Nakliyat Depolama hizmetleri

KİRALANDI

Firmabak.com
Açıklama

Nakliyat Depolama hizmetleri

Eşya Depolama  

Eşya Depolama Hizmetleri nin Güvenilir Adresi..

İstanbul’un eşya depolama ve nakliyat sektöründe en güvenilir firması Kolumanlar Nakliyat, iki yakada da eşya depolama hizmetleri için birer noktada hizmet vermeye devam etmektedir. Uzun yıllardır eşya depolama hizmeti devam eden firmamız, kapalı alanda eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayarak, nem gibi nedenlerden dolayı eşyalarınızın yıpranmadan uzun süre aynı halinde kalmasını sağlamaktadır. Kayıt haline alınan eşyaların karışması, sizin eşyalarınızın izniniz olmadan başka birine verilmesi gibi bir sorunun uzun yıllardır görülmediği firmamızda eşyalarınızın güvenle depolanmasını sağlamaktayız.

Eşya Depolama  da Dikkat Edilmesi Gerekenler ;

Eşya depolama hizmeti veren firmaların genelinin bodrum katlarda, köhne yapılarda depolama hizmeti sunduğunu varsayarak eşya depolama hizmeti almadan önce kesinlikle eşyalarınızın saklanacağı yerleri görmeniz gerekmektedir. Firmamızda sadece eşya depolamayla ilgilenen personelimiz tarafından eşyalarınız yerinde görülere en uygun muhafaza yöntemi ve alanı ayarlanacaktır. Eskimiş ancak atılmasını istemediğiniz eşyalarınızı, kullanmadığınız kitaplarınızı, ara verdiğiniz veya iş bırakmanızdan dolayı saklama yeriniz bulunmayan ofis malzemelerinizin tamamını güvenilir eşya depolama hizmeti alarak değerlendirebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinde yaklaşık olarak 15 yıldır hizmet veren firmamız, güven ve kalite noktasında kendisini ispatlamış, taşıma ve depolama hizmetlerinde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Eşya depolama hizmeti almadan önce kesinlikle firmamızla iletişime geçerek yetkililerimizin eşyalarınızı yerinde görmesini ve eşya depolama alanlarımızı görmenizin büyük avantaj saplayacağını belirterek iyi günler dileriz


Teknik Özellikler

Bu ilan 1631. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru