https://www.sahibinebak.com/ilan/11970/hizmetler-temizlik--ilaclama-endustriyel-temizlik-malzemeleri-super-temizlik--ofis-temizligi/detay

Süper Temizlik ofis temizligi

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama
ankaraeylultemizlik.com

Temizlik bizim isimiz 

Ankara Temizlik Şirketleri

Şirketimiz Ankara merkezli olarak temizlik hizmetleri ve halı yıkama üzerine faaliyet gösteren güvenilir bir firmadır; halı yıkama hizmetini ise halılarınızın durumuna göre fabrikamızda veya evinizde son model cihazlarımızla gerçekleştiriyoruz. Fabrikada yıkanan halılarınız tarafınıza bir hafta içinde garantili olarak alınır ve ilk günkü temizliğinde teslim edilir. Temizlik hizmetlerimizde ise genel olarak sizlere her türlü ev, iş yeri, fabrika, ofis, dış cephe, okul, alışveriş merkezi, dershane, hastane, otel, temizliği olarak hizmet vermekteyiz. Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve prensiplerimiz doğrultusunda bugüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bundan sonra amacımız ise kalitesi ve güvencesi ile hizmet sektöründe mükemmelliği yaratmaktır. Firmamızın bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerin bundan sonra da aynı titizlikle devam edeceğine ve bu sektörde hak ettiği yeri koruyacağına inanıyoruz.

Şirketimiz Ankara Temizlik sektöründe hizmetin sürekliliğinin sağlanabilmesi açısından kaliteden ödün vermeksizin tüm bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak tamamen müşteri memnuniyetine endeksli hareket etmektedir.

Ankara da Temizlik Hizmetinde kaliteli ve devamlılığı sağlamak firmamızın ana prensiplerini oluşturmaktadır.

Ankara Genel Temizlik te 7/24 saat kesintisiz iletişim imkânı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.

Aldığınız hizmetin her aşamasında ciddi bir muhatabın varlığı ile, rahat ve huzurlu bir çalışma alışkanlığını size EYLÜL TEMİZLİK sunacaktır.
İşimiz bittiğinde sizlere arkamızdan ekibimize sıcacık bir güle güle demek kalacaktır.
Bu bir EYLÜL TEMİZLİK farkıdır.

Ankara Ev Temizlik olarak Ev Temizliğini mutlak bir Ev hanımı titizliği ile sizin isteklerinizi dikkate alarak yapar.

Ankara Ofis Temizliğiolarak Ofis Temizliğini İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliği de dâhil işyeri temizliğiniz büyük bir itina ile yapılır.

Akara İnşaat Sonrası Temizlik inşaat sonrası temizlik tecrübe gerektiren detaylı bir çalışma ister. İnşaat sonrası temizlik Özel aparatlar ve kazıyıcı malzemeler ile yapılabilen bir temizlik türüdür.

Ankara Dış Cephe Temizlik Dış Cephe ve cam temizliği Plaza Apartman ve silo iş hanı v.b. kule vinç ve askılı asansör yardımı ile yapılmaktadır.
Plaza gökdelen dış cephe ve cam temizlikleri uzman ekiplerimiz ile özel donanımlar kullanılarak yapılır.

Ankara Temizlik Şirketleri  

 Banka ve Market temizliğini Periyodik bakım sözleşmesi şartları içerisinde düzenli veya vardiyalı sistemle market yer ve reyon büro temizlikleri yapılmaktadır.

Ankara Temizlik Firmaları Sağlık Kuruluşları Atık kimyevi maddelerin özel araçlara yerleştirilmesi ileri hijyen ortamlarının muhafazası ile birlikte temizliğin devamının sağlanabilmesi için bu alanda da hassasiyet göstermektedir.

Ankara Temizlik şirketi olarak Ayrıca Halı ve Koltuk temizliğini de siz sevgili müşterilerimizin Bir telefonu ile halılarınız evinizden alarak en geç dört gün içinde garantili bir şekilde tekrar evinize ilk günkü gibi tertemiz olarak teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra;

Ankara Temizlik, Ankara da Temizlik, Ankara Ev Temizliği,Ankara Ofis Temizliği, Ankara Dış Cephe Temizlik, Ankara Genel Temizlik, Ankara Temizlik Şirketleri,Ankara Temizlik Firmaları, Ankara Gündelikçi Eleman Temini, Ankarada Villa temizliği,Ankarada İlaçlama Hizmetleri, Ankarad Destek Hizmetleri,Ankarad Mezar Taşları Temizliği, Ankarad Yangın Sonrası Temizlik, Ankarada Özel hemşire, Ankarada Özal refakatçi, Ankarada Özel bakıcı,Ankara  Temizlik , Pursaklar Temizlik Şirketleri, Ayrancı Temizlik Şirketleri,Bahçelievler Temizlik Şirketleri,Balgat Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Çankaya Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri,Çukurambar Temizlik Şirketleri, Dikmen Temizlik Şirketleri, GOP Temizlik Şirketleri,Kızılay Temizlik Şirketleri,Ümitköy Temizlik Şirketleri, Yenimahalle Temizlik Şirketleri,Ankara Genel Temizlik, Ankara Apartman Temizliği, Ankara Avm Temizliği, Ankara Cam Temizliği, Ankara Dış Cephe Temizliği, Ankara Ev Temizliği, Ankara Gündelikçi Eleman , Ankara Hastane Temizliği,  Ankara İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri,  Ankara Ofis Temizliği, Ankara  Okul ve Dershane Temizliği,  Ankara  Özel Poliklinik Temizliği,  Ankara Villa Temizliği, AnkaraYurt Temizliği, Ankara  İnşaat Sonrası Temizlik, Ankara  Temizlik Hizmetlerimiz, Ankara  Ev Temizliği, Ankara  Ofis Temizliği, Ankara Fabrika Temizliği.Ankara Okul Temizliği.Ankara Hastane Temizliği.Ankara Halı Yıkama.Ankara Fabrika Temizliği,Ankara Banka Temizliği,Ankara Elde Taşıma,Ankara Dershane Temizliği,Ankara Dış Cephe Temizliği,Ankara Fabrika Temizliği,Ankara Fuar Temizliği,Ankara Havuz Temizliği,Ankara İnşaat Sonrası Temizlik,Ankara Jakuzi Temizliği,Ankara Koltuk Yıkama,Anakara Perde Temizliği,Ankara Yangın Sonrası Temizlik,Ankara Yat Temizliği,Anakara Zemin Cilalama,Anakara Temizlik Şirketleri,Ankara Dış Cephe Temizliği,Ankara Cam Temizliği,Ankara Dış Cephe Cam Temizliği,Dış Cephe Temizliği,ankara dış cephe temizliği,ankara Ankarada Temizlik Şirketleri, Temizlik Firmaları,cam temizliği,Ankarada Temizlik Şirketleri,Ankara Temizlik Firmaları,Ankara Ev Temizliği,Ev Temizliği Ankara,Ev yardımcı iş ankara,Ev ve Ofis Temizliği ankara,ankara temizlik şirketleri,Ofis İşyeri Büro Temizliği Ankara,Ankara Temizlik Firması,eleman Ev & Ofis Temizlik Ankara,Temizlik Şirketleri Firmaları, ev ofis iş yeri temizliği,ankara temizlik şirketleri,Ankara Temizlik Şirketleri,Temizlik Firmaları Ankara, Temizlik Şirketi Ankara,Ankara temizlik firmaları,Ankara temizlik şirketleri,


Teknik Özellikler

Bu ilan 1274. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı