DENON HEOS HC WIRELESS HOME SİNEMA SİSTEMİ

Firmabak.com
Açıklama

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

DİĞER MARKA VE MODEL ÜRÜNLERİMİZ İÇİN İRTİBAT TELEFONLARIMIZ AŞAĞIDADIR.

ŞİRKETİMİZ, MARANTZ, DENON, YAMAHA, PIONEER, FOCAL, KEF, DALI, REL, BOSE, KLIPSCH, NAİM, ELECTRO VOICE, DYNACORD, COMMUNITY, VIVITEK, BOSTON AUDIO, BEYER DYNAMIC, ELAC, BLUE SOUND, USHER, CURRENT AUDIO, CRYSTAL ACOISTICS, JL AUIOD HOME, FOSTEX, SOUNDCAST AUDIO,  AUDIO TECHNICA HEADPHONES, EVERYTING, DSPPA, TECH AUDIO, ALPINE, İNAKUSTİK KABLE, KİMBER KABLE, NORDOST KABLE, OKKİ NOKKI, SOUNDCAST, SPENDOR, TDK KULAKLIKLAR, VANDENHUL, USHER, VINCENT, BOSE, CANTON, PRO-JECT, AMATE AUDIO, PIONEER DJ, DENOX, SONOS, PURE ACOUSTICS, MİPRO, LENTUS, B&C SPEAKERS, ACME, ASTRON, DB TECHNOLOGIES, CHAUVET, TERBLY, AVOLITES, TAIDEN, SAMSON, SHURE, SENNHEISER, NUMARK, FAL, GLP, LOOK, NEXO, CAROL, QUAD, DINACORD, AUDAC, INTER-M, SİDERA, ANTARİ, HARTKE,  SOUNDCRAFT, BEHRINGER, JBL, WHARFEDALE, CROWN, KLOTZ, PANASONIC, NEUTRON WIRELESS ALARM, AKG, NEUTRIK, AMERİCAN AUDIO, STUDIO MASTER, MİKAFON, ATEIS, RCF, PRODIPE, ALESİS, ADJ, GİBİ BİR ÇOK DÜNYA MARKASININ BATI KARADENİZ BÖLGE BAYİSİDİR.

TELEFONDA ÖZEL FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

SIFIR KUTUSUNDA  AÇILMAMIŞ VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALI VE GARANTİLİDİR.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN WEB ADRESİMİZİ LÜTFEN ZİYARET EDİN.

Garantisi & Bandrolü & Seri Numarası & Faturası Olmayan & Kolisi Açılmış, Teşhire Konmuş VE ORJINAL OLMAYAN Ürünleri Satın Almayız  !!!

PROFESYONEL SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMİ SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA BİR UZMANA DANIŞINIZ. İŞTE BU SEBEPLE SİRKETİMİZİN SATIŞ YÖNETİCİSİ Sn. Harun İNAÇ SİZLERİ HER ZAMAN BİLGİLENDİRMEYE İÇİN YANINZDA OLACAKTIR.

NOT: ÜRÜN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA DANIŞINIZ Harun İNAÇ

TEL & GSM (0.532.5698881-0.505.5946566)

AV RECEIVER VEYA HI-FI ANFİ ALIMINA KARAR VERDİKTEN SONRA HOPARLÖR SİSTEMİ SEÇİMİNİ MUTLAKA BİZE BIRAKINIZ, BİZ ALACAĞINIZ CİHAZA VE BÜTÇENİZE GÖRE UYAN HOPARLÖR SİSTEMİ KONFİGİRASYONUNUZU ÇIKARTIRIZ. BU BİZİM İŞİMİZ.

İLANLARIMIZDAKİ BÜTÜN  ÜRÜNLERİN RESMİ BAYİSİYİZ.

TÜM MARKA VE İLANLARIMIZ

Çok Özel Fiyat Avantajı ve Ödeme Seçenekleri İle Sizi Bekliyor.

KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI

GSM

 +90 (505) 594 65 66

  +90 (532) 569 88 81

TEL : +90 (372) 312 46 54

Professional Electronic 
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Ev Otomasyon Sistemleri

 

Harun İNAÇ

Genel MÜDÜR

 

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Profesyonel Ses, Işık, Görüntü ve Seslendirme Sistemleri
- Kamera Sistemleri
- Alarm Sistemleri ( Alarm Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri ve Kartlı Geçiş Sistemleri)
- Anons Sistemleri
- Görüntülü Apartman Kapı ve Merkezi Uydu Sistemleri
- Telefon Santral Sistemleri
- Ev Otomasyon Sistemleri
- Profesyonel Sinema Sistemleri
- Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

 

ÖZELLİKLER:

 

• 2.1 HEOS Multiroom Wireles Speaker System with bi-amplified stereo soundbar and wireless subwoofer • Auxiliary Analog Line Input• HDMI Input & Output • Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Decoding •Class D Digital Amplification 5 channels • Dimensions (H x W x D) 3.23 x 40.04 x 3.7 inches; 82 x 1017 x 94 mm •

Açıklama

HEOS HomeCinema muhteşem HEOS Hi-Fi Sound ile TV sesini geliştirir ve subwooferlı kablosuz ses barı ile sevdiğiniz TV şovlarını ve filmleri inanılmaz derecede daha iyi bir sesle ulaştırır.

Yüksek kaliteli ev ve kişisel ses ürünlerinde lider üretici- lerden birisi olan Denon® HEOS kablosuz çok odalı ses sistemi evriminin son ürünü olan yeni HEOS HomeCinema kablosuz ses barı ve subwoofer sistemini sunar. HEOS Home- Cinema tüm Flat TV’lerin ses kalitesini geliştirirken aynı zamanda HEOS kablosuz müzik sistemi için güçlü bir hoparlör setidir. Denon HEOS Series’e yapılan bu yeni eklemenin Temmuz ayında 799 $ olarak piyasada olması bekleniyor.

Kablosuz subwoofer’ı sayesinde HEOS HomeCinema herhangi bir müzik ağındaki sesi gerçek yüksek doğruluk ile iletirken filmler için heyecan verici bir ses deneyimi sunar. Kablosuz ses barı daha yüksek bas ve orta aralıklı ses üreten, 2 inçe 5 inçlik hassas sürücüleri ile özellikle insan sesi aralığında temiz ses sağlar. Çiftli 20 mm tiz hoparlörleri ile 20 kHz’e kadar ulaşan tepki ile tüm tiz alan için ses üretir.

Cihaz Dolby Digital, Dolby Digital Plus ve DTS kod çözücüler ile birlikte HDMI giriş ve çıkışı (TV sesi geri dönüş kanalıyla birlikte) sağlar. HEOS uygulama kontrolü ve TV uzak- tan öğrenme fonksiyonu ile birlikte kurulum ve kullanımı kolaydır.

Flat TV’lerin HDMI girişlerinden birisi Audio Return Channel (ARC) özelliklidir ve bu özel- liğiyle kullanıcıların sesleri kablolu TV ya da uydu anteni gibi bir kaynak cihazından, TV’nin kendisinden ya da akıllı TV’lerin dahili içeriklerinde yer alan aktarım özelliklerin- den alabilirler. Buna ek olarak kullanıcılar TV uzaktan kumandası ile ses barının sesini kontrol edebilirler.

ARC özelliği olmayan TV’ler için kullanıcılar HEOS HomeCinema’yı halihazırdaki iki diji- tal ses bağlantısı seçeneğinden biriyle bağlayabilirler. Hem dijital hem de koaksiyal dijital ses girişleri ile TV uzaktan kumandasının IT öğrenme fonksiyonu da kullanılır.

Kullanıcıların sevdikleri filmler ve dahili Dolby Digital ve DTS kod çözümü ile gerçek gibi olacaktır ve çok kanallı ev sinema hoparlör sistemlerinin surround sesine benzer geliş- miş psiko-akustik algoritmalar kullanan Denon’un üstün Virtual Surround işlemcisi saye- sinde kullanıcılar kendilerini saran surround sesin keyfini çıkartırlar. Dolby Digital Plus sizin önde gelen video online hizmetlerindeki premium içeriklerden faydalanmak için 5.1 temelli ses keyfi yaşamanızı sağlar.

Günümüz film ve müziklerinde bulunan derin basları her ses seviyesinde cızırtısız şekil- de dinlemek için eşlenik olan kablosuz HEOS HomeCinema subwooferı ile çiftli 5/4inch wooferlar uyum içinde çalışmaktadır. Ses seviyesi HEOS uygulaması ile kolayca kontrol edilebilir. Kompakt subwoofer yerleştirme seçeneklerinde en uygun olacak şekilde yatay ya da dikey olarak konulabilir.

HEOS HomeCinema Ana Özellikler

 • □TV sesini güçlendirir ve HEOS hoparlörü gibi çalışır
 • □Kablosuz subwoofer
 • □Dolby Digital, Dolby Digital Plus, ve DTS
 • □HDMI giriş/çıkış, HDMI ARC
 • □Optik ve koaksiyal giriş ve AUX girişi
 • □Büyük bellekler için USB girişi
 • □Müzik ve film DSP modları
 • □Diyalog güçlendirici ve Gece modu
 • □TV sesi HEOS ekosistem ile dağıtılabilir
 • □Raf veya duvara monte edilebilme
 • □Duvara monte kalıbı ve duvara montaj için dahili anahtar delikleri
 • □TV bağlantısı için HDMI ve optik kablo
 • □Uygulama ile gelen IR TV uzaktan öğrenmeyi de içeren yükleme asistanı
 • □TV sensörünün ses barı tarafından kapatılması durumunda kullanılması için IR blaster

 

Kolaylıkla Wi-Fi ağına bağlanın ve iOS, Android ve Kindle Fire’de yer alan HEOS uygula- ması ile her odaya ya da tüm odalara Denon kalitesindeki sesi ulaştırın. HEOS by Denon ürünü kullanıcıların dünyanın önde gelen online müzik servislerindeki, eski kaynaklarında- ki ve herhangi bir akıllı cihazdaki dilediği müziklerini dinlemesini sağlar.

Gelecekte Denon HEOS serisi yenilikçi ürünler ile büyümeye devam edecektir. HEOS çok odalı kablosuz ses sistemine Denon yetkili satıcılarından ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin www.HEOSbyDenon.com

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1591. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru