gümüş veya su, neyi bulmak istiyorsanız ona göre ayarlanabilecek işletim sistemi ve 24 volta varan tepeden tepeye zemin sinyal gücüyle tüm madenler elinizin altında! Apron cihazına tanımlayabileceğiniz madem numuneleri sayesinde daha başarılı sonuçları cihazdan alabilirsiniz. Ayrıca Apron Deluxe sayesinde, yer altı minerallerinin algılanmasındaki hata ve yanlışlıkla gösterilen sonuçlardan kaynaklanan mağduriyetlere de son verebilirsiniz.

Zorlu zeminler Apron Deluxe ile etkili çözümler!

Apron Deluxe, diğer zemin tarama cihazları gibi frekans yollama aracı değildir. Apron, zeminin yapısına göre kendisini ayarlar ve en doğru frekansı belirleyerek, zemin koşullarının arama çalışmalarına yapabileceği olumsuz etkileri ortadan kaldırır.

Fabrika çıkışlı olarak ayarlanabilen altın, gümüş, bakır, fosfor, bronz, demir gibi elementlerin yanı sıra, farklı türde yapacağınız element aramaları içinde modlar mevcuttur. Aratmak istediğiniz elementi algılayan ve en doğru frekansı sunarak tarama işlemine başlayan Apron Deluxe, aynı zamanda tanıtılan elementi hafızasına kaydetme özelliğine de sahiptir.

Apron Deluxe ile arazi hakimiyetiniz altında!

Apron Deluxe, kendisini zemin derinliğine göre ayarlayabilen özelliği sayesinde güçlü sinyaller yollayarak, toprağı başarılı bir şekilde deler. Diğer cihazlarda ise, yüksek mineralli ve derinlikli toprakları delebilecek sinyal gücünün olmaması veya bunun ayarlanamamış olması, arazi tarayıcısının yanlış sonuçlarla muhatap olmasına neden olur. Apron Deluxe sayesinde arazi taramalarında zaman kaybetmeden en doğru ve net sonuçları elde edebilirsiniz.

Apron Deluxe ve Power Kit

Power Kit ekran özelliği sayesinde Apron Deluxe cihazıyla maden bulmak çok daha kolay bir hale getirildi. Kolay kullanılabilen ekranda yer alan maden frekanslarını aramak isteğiniz madene göre ayarlayarak, Apron Deluxe cihazının başka madenleri görmesini ve tanımasını engelleyebilirsiniz.

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1714. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru