Bu İlanın Yayın Süresi Bitmiştir!

Ankara Sincan Alcı Mahallesinde 3+1 Satılık Daire

 • 133.000 TL
 • Ankara / Sincan / Alcı Mahallesi
   • İlan No11574
   • İlan Tarihi 13 Mayıs 2020
   • Emlak TipiSatılık Daire
   • Toplam m² 185
   • Oda Sayısı 3+1
   • Banyo Sayısı 2
   • Bina Kat Sayısı 12
   • Bulunduğu Kat 6
   • Isıtma Doğalgaz (Kombi)
   • Krediye Uygun Evet
   • Yapının Durumu Sıfır
   • Yapı Tipi Betonarme
   • Kimden Sahibinden
   • Öğrenciye/Bekara: Evet
   • Takaslı Evet

https://www.sahibinebak.com/ Murat şen

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

NET 133m DAİRE SABİT 1000TL TAKSİTLE

*****************************************************************************

BÖYLE BİR SİTEDE EVİNİZ OLSUN İSTEMEZMİSİNİZ  !!!!!!!!!! 

*****************************************************************************

  ESKİŞEHİR YOLU BEYAZKENT'TE YAŞAM BAŞLIYOR!!!!!!!!!İl

5.000TL PEŞİNAT .

120  AY  1000TL SABİT TAKSİT  = 120.000TL  (TOPLAM)

12  AY  SONRA KAT İRTİFAKI TAPUSU ADINIZA VERİLDİĞİNDE 8.000TL

36  AY  SONRA  ANAHTAR TESLİMİNDE KAT VE CEPHE FARKI ÖDEMESİ.  (FİYAT LİSTESİNDEKİ FİYATI 133.000TL ÇIKARTARAK DAİRENİN KAT VE CEPHE FARKINI HESAPLAYABİLİRSİNİZ)

İlköğretim ve lise, kreş, sağlık tesisleri, ibadethaneler, spor tesisleri, ticaret merkezleri, pazar yerleri, sosyal tesisler ve teknik altyapısıyla YENİ BİR ŞEHİR KURULIYOR....ANKARA'NIN GELİŞEN YÜZÜ ESKİŞEHİR YOLU BEYAZKENT'TE DAİRENİZİ ALIRKEN KAZANIN.. BUGÜN SİTE İÇERİSİNDEKİ DAİRELER DAHA ÇOK TALEP GÖRÜYOR.▶▶▶▶▶SİTEMİZİN GENEL ÖZELLİKLERİ◀◀◀◀◀◀● 24 saat güvenlik● Her daireye ait otopark● % 80 yeşil alan● Su Deposu● Jeneratör● Her daireye depo● Çocuk Parkı▶DAİREMİZİN ÖZELLİKLERİ◀●Salon ve odalar laminant parke●İç sıva alçı kaplama+plastik boya●Islak zeminler kalebodur●Banyo ve WC komple düz seramik●Mutfak dolabı ahşap laminant●Duvarlar saten alçı kaplama ve plastik boya ●Tavanlar alçı yoklama-fasarit-plastik badana●Giriş kapılar çelik, iç kapılar ahşap pres kapı●Pencereler ve balkon kapıları PVC ve ısıcamlı●Bina içi renkli mermer kaplı●Bina girişi ve rüzgarlıklarda aliminyum kapı●Akrilik esaslı dış cephe boyası+MantolamaSalon: 31.20 Oda:16.05 Oda:13.10 Oda:11.25 Mutfak:11.40 Koridor:8.50 Antre:7.25 Banyo:6.40 WC:2.00 Balkon:14.15 Balkon:4.00 NET KULLANI ALANI: 125.10 BRÜT DAİRE ALANI: 150 SATIŞA ESAS BRÜT: 185 metrekare.

 ÖN ŞARTSIZ KONUT SEÇME OLANAĞISABİT FİYAT SABİT TAKSİT EV ALMA KOMŞU AL DEMİŞLER.  PROJE KAMU ÇALIŞANLARINCA ALINIRSA OTURANLAR AYNI STATÜDE OLUYOR VE BUDA PROJEYE ARTI DEĞER KATIYOR.  BU BİR TEKRARI OLMAYACAK FIRSATI KAÇIRMAYIN.  SİZİNDE KAZANMANIZI İSTİYORUZ.36 AYDA TESLİM  ARSA FİRMA KOOPERATİF ADINA TAPULU. DEĞERİ 10.2000.OOTL DİR.  İNŞAAT RUHSATI ALINMIŞTI ANCAK METREKARE OLARAK DAİRE ALANLARININ DAHA GENİŞ OLMASI İÇİN YENİDEN PROJE ÇİZDİRİLMİŞ VE BELEDİYEYE ONAYA SUNULMUŞTUR. EYLÜL  AYINDA İNŞAAT BAŞLAYACAK. 12 AY İÇİNDE KAT İRTİFAKI TAPUSU ADINIZA TAPU DAİRESİNDEN VERİLECEK. TAPU MASRAFI 3 BİN LİRADIR.  36 AYDA DA  ANAHTAR TESLİMİ OLACAKTIR.

MALIKÖY VE CİVARINDA SANAYİ ARSASI PAZARLAYAN  BÜYÜK FİRMALAR BÖLGE TANITIMINDA ŞU BİLGİLERE YER VERMEKTEDİR:

  En büyük iki şehrimiz farklı görevleri paylaşmış durumdadır. Ankara, genelde merkez olma vazifesini üstlenmişken İstanbul uluslararası  alanda temsil ve idari görevleri üstlenmiş durumdadır. Devletin 2023  yılı Türkiye stratejik planındaki en  özel yapılandırma projesi başkent Ankara içindir. Stratejik planda ise vurgulanan 3S’dir. Yani; Sanayi, Savunma ve Sağlık.

  Bu 3S’yi pek göze çarpan biçimde temsil eden uygulama ise NEVANKA’dır. Başkent ; hızlı tren, çevre yolları ve yeni yapılan duble otoyollarla çevre ilçe ve illere bağlanarak cazibe merkezi haline gelmiştir. Bu bağlantılar arasındaki en önemli olanı  Ankara-Eskişehir-İzmir güzergahıdır. NEVANKA bu güzergah üstündedir. NEVANKA projesinin tasarım planındaki önemli unsurların başında kentleşme ve sanayi talep planlamasına uygun jeolojik olarak deprem riski taşımayan  geniş arazilere sahip olması gelmektedir.

  Kamunun yanı sıra özel kurum ve kuruluşlarının da bölgede ciddi yapılaşma projeleri ve uygulamaları başlamıştır. Projelere örnek olarak Ümitköy’deki yapılanma, Golfkent, Yaşamkent, Girişim sitesi örnek olarak verilebilir. Bölgede toplu konut ihtiyacını karşılama amaçlı TOKİ girişimleri mevcuttur. 15 bin konutluk Yapracık konutları tamamlanmış ve sunulmuştur.

  Mevcut ve kurulacak üniversitelerin kampus ihtiyaçları da yine bu artel üzerinde tahsis edilmiştir. Çankaya ve Başkent üniversitesi bu duruma örnektir. Daha birçok üniversitenin projeleride sıradadır.

  Hızlı tren ve nakliye tren hattı ambarları Nevanka ve Organize Sanayi Bölgelerinin içinden geçmektedir ve Ankara-Eskişehir yoluna 5km mesafededir. Ayrıca Nevanka , ihale sürecinde bulunan Temelli-Sincan otoyolu tamamlandığında diğer ilçe ve merkezlere çok daha yakın konumda olacaktır.

  THY Genel Müdürlüğü, 2011 yılında yaptığı açıklamalarıyla Esenboğa Havalimanının mevcut yolcu ve yük havataşımacılığında yetersiz kaldığını ve ikinci bir havalimanının yapılmasının şart olduğunu söylemiştir.  Bu halde en rasyonel adres şehrin konut ve sanayi genişleme bölgesi olan Nevanka yakınlarındaki Temelli bölgesi olacaktır.

  Kente dinamizm veren sosyal ünitelerin ekonomik girdiyi oluşturan sanayi bölgelerinin idari ve ulaşım yatırımlarının tamamlanmasıyla nitelikli yaşam alanlarının oluşacağı şehircilik planına paralel olarak çevredeki doğal yaşamla bütünleşen dünya çapında ünlenmiş  Disneyland ve Waterland gibi dev bir eğlence ve dinlenme merkezleriyle sosyal alanları kapsayacak olan dev bir projedir Nevanka.

  Gelin NEVANKA’ya birde 3S perspektifinden  bakalım.

  Sanayi 1. S stratejisidir. Özellikle 1999 depremi sonrası dev sanayi tesislerinin 1.derecede deprem bölgesi olan İstanbul-Kocaeli aksında bulunduğu, bir doğal afet halinde ülke ekonomisi için telafisi imkansız zararların doğabileceği öngörüsü vardır. İstanbul’un altyapı ve nüfus planlamasını olumsuz yönde etkileyen bu tesislerin il dışına çıkarılması ulusal strateji olarak benimsenmiştir. Aynı dönemde Ankara’daki satış ve pazarlamasını üstlendiğimiz Nevanka konut alanlarına komşu 40 bin dönüm arazi ulusal sanayi üssü olarak tanımlanmıştır. Sanayicilere; mevcut yatırımlarını taşımak veya yeni yatırımlarını kurmak için bu bölge hedef gösterilmektedir. Bütün altyapısı tamamlanmış ve 10 ila 200 dönüm arasında parselizasyonları yapılmış ve 5 sanayi bölgesi ile 1 serbest bölge ülkenin ağır sanayisinin merkezi olması beklenmektedir. İlave talepleri karşılamak maksadıyla 40 bin dönümlük daha arazi genişleme havzası daha bulunmaktadır. İlk planlanan arazi dağılımı şu şekildedir: Başken Organize Sanayi Bölgesi (19300 dönüm), Anadolu Organize Sanayi Bölgesi ( 6200 dönüm), ATO Anadolu 1. Sanayi Bölgesi (6 bin dönüm) , Dökümcüler İhtisas Sanayi Bölgesi ( 4 bin dönüm), ARZBAŞ Serbest Bölge (5200 dönüm).Bu dev sanayide 600 bin kişi çalışacak aileleri  ile birlikte 2 milyonu aşkın nüfus bu bölgede ikamet edecektir. Nevanka bu yatırımlarla sanayi ve ticaret bakımından güçlü ekanomiye sahip bir kent olacaktır.

  2.S stratejisi Savunmadır. Ülke savunması için mevcut birliklerin tek merkezde konuşlanması taktik ve idari bağlamda hızlı karar alma için önemlidir. Günümüz savaş stratejilerinde dev birliklerin bulunması önceki dönemlerde tercih edilen dağınık yerleşkelerin önüne geçmiştir. Bu nedenle  Polatlı’nın doğusuna 2016 yılında 20 bin kişilik zırhlı birlik konuşlandırılacaktır. Planlanan bölge Nevanka’nın 10km doğusundadır. Bu bölgede askeri tesislerin üretim ihtiyaçlarına cevap veren Aselsan, Roketsan ve Havelsan bulunmaktadır. Komplike savunma üssü olacak bu bölgenin NEVANKA ‘nın gelişimine ve konut alanlarına gösterilecek talebe etkisi olumlu yönde olacaktır. Orta vadede geniş Polatlı ovalarının bu sinerjiye cevap vereceği düşünülmektedir. İlave birliklerin  bu bölgeye taşınmasının da  gündeme gelmesi muhtemeldir.

  3.S stratejisi ise Sağlıktır. Dev sağlık tesisleriyle gerek ülke ihtiyaçlarını  karşılamak gerekse bölgede yapılacak uluslararası havaalanı ile Avrupa ve Ortadoğu nun sağlık ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmaktadır.

  Sizlerin yatırımcı olarak kurulmakta olan bu devasal  proje içerisinde yeralmanız yaptığınız yatırımın kısa vadede büyük karlarla size dönmesiyle sonuçlanacaktır.  

               


TEKNİK ÖZELLİKLER
Dış Özellikler
özellikleri
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
Muhit
Cephe

Bu ilan 2340. kez ziyaret edilmiştir.