KuluçMak 48 lik Kuluçka Makinesi

Açıklama

KuluçMak 48’ lik Kuluçka Makinası

48 yumurtalık kuluçka makinası 48 tavuk yumurtası,  48 ördek yumurtası,  48 hindi yumurtası,  48 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz otomatik kuluçka makinasıdır. Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altında tutabilirsiniz.

Makine içerisinde promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.

Kuluçka makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine viyol’e yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin lütfen, ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden iletişime geçin lütfen.

Ödeme Kolaylığı

Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı ile gönderim vardır.

Kuluçka makinası için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. otomatik  48’lik kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücügereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Otomatik  48 lik kuluçka makinasına yapmanız gereken müdehale nem için sadece su takviyesi olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur.

48’ lik kuluçka makinesini direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ısıgında kalan makine iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin ölümlerine sebep oluyor.

48’ lik kuluçka makinası size strafor köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok soguk alan bölgelerde iseniz çok işinize yarayacaktır elektrik sarfiyatanı minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makine iç ısısının eksilmesini önleyecektir, kış aylarında makineyi straforun içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.

Diğer kuluçka makinesi çeşitleri için kuluçmak web adresimizi ziyaret ediniz

İster Ankara' da olun ister istanbul' da kargo ile türkiyenin her yerine gönderim yapıyoruz


Teknik Özellikler

Bu ilan 2038. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı