Alüminyum flight case, alüminyum hurç

Yüksel Bilgin

  • İş
    0 (232) 458 12 05
  • Cep
    0 (542) 414 49 91
Mesaj Gönder
Açıklama

Alüminyum Taşıma Sistemleri

Alüminyum Uçak Kasası

Alüminyum sağlık çantası

Medikal çanta

Alüminyum masör çantası

Alüminyum acil müdahale çantası

Alüminyum hurç

Alüminyum deplasman kamp çantası

Deplasman maçlarında ekipmanlarınızın malzemelerinizin kolay taşınmasını ve korunmasını sağlayan alüminyum taşıma sistemleri üretmekteyiz.

Ana malzemesi full alüminyum olup çok hafif olmakla birlikte çok sağlam bir yapıya sahiptir. Alüminyum hurçlar da 4 tekerlek, köşe tekerlek ,çekçek sistemi, çekmeceli ve tekerleksiz olarak kullanımınıza uygun modelleri üretmekteyiz.

Zor taşıma şartlarında, havalimanı standartlarında olup x rey cihazından geçişlerinde problem yaşatmayan aynı zamanda ağırlık sınırını da aşmayan bir sistemdir. 

İMALATÇI FİRMAYIZ İSTEKLERİNİZ VE EKİPMANLARINIZA UYGUN ÖLÇÜLERDE ÜRETİM YAPILIR.

 


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 366. kez ziyaret edilmiştir.