DEEP FINDER VLF KIYMETSİZ METAL AYIRIMLI DEDEKTÖR

Firmabak.com
Açıklama

                                                       DEEP FINDER VLF

 

Doğal altın parçacıkları (nugget), döküntü tek paralar, tespiti güç olan metal parçacıkları, eski kalıntılar, kıymetli takı ve mücevherler, ulaşılması zor olan derinliklerdeki metal objelerin tespitinde en başarılı dedektördür.

DEEP FINDER dedektör ağır ve yüksek mineralli zeminlerde, yüksek stabilitesi ile size başka hiç bir dedektörün veremediği rahat ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 


DEEP FİNDER yüksek teknoloji dedektör üretiminin ilk örneğidir. (Yeni)  Güçlü ve benzersiz algılama yeteneği size en zor (yüksek mineral, tuğla ve maden taşlı zemin)’lerde rahat ve zahmetsiz bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Yüksek mineralli madenli taş ve tuğlalı alanlarda aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, yüksek manyetik alanlı zemin koşullarında DEEP FİNDER dedektör ile arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

 

 

 

                     

 

DEEP FİNDER kolay anlaşılır sesli metal ayrımına sahiptir. Değersiz (çelik, demir, avcı fişeği) gibi metalleri eleme yöntemi ile rededebilir ve bol çelikli anlarda rahat ve keyifli bir arama yapabilirsiniz. Değerli metalleri, metalin çeşidine göre ses tonundaki değişiklik ile ayırt edebilirsiniz. Benzersiz ayrım özelliği ile büyük çelik ve bira kutusu gibi metallerin değersiz sınıfından olduğunu hissedebilirsiniz. Hafif bir tasarıma ve çok kolay kullanıma sahip olan DEEP FİNDER, tespit etmiş olduğu hedefleri kullanıcısına farklı ses tonları ile bildirir. Yüksek hızda (recovery speed) algılama yeteneği çeliğin bol olduğu eski yaşantı sahalarında size hatasız ve doğru tespit olanağı veren  DEEP FINDER, sınıfında şimdiye kadar üretilmiş en iyi metal dedektörüdür.

 

 

 

   DERİNLİK ÖLÇÜLERİ
   Kullanıcı ayarları,Toprak yapısı şartları ve Metalin cinsi,ebatlarına göre değişebilir...
 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1743. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru