90 yaş felçli yatalak annem için Hasta Bakıcı Arıyorum

https://www.sahibinebak.com/ Recep ACAR

  • Cep
    0 (532) 520 30 59
Mesaj Gönder
Açıklama

MERHABA

ŞUBAT-MART-NİSAN 3 AY İÇİN: ÜCRET 4000 TL. YATILI 24 SAAT 7 GÜN.  TÜRK TERCİH EDİYORUZ. YABANCILAR İÇİN EN ALTTA NOT DÜŞTÜM..

ARACILARA KOMİSYON ÖDEMİYORUZ. İZİN GÜNÜ PARASI DİYE BİR SAÇMALIK ÖDEMİYORUZ. COVID-19 SALGIN ÖLÜMCÜL HASTALIK SEBEBİ İLE, 7 GÜN GECE YATILI OLACAK. ANCAK DIŞARIYA ÖZEL İHTİYAÇLARI İÇİN VE HAVA ALMAK DOLAŞMAK İÇİN ÇIKABİLİR. AİLEMİZDEN BİRİ GİBİ YAŞAYACAK. 3 AYIN SONUNDA EĞER MEMNUN KALINIRSA, DEVAMLI OLARAK DÜŞÜNÜYORUZ. DEVAMLI OLURSA AYLIK ÜCRET 3260 TL ÖDEYECEĞİM. 

KİMİ ARIYORUZ:

HEMŞİRE EMEKLİSİ, DOKTOR EMEKLİSİ TÜRK VEYA YABANCI.

VEYA, ENA AZ LİSE MEZUNU VE 3 YILLIK TECRÜBELİ,

YAŞ SINIRI YOKTUR.

DİNÇ, ENERJİK VE HASTA PSİKOLOJİSİNDEN ANLAYAN, ŞEFKATLE, SEVGİYELE BAKACAK, İLAÇLARINI TAKİP EDECEK. ALTINI BEZİNİ DEĞİŞTİRİCEK VE TEMİZLİK BAKIMIN YAPACAK. HASTANIN ODASINDA ONUN YATAĞININ YANINDA OTURACAK, YALNIZ BIRAKMAYACAK. CEP TELEFONUNU  İSE SESSİZCE VEYA KULAKLIKLA DİNLEMEK İÇİN KULLANABİLİR. TV .YOKTUR. GERÇEK BİR HASTABAKICI VE YARDIMCI ARIYORUZ. KENDİSİNE İSTEDİĞİ YEMEĞİ YAPABİLİR. BENDENİZE YAPMASI ŞART DEĞİLDİR. HASTAMIZ MAMA İLE BESLENİYOR. YUTKUNAM ZORULUĞUMUZ VAR. ÇOK DİKKATLİ BİBERONLA VE KAŞIKLA MAMASINI VE İLAÇLARINI UN HALİNE GETİRİP SU İÇİNDE İÇİRİYORUZ. BUNLARI DİKKATLİ YAPABİLECEK , TANSİYONUNU VE ŞEKERİNİ ÖLÇEBİLECEK VE DEFTERE NOT EDEBİLECEK OLMASI LAZIM.BENDENİZ OĞLUYUM . VALİDEM HANIMLA BİRLİKTE YAŞIYORUM. BEKARIM. ÇOCUĞUM YOKTUR. 58 YAŞ EMEKLİYİM. EMEKLİ MAAŞIM 3260 TL DİR. OLDUĞU GİBİ EMEKLİ MAAŞIMI VERCEĞİM DEVAMLI 7 GÜN GECE YATILI OLMASI ŞARTI İLE. İZİN ANCAK YUKARIDA YAZDIĞIM GİBİDİR. EN YAKIN KAN BAĞI AKRABALARIMIZ DAHİ ZİYARETE GELMİYORLAR BİZE ONLARA GİTMİYORUZ. DURUMLAR BÖYLE... SAYGILARIMLA, RECEP AÇAR.   ÖNEMLİ NOT: TÜRKMENİSTANLI, AZERİ VE GÜRCÜ YARDIMCI HASTA BAKISILARDAN GENEL OLARK DUYDUĞUMUZ KADARI ,LE AİLELER MEMNUN DEĞİLDİR. EĞER BU ÜLKELERDEN OLURSA, UMARIZ İYİ HULU VE İŞİNİ BİLEN DİSİPLİNLİ VE SEVİGİ ŞEFKATLİ BİRİSİ OLUR. GÖRCEĞİZ. İYİ GÜNLER DİLERİM.


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 563. kez ziyaret edilmiştir.