https://www.sahibinebak.com/ilan/127121/hizmetler-tercumanlik--ceviri-bagimsiz-cevirmenler-her-turlu-makale-cevirisi-odev-cevirisi-tez-cevirisi/detay

HER TÜRLÜ MAKALE ÇEVİRİSİ, ÖDEV ÇEVİRİSİ, TEZ ÇEVİRİSİ

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

Her türlü makale çevirisi, ödev çevirisi, tez çevirisi, öğrenci ödevi çevirisi gibi pek çok konuda çeviri yapmaktayız.

Konuya, terimlere, literatüre hâkim tercümanlarımızla gerek tez tercümesi, gerek öğrenci ödev tercümesi, gerek makale tercümesi gibi konularda sizlere kaliteli hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Memnuniyetiniz, işimizin ciddiyetindeki ekibimizce ön planda tutulmaktadır.

Yabancı dillerden Türkçeye çevirisini talep ettiğiniz makaleleriniz akademik alandaki literatür ile uyumlu şekilde tercüme edilirler. Diğer yandan, yurt dışında yayımlanması için hazırlamış olduğunuz makaleleriniz ise bu sistem sayesinde daha kolay kabul alırlar ve dil yeterliliği konusundaki riskler de minimize edilmiş olurlar.

Yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, bilimsel makaleler, ödev, proje, sunum, akademik araştırma raporları gibi çeşitli bilimsel ve akademik çalışmalarda akademisyen ve öğrencilere uygun fiyatlarla destek sağlamaktadır.

Sosyal bilimler, siyasal bilgiler, fen bilimleri, mühendislik, iktisat, güzel sanatlar gibi alanlarda kitap, tez ve makale çevirilerinde alanında uzman tercümanlarımız görev almaktadır.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Bu ilan 632. kez ziyaret edilmiştir.