DENON PMA 50 AE FULL DIGITAL ENTEGRE ANFİLİKATÖR

Firmabak.com
Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ İÇİN İRTİBAT TELEFONLARIMIZ AŞAĞIDADIR.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİN.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEYE İÇİN YANINZDA OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ Harun İNAÇ

TEL & GSM (0.532.5698881-0.505.5946566)

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 

ÖZELLİKLER:

 

Özellikler - PMA-50Dijital Entegre Stereo Amplifikatör

Yüksek çözünürlüklü PCM ve DSD ses parçalarını çalmak için PC veya Mac’e USB-B bağlantısı sayesinde en yeni yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarıyla üstün ses uygunluğunun keyfini çıkarabilirsiniz. 24-bits/192-kHz ve 2.8MHz’e kadar olan PCM parçalar ve 5.6MHz DSD parçalar desteklenir.

Aynı zamanda Bluetooth bağlantı aracılığıyla en sevdiğiniz portatif cihazınızdan müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz ve PMA-50 çok noktalı Bluetooth bağlantısıyla NFC dokunmatik eşleştirme özelliğine sahiptir. Optimum kablosuz ses uygunluğu için PMA-50 CD kalitesinde ses sağlayan CSR aptX Low Latency kod çözümüne sahiptir.

Eski analog kaynaklar için analog stereo girişli dijital ses kaynakları için uyumlu olmak adına çoklu dijital girişler (2 optik, 1 koaksiyel) mevcuttur.

Gelişmiş D Sınıfı amplifikatör yüksek verimlilik ve düşük distorsiyon sağlayan DDFA® teknolojisine sahiptir. PMA-50 en geniş hoparlör uyumluluğu için 4 ohm içine 50W’da yüksek amplifikatör etkinliği sunar.

Kompakt gövde, gösterişli bir cilaya sahiptir ve ev ve ofislerdeki masa üstleri ya da ev stüdyoları gibi hemen hemen her yere sığacak boyuttadır ve hem yatay hem de dikey olarak konumlandırılabilir.

Gelişmiş AL32 Dijital Ses İşleme

16-bit, 20-bit ve 24-bit dijital ses parçalarıyla en yüksek sadakat için PMA-50 Denon'un Gelişmiş AL32 Dijital Ses İşleme sistemine sahiptir. Gelişmiş AL32 İşleme daha düşük bitli verileri tam 32 bit olarak dönüştürür, dijital olarak filtreler ve parazitleri azaltır. Üstün dinamik erim ve belirgin biçimde iyileşen düşük seviyeli çözünürlük sunar. En sevdiğiniz dijital ses parçalarınızı daha önce hiç bu kadar kaliteli dinlememiştiniz.

Güçlü ve detaylı ses için tam dijital güç amplifikatörü

Amplifikatör kısmı, CSR’dan DDFA® teknolojisine sahiptir. Çıkış sahne devresi, ayrık yapıya sahiptir, böylece geleneksel D sınıfı amplifikatörlere nazaran daha yüksek Sinyal-Gürültü oranını ve daha düşük distorsiyonları fark eder. Bu gelişmiş amplifikatör sistemi üstün ses uygunluğunun yanı sıra 4 ohm içine 50W’da yüksek amplifikatör etkinliği sunar.

Üstün kaliteli çok-yönlü hoparlör bağlantıları sayesinde hoparlör kablolarını hem çıplak tel, pin konnektörleri hem de tekli fiş konnektörleri aracılığıyla bağlayabilirsiniz.

DAC Master Saat tasarımı

Titreşimi azaltmak için Master Saat PWM modülatöründe yeniden üretilmiştir. Bu Denon Master Saat tasarımı sayesinde ses doğru şekilde lokalize edilir; böylece ses alanınız oldukça gerçekçidir.

PCM ve DSD dahil Yüksek çözünürlüklü Ses için USB-B Giriş

USB-B giriş aracılığıyla Mac ya da PC’nizi PMA-50’ye bağlayabilir ve yüksek çözünürlüklü ses parçalarının keyfini sürebilirsiniz. PMA-50 24-bit/192-kHz ve 2.8MHz’e kadar olan PCM parçalar ve 5.6MHz DSD (DSD, SACD’nin gelişmiş dijital ses kodlama sistemidir) parçalar desteklenir. USB-A’dan USB-B’ye kablo dahildir.

USB giriş kaynaklı dijital paraziti elimine etmek için PMA-50, dijital amplifikatöre atanmış bir parazit izolasyon bloğuna ve ses uygunluğunu düşüren dijital paraziti önleyen D/A dönüştürücü bloğuna sahiptir

NFC ve Çok Noktalı Bluetooth Kablosuz Bağlantı

Ayrıca, favori parçalarınız ön paneldeki Bluetooth butonu sayesinde kolay ve hızlı eşleştirme sağlayan PMA-50'nin Bluetooth bağlantısı aracılığıyla portatif bir cihazdan çalınabilir. Basitçe cihazınızdaki Bluetooth fonksiyonunu etkinleştirin, ön paneldeki ya da kumandadaki Bluetooth butonuna basın ve istendiğinde 4 haneli şifreyi girin. Cihazınız ve PMA-50 anında eşleşir ve 8 adede kadar cihazı kaydedebilir.

Daha da hızlı eşleştirme için PMA-50’da NFC (Yakın Alan İletişimi) mevcuttur. Bir NFC etkin Bluetooth cihazını aktive edip bunu PMA-50’deki (yan panelde bulunan) N işaretine yakın yerleştirerek manuel şifre girmeye gerek olmaksızın anında eşleşme yapabilirsiniz.

Ayrıca PMA-50 aynı anda 3 Bluetooth-etkin cihazın bağlanmasına olanak tanıyan Çok Noktalı Bluetooth bağlantısına sahiptir. 1. cihazdan parçalar çalın, o duraklatıldığında veya durduğunda eşleşen bir diğer cihazın çalma fonksiyonu aktive olacağından PMA-50 otomatik olarak o cihaza geçer. Ön panel ekranı halihazırda seçili Bluetooth cihazının adını gösterir.

aptX Low Latency kod çözme

CD kalitesinde çalma için PMA-50 yeni jenerasyon CSR aptX Low Latency kod çözme özelliğine sahiptir. Bu da dudak senkronu sorunu olan video kaynaklarından ses çalarken optimum zaman senkronizasyonu sağlar.

Yatay veya Dikey Yerleştirmeye Sahip Kompakt Gövde

Stilize ve zarif kompakt gövde, parlak gümüş vurgulu, yumuşak alüminyum mat cila ile parlak ve mat siyah yüzey seçenekleri mevcuttur.

Optimum yerleştirme seçeneği için PMA-50 hem yatay hem de dikey olarak konumlandırılabilir. Çıkarılabilir ayağı ve vida başlıklarıyla yerini değiştirmek çok kolaydır.

PMA-50, amplifikatörün yatay ya da dikey yerleştirildiğini algılayan ve ekranı ona göre ayarlayan otomatik ekran ayarlama fonksiyonuna sahiptir.

Çoklu Dijital Ses Girişleri; Analog Stereo Giriş

USB-B girişe ek olarak PMA-50 2 optik dijital ses girişi ve 1 koaksiyel dijital ses girişine sahiptir. Aynı zamanda eski analog kaynaklar için analog stereo girişe de sahiptir.

Ergonomik Uzaktan Kumanda

Verilen uzaktan kumanda, ergonomik tasarımlı bir düzene sahiptir ve bir imleç tuş takımına, kaynak seçim ve ses kontrollerine, kurulum menüsü ve geri butonlarına, bir Bluetooth butonuna ve bir ekran kısma butonuna sahiptir.

Seçilebilir Hoparlör Empedansıyla Yüksek Kaliteli Kulaklık Çıkışı

PMA-50 üstün ses uygunluğu için, tam ayrık final çıkış sahnesiyle eşleşmiş, yüksek hızlı ultra-düşük distorsiyonlu geniş bant op amplifikatörüne sahip atanmış bir kulaklık amplifikatör devresiyle donatılmıştır.

En geniş kulaklık türü seçeneğine sahip olmak adına PMA-50 ayarlanabilir empedans kontrolü sunar; bu kontrol düşük, orta ve yüksek empedanslı kulaklıklar için 3 ayara sahiptir ve bu da kulaklık empedansıyla ve amplifikatör kazancıyla uygun eşleşme sağlar.

Kulaklık jakı, seçkin ev ve profesyonel stüdyo kulaklık modelleriyle uyumluluk için 6.3mm konnektöre sahiptir.

Teknik Özellikler - PMA-50

Özellikler

Kanallar 2

UHC-MOS tekli giriş çıkış devresi _

Gelişmiş HC-TR tekli giriş çıkış devresi _

LC montajlı ikiz transformatör _

Geniş aralıklı amplifikatör _

Yüksek akım dinamik güç kaynağı _

Güç amplifikatörlü ayrı yapı _

Mikro işlemci otomatik kapalı _

Sabit Soğutucu _

Direkt Kaynak _

Direkt Güç Amplifikatörü _

Balance / Bass / Treble / Loudness o / o / o / _

Dac Modu

Dijital Giriş: USB-A / USB-B / optik / koaksiyal _ / o / o / o

Örnekleme hızı dijital giriş 192 kHz / 24-bit

Arka USB asenkron modu o

İletim bit mükemmeliyeti o

USB-B DSD Ses Aktarımı (DoP): DSD2.8 / DSD5.6 o / o

DAC modu işlemi için yer yalıtkanı o

AL 32 İşleme o (Advanced)

DAC Ana Saat Dizaynı o

Bluetooth / aptX / NFC o / atanabilir / o

Dikey Kurulum o

Düşük Parazitli OELD ekran o

Girişler / Çıkışlar

Ses Girişleri 1

Digital giriş : USB-B / optik / koaksiyal 1 / 2 / 1

Ses Girişi: MM / MC _ / _

Ses Çıkışları _

Çıkış / Ana giriş Subwoofer / _

Güç Amplifikatörü Direkt Giriş _

Altın kaplama kinç _

Hoparlör A / B _

Terminallerin sayısı 2

Uzaktan Kumanda Ana Denetim Yolu Giriş Çıkışı o

Kulaklık Çıkışı o (kazanç kontrolü)

Teknik Özellikler

Çıkış Gücü 8 Ohm (20 Hz - 20 kHz, T.H.D. 0.07%) 30 W

Çıkış Gücü 4 Ohm (1 kHz, T.H.D. 0.7%) 50 W

Toplam Harmonik Bozulma 0.004 %

Giriş Hassasiyeti: MM _

Giriş Hassasiyeti: MC _

Sinyal Gürültü Oranı: MM/MC _ / _

Giriş Hassasiyeti: Yüksek Seviye 70 mV

Sinyal Gürültü Oranı: Yüksek Seviye 110dB

Tiz Kontrolü ± 8 dB at 12 kHz

Bas Kontrolü ± 8 dB at 100 Hz

Genel

Mevcut Renkler: Premium gümüş / Siyah o / _

Metal Ön Panel _

Watt olarak Güç Tüketimi T.B.D.

Watt olarak uyku modunda güç tüketimi T.B.D.

Otomatik güç kapatma o

Takılıp Çıkarılabilir Güç Kablosu o

Uzaktan Kumanda RC-1202

Sistem Uzaktan Kumanda Fonksiyonu _

Maksimum Boyutlar (W x D x H) mm 200 x 240 x 86

Ağırlık (kg) T.B.D.

Yüklemeler - PMA-50

pdf file

PMA-50 PC Driver

3.72 MB
3/10/2015

Yükleme pdf file

White Paper_DAC_Denon_150316

4.05 MB
3/21/2016

Yükleme

Değerlendirmeler ve Ödüller - PMA-50

Awards

 

 

 

Denon DCD-50 ve PMA-50 formu çekici bir çift - hem görsel hem de akustik olarak. Kompakt disk çalar ve mükemmel kullanışlı amplifikatör harmanı [...] DCD-50 and PMA 50 - Bu iki olgu best seller olarak adlandırılabilir. "

  

 

 

"Denon PMA-50 gibi iyi bir amplifikatör varsa paranızla onu satın alabilirsiniz. "

  

 

 

"PMA-50 ve DCD-50 birleşimi zevkli görünümüyle, malzeme ve üretim kalitesiyle etkilemektedir, Sofistike ve dinamik bir ses ile mükemmel bir üründür."

  

 

 

"Ses dünyasının devi mükemmel ve hoş bir performans görünümlü iki ürün tasarladı. Bilhasa iyi görünen ürünler Denon'un kulaklıklarını da sürebilir. ”

 Karşılaştırma - PMA-50

ModelPMA-50

Genel
Metal Ön Panel_-oWatt olarak Güç TüketimiT.B.D.60295Watt olarak uyku modunda güç tüketimiT.B.D.0.30.2Uzaktan KumandaRC-1202RC1206RC-1186Otomatik güç kapatmaoooTakılıp Çıkarılabilir Güç KablosuoooAğırlık (kg)T.B.D.4.816.1Mevcut Renkler: Premium gümüş / Siyaho / _o / _o / oSistem Uzaktan Kumanda Fonksiyonu_-oMaksimum Boyutlar (W x D x H) mm200 x 240 x 86280 x 104 x 337434 x 414 x 135
Özellikler
Kanallar222UHC-MOS tekli giriş çıkış devresi_-o (Advanced)Gelişmiş HC-TR tekli giriş çıkış devresi_-_LC montajlı ikiz transformatör_-oGeniş aralıklı amplifikatör_-oYüksek akım dinamik güç kaynağı_-oGüç amplifikatörlü ayrı yapı_-oMikro işlemci otomatik kapalı_-oSabit Soğutucu_-o (Separate)Direkt Kaynak_-oDirekt Güç Amplifikatörü_-oBalance / Bass / Treble / Loudnesso / o / o / _o / o / o / _o / o  o / _Digital in: USB-B / optical / coaxial / USB-A-_ / 2 / o / o-Sample Rate digital In-192 kHz / 24-bit-USB-A: DSD / WAV / FLAC / AIFF / ALAC-<=5.6 / 192 / 192 / 192 / 96-Lossless Formats: DSD / FLAC HD 192/24 / ALAC 96/24 / WAV 192/24 / AIFF-o / o / o / o / o-
Teknik Özellikler
Toplam Harmonik Bozulma0.004 %0.004 %0.01 %Çıkış Gücü 8 Ohm (20 Hz - 20 kHz, T.H.D. 0.07%)30 W35W70 WÇıkış Gücü 4 Ohm (1 kHz, T.H.D. 0.7%)50 W70W140 WGiriş Hassasiyeti: MM_-2.5 mV / 47 kohmGiriş Hassasiyeti: MC_-200 µV / 100 ohmSinyal Gürültü Oranı: MM/MC_ / _-89 dB / 74 dBGiriş Hassasiyeti: Yüksek Seviye70 mV130 mV / 22 kOhm125 mV / 47 kohmsSinyal Gürültü Oranı: Yüksek Seviye110dB110dB108dBTiz Kontrolü± 8 dB at 12 kHz± 8 dB at 12 kHz± 8 dB at 10 kHzBas Kontrolü± 8 dB at 100 Hz± 8 dB at 100 Hz± 8 dB at 100 HzPower Output (8 / 4 Ohm RMS)-35W/70W-
Diğerleri
Vertical Installation-_-Low Noise OELD display-o-Source Direct-o-
Girişler / Çıkışlar
Hoparlör A / B_-_Kulaklık Çıkışıo (kazanç kontrolü)ooAltın kaplama kinç_-oUzaktan Kumanda Ana Denetim Yolu Giriş Çıkışıo-oSes Girişleri126Digital giriş : USB-B / optik / koaksiyal1 / 2 / 1-_ / _ / _Ses Girişi: MM / MC_ / _-o / oSes Çıkışları_1x variable / fix selectable1Çıkış / Ana girişSubwoofer / _main + subwoofer / _1 / _Güç Amplifikatörü Direkt Giriş_-oTerminallerin sayısı222Digital in: USB-B / optical / coaxial / USB-A-_ / 2 / o / o-
Dac Modu
Dijital Giriş: USB-A / USB-B / optik / koaksiyal_ / o / o / o-_Örnekleme hızı dijital giriş192 kHz / 24-bit-_Arka USB asenkron moduo-_İletim bit mükemmeliyetio-_USB-B DSD Ses Aktarımı (DoP): DSD2.8 / DSD5.6o / o-_DAC modu işlemi için yer yalıtkanıo-_AL 32 İşlemeo (Advanced)-_DAC Ana Saat Dizaynıo-_Bluetooth / aptX / NFCo / atanabilir / o-_Dikey Kurulumo-_Düşük Parazitli OELD ekrano-_

Teknoloji - PMA-50

sahibinden.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1330. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru