ISPARTAKULE İNNOVİA 1+1 KİRALIK DAİRE

 • 750 TL
 • İstanbul / Avcılar / Tahtakale Mahallesi
   • İlan No7616
   • İlan Tarihi 19 Kasım 2020
   • Emlak TipiKiralık Daire
   • Toplam m² 50
   • Oda Sayısı 1+1
   • Banyo Sayısı 1
   • Bina Kat Sayısı 26-30
   • Bulunduğu Kat 21-25
   • Isıtma Merkezi Sistem
   • Yapının Durumu Sıfır
   • Kimden Emlak Ofisinden
Açıklama

Innovia Ispartakule'de kaliteli ve güvenli yaşam için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar planlandı. Projenin rezidans girişi, katlar ve otoparktaki kamera sistemi ile güvenlik sağlanırken, resepsiyon bağlantılı görüntülü telefonunuz ise 7/24 hizmetinizde. 

Betonarme yapı, en yeni teknolojilerle depreme dayanıklı olarak tasarlanan Innovia Ispartakule'de, yangın algılama ve söndürme sistemi ile de projede huzurlu bir yaşam sunuluyor. Innovia Ispartakule, Ispartakule'nin merkezinde bölgenin sosyal, alışveriş ve yaşam ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, çok boyutlu ve fonksiyonelliği ön planda olan bir proje...

 82.832 m2 toplam inşaat alanına sahip INNOVIA ISPARTAKULE PROJESİ, 135 adet alışveriş ünitesinden oluşan meydan-sokak konsepti ile; 2 adet 29 katlı Rezidans bloğu ile toplam 340 Rezidans daireden oluşmaktadır. 

Projede alışveriş üniteleri ile rezidansların kullanabileceği 3 katlı otopark alanı, fitness merkezi, açık havuz, basketbol sahası, çocuk kulübü, açık hava kafeteryaları ve restoranlar bulunuyor. 

MODERN, KAPSAMLI BİR AÇIK HAVA AVM'Sİ Proje'nin alışveriş meydanı, bölgenin her geçen gün artan nüfusuna ve ihtiyaçlarına cevap vererek yeni çekim merkezi olacak. 

INNOVIA ISPARTAKULE PROJESİ konumu, TEM Ispartakule gişelerine yakınlığı ile bölgede bir merkez haline gelmeyi amaçlayan modern bir projedir. Hayatınıza ritm katacak herşey burada... açık havada alışveriş, restorantlar, cafeler, açık yüzme havuzu, spor salonları, eğlence kulubü ve daha fazlası... Şehrin tüm olanakları hemen yanı başınızda.

Sahibinden Avcılar Satılık Daire   ,Sahibinden Avcılar Kiralık Daire ,Sahibinden Avcılar 1+1 Satılık Daire ,Sahibinden Avcılar 2+1 Satılık Daire ,Sahibinden Avcılar 3+1 Satılık Daire ,  Sahibinden Avcılar 1+1 Kiralık Daire ,Sahibinden Avcılar 2+1 Kiralık Daire , Sahibinden Avcılar 3+1 Kiralık Daire ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Satılık Daire   ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Kiralık Daire , Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Satılık Daire ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Satılık Daire ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Satılık Daire ,  Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Kiralık Daire , Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Kiralık Daire , Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Kiralık Daire ,  Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Satılık Arsa ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Satılık Arsa ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Satılık Arsa ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Kiralık Arsa ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Kiralık Arsa ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Kiralık Arsa ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Satılık İşyeri   ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Kiralık İşyeri ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Satılık İşyeri ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Satılık İşyeri ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Satılık İşyeri ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Kiralık İşyeri ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Kiralık İşyeri ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Kiralık İşyeri ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Satılık Bina   ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Kiralık Bina ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Satılık Bina ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Satılık Bina ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Satılık Bina ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Kiralık Bina ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Kiralık Bina ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Kiralık Bina ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Satılık Devremülk   ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Kiralık Devremülk ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Satılık Devremülk ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Satılık Devremülk ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Satılık Devremülk ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Kiralık Devremülk ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 2+1 Kiralık Devremülk ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 3+1 Kiralık Devremülk ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Satılık Proje   ,Sahibinden Avcılar Ambarlı Kiralık Proje ,Sahibinden Avcılar Ambarlı 1+1 Satılık Proje 


Teknik Özellikler
Dış Özellikler
özellikleri
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
Muhit
Cephe

Bu ilan 2915. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
sahibinebak.com