https://www.sahibinebak.com/ilan/11471/hizmetler-lojistik--nakliye-depolama-hizmetleri-esya-depolama-kolumanlar-nakliyat/detay

Bu İlanın Yayın Süresi Bitmiştir!

EŞYA DEPOLAMA KOLUMANLAR NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYE

İlan ile İlgili Şikayetim Var


Açıklama

Eşya Depolama 

Evinizi ya da ofisinizi depolamak isterken  dikkat etmeniz gereken en önemli şey depolamadır. Çünkü eşyalar genellikle depolama sırasında ya da depo sonrasında kırılırlar ya da zarar görürler. İşte sizde bu gibi durumlarla mağdur kalmamak için mutlaka firmamızı tercih etmelisiniz.En üst düzeyde korunaklı olan eşya depolarımız güvenlik görevlisi,güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmektedir.Depolarımıza konulan eşyalarınızın maddi değerine göre sigortaları yapılarak poliçeleri size verilir.

Firmamız kalifiye ve uzman elemanları sayesinde eşya depolamayı bir sorun olmaktan çıkarıyor. İstediğiniz bir şehir ya da şehir için nakliye sırasında eşyalarınıza kesinlikle zarar gelmiyor. Evinizde bizim paketlediğimiz ya da sizin paketlediğiniz eşyalar filolarımıza en üst düzey kişiler tarafından depolanmaktadır. Bu sayede işinin bilincinde insanlar eşyanızın zarar görmesine kesinlikle izin vermeyeceklerdir. Evinizi ya da ofisinizi taşımakta bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Bu ilan 1329. kez ziyaret edilmiştir.