Rusça Özel ders ( Skype )

Firmabak.com
Açıklama

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimden biraz bahsedeyim.​ Adım Burak , İzmir doğumluyum ama İzmirde yaşamıyorum. 8 senedir Ukraynada yaşıyorum ve evliyim. Eşim Ukraynalı ve ayrı zaman Ukraynaca öğretmeni onun sayesinde Oturum iznim var ve çalışma iznim var bu sayede burda çalışabiliyorum. Rusça öğrenmek ve Farklı ülkede yaşama isteğim nedeniyle 2. üniversitemi Ukraynada okumaya karar verdim.

Ukraynada Rusça öğretmenliği bölümünü bitirdim ve master yaptım. Şuan mezun olduğum üniversitede Öğretim görevlisi olarakçalışıyorum. Buraya gelen Türk öğrencilerine Rusça dersleri veriyorum ayriyeten Master öğrencilerinin derslerine giriyorum. Bazı günlerde ise Okullara görevli olarak gidiyorum ve 8 - 12. sınıfların derslerine girip Ana temel Rusça dersi veriyorum.

Akşam ise Skypede Rusça özel ders veriyorum . Yaklaşık 4 senedir Özel ders eğitmenliği yapmaktayım.
Bir çok öğrencime Rusça öğrettim ve bununla gurur duyuyorum. Bazı öğrencilerim Ukraynada yaşadığım şehire gelip beni ziyaret bile ettiler , saolsunlar. Ukrayna Üniversitelerinde lisans ve Rusça kurs eğitimi almak isteyen bir çok kişiye yardımcı oldum ve elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Derslerim 1 saattir ama karşımdaki insanin hevesini ve isteğini hissettiğim zaman ve benimde zamanim varsa bazen 1.30 saat kadar bile sürebiliyor. Her öğrencimin seviyesine göre farklı tekniklerim var. Ders ilerleyişim hakkında kitaplar ile ve kendi hazirladiğim notlarla devam ediyoruz. Seviyenize göre Mail araciliği ile Kitap yolluyorum. Bu kitaplar aynı şekilde seviyenize göre değişkenlik göstermekte. Kitaplar Alıştırma - Test ve Konular içeriğe sahip kitaplar . Ders sonrasında Ödev yolluyorum ve bir sonraki derse yapmanızı istiyorum. Benim derslerim genelde eğlenceli ve dolu dolu 1 saat sürer.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sürekli Ders gören öğrencilerim için tabiki yardımcı olmaya çalışıyorum ama unutmayın ki bende bir çalışanım sizin gibi ihtiyaçlarım var :) . Ödeme sistemim Her pazartesi Ders sayısı kadar ücretin yatırılmasını talep ediyorum.

Aylık Ödemelerde seviyenize göre indirim yapmaktayım. Bununla alakalı iletişime geçmeniz yeterlidir.

Başlangıç Seviyesi için 1saatlik ücretim - 30 Lr.  - Başlangıç Seviyesinde Haftada 10 ve üzeri alıcak öğrencilerim için saati 25 liradan ders veriyorum.

Orta Seviye için Ders(1 saat) ücretim - 40lr. - Orta seviyede ve haftada 10 ders ve üzeri alıcak öğrencilerim için saati 35 liradan ders veriyorum.

İleri Seviye için Ders(1 saat) ücretim - 50 lr. - İleri seviyede ve haftada 10 ders ve üzeri alıcak öğrencilerim için saati 45 liradan ders veriyorum.

------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir çok öğrencim Skypeden ders öğrenmenin zor olduğunu söylüyor bu benim için yalnış bir görüş çünkü ben kendi derslerimde şahsen bire bir yapacağımız herşeyi yapıyorum sadece  görüntülü olarak birbirimizi görüyoruz ve insan bire bir ders alırken daha çok sıkılır ve yorulur nedeni ise rahat olamamaktır.
Skypede böle bir sikintiniz yok sicak evinizde rahat bir şekilde dersinizi öğreniyorsunuz.

Siteden veya Whatsapp aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Ukraynada yaşadığım için aramalar gelmicektir büyük ihtimal .

 

Mesaj atmaktan korkmayın lütfen her konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :) . Teşekkürler , iyi günler.

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 3494. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru