https://www.sahibinebak.com/ilan/30030/emlak-arsa-satilik-adana-yuregirde-ticari-imarli-kupon-arsa/detay

ADANA YÜREĞİR'DE TİCARİ İMARLI KUPON ARSA

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

İLAN FİYATI42.000.000 TL


YÜZÖLÇÜMÜ82.496 m2
AÇIK ADRES
Satışa konu taşınmaz, Adana ili, Yüreğir ilçesi, Atakent Mahallesi, Girne Bulvarı üzerinde, Sabancı Merkez Cami'den Ceyhan istikametinde ilerlerken D-400 Karayolunun 3. kilometresinde yer almaktadır.

DİĞER BİLGİLER

  • PAFTA:
  • ADA: 11701
  • PARSEL: 1
  • HİSSE: 1/1

Ticari imarlı olan parsel D-400 Karayoluna cepheli olup, taşınmaz Adana ilinin mobilyacı, demirci, keresteci, toptancı ve oto showroomlarının yoğun olduğu, farklı sektörlerin bulunduğu bir güzergahta yer almaktadır. Komşu konumdaki konut imarlı parsel ile birlikte, Batıdan D.S.İ. sulama Kanalı ve kanal yoluna, doğudan Eski Aksantaş fabrikasına (TOKİ konutlarına), Güneyden Adana - Ceyhan D-400 Kara yoluna, Kuzeyden Köy Hizmetleri Adana Bölge Müdürlüğüne ve Afet evlerine cephelidir. Taşınmazın bulunduğu bölge topoğrafik olarak eğimsiz bir yapıya sahiptir. Parsel geometrik olarak batı cephesi dairesel, diğer cepheleri düzgün kenarları olan yamuk şeklindedir.
Ticaret imarlı parselin emsali:1,00 Taks:0,40'tır (hmax:serbest). İmar şartlarına göre, Girne Bulvarından 15 m, diğer cephelerden ise yollara 10 er metre çekme mesafesine sahiptir.


TEKNİK ÖZELLİKLER
Konum
Altyapı
Genel Özellikler
Manzara

Bu ilan 1237. kez ziyaret edilmiştir.