Bu İlanın Yayın Süresi Bitmiştir!

AYDIN SÖKEDE YATIRIMLIK KARGİR FIRIN, LOKANTA, KIR BAHÇES

https://www.sahibinebak.com/ BU EMLAK SATILDI

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

Taşınmaz üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, tek katlı olarak 2004 yılında inşa edilmiş kargir fırın vasıflı yapı ile 2005 yılında yığma olarak inşa edilmiş lokanta olarak kullanılan yapılar bulunmaktadır. Büro, un deposu, hamurhane, satış bölümü, fırın, personel odası ve wc bölümlerinden oluşan taşınmaz brüt 230 m² alanlıdır. fırının arkasında yaklaşık 25 m² + 30 m² alanlı olmak üzere 2 adet galvaniz oluklu trapez sac ile çevrelenmiş depolama alanları bulunmaktadır. Parsel üzerinde, yol cephesinde yaklaşık 10 m² alanlı tek katlı mescit ve 20 m² alanlı gözleme evi bulunmaktadır. Parsel üzerindeki kargir fırın ve lokanta-kafeterya binalarının arka kısmı kır düğünü bahçesi amaçlı tasarlanmış olup, süs havuzu, 5 adet kamelya ve yapay şelale bulunmaktadır. Parselin yaklaşık 2000 m²'lik kısmında zemin kilit parke taşı kaplı olup, parselin batı cephesinde 150 tonluk su deposu da bulunmaktadır.
E:0,50 yoğunluklu, Hmax:8,50m, yollardan 10m, yan parsellerden 5m çekme mesafesi yapılaşma koşullarında imarlı (TT) Tercihli Ticaret alanında kalmaktadır. Ayrıca, parsel için (A) Akaryakıt İstasyonu + LPG lejantlarıda alınmış olup, Akaryakıt + LPG İstasyonu yapılabilmektedir. Arsa payı 1/1.


AÇIK ADRES
Aydı Söke Kemalpaşa Mahallesi, Ağaçlı Köyü Yolu, No:29, Söke / İZMİR Taşınmaz Söke İlçe Merkezinin yaklaşık 5km batısında ve Ağaçlı Köyüne yaklaşık 1km mesafede yer almakta olup, çevresinde genellikle boş araziler, zeytinlikler yer almaktadır. Taşınmaza yaklaşık 350m mesafede International Golf Hotel bulunmaktadır.

DİĞER BİLGİLER

  • PAFTA:
  • ADA: 642
  • PARSEL: 43
  • HİSSE: 1/1


TEKNİK ÖZELLİKLER
Detay Bilgisi

Bu ilan 1353. kez ziyaret edilmiştir.