Paylaşımlı Ofiste Toplantı Odanız Hazır

 • 150 TL
 • Antalya / Muratpaşa / Yenigün Mah.
   • İlan No105176797
   • İlan Tarihi 04 Temmuz 2022
   • Emlak TipiKiralık Hazır & Sanal Ofis
   • Yükseklik 2
   • Kapalı Alan m² 18
   • Kat Sayısı 3
   • Isıtma Klima
   • Krediye Uygun Hayır
   • Kimden Sahibinden

https://www.sahibinebak.com/ Alptekin Can

 • Cep
  0 (538) 076 79 07
Mesaj Gönder
Açıklama

Paylaşımlı Ofiste Toplantı Odanız Hazır

Work C paylaşımlı ofis, iş kültürüne yepyeni bir anlayış kazandıran mutlu iş modelidir.   Toplantılarınızı şık bir alanda planlayabilir, maliyetlerinizi minimuma indirebilir, misafirlerinizin karşılanmasını sağlayabilir, ihtiyacınız olan tüm prestiji elde edebilirsiniz.  İsteğinize göre modeller oluşturarak toplantınız esnasında; isterseniz açık kafe ve çay hizmeti, isterseniz küçük atıştırmalık ikramları veya sadece size özel hizmet ikramlı toplantı hizmeti gibi belirleyeceğiniz farklı modeller sunuyoruz.   

 Sanal Ofis

Fiziksel bir ofisiniz olmadan, sanal ofisinizi resmi şirket adresiniz olarak gösterin. 

Kargolarınızın alınması, saklanması gibi avantajlarımızdan faydalanın. Şirket kurmak için en temel ihtiyacınız olan faaliyet adresine; stopaj ödemeden sahip olun.

 

Yeni kuracağınız şirketinizin yasal adresinin güvenilir ve kurumsal bir noktada olmasını, Work C paylaşımlı ofis olarak sizlere sunuyoruz. 

   Bildiğiniz üzere yeni şirket kurmak istediğinizde vergi dairesine yasal bir adres göstermeniz gerekmektedir. Biz de, ister şahıs şirketi, ister limitet şirket, ister anonim şirket olsun bu derdinize derman oluyoruz.

   Sanal Ofis; fiziksel bir ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurma amacı ile yasal bir adrese ihtiyacı olanlar için, iş kurma maliyetlerini düşürerek, lokasyonumuzu adresiniz olarak gösterebileceğiniz, yasal şirket adresinizdir.

   Sizleri gereksiz hiçbir teferruatla uğraştırmamak adına, posta ve kargolarınızı takip ediyor, Sanal adres üyeliğinizde yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanızı istiyoruz.

   Sanal ofis üyeliğinize ilaveten kullanım hakkı aldığınızda ise ücretsiz;  çay, filtre kahve, Türk kahvesi,  sürpriz sabah kahvaltıları, makyaj sürprizleri vs. mutluluklar sunuyoruz. 

   Toplantı odası, ortak çalışma alanları, telefon odaları, mutfak kullanımı, misafir karşılama hizmeti, kargolarınızın takibi, temizlik gibi birçok ihtiyacınızı karşılayacak yeni nesil ofis anlayışımızla yüksek standart sağlıyoruz.

   Müşteri memnuniyetini garanti ederek sunduğumuz ofisimiz sayesinde firmanız için ferah, bilişim ve sanatla iç içe ofisler tasarladık. Harika bir topluluğun parçası olmaya hazırsanız sizi ve arkadaşlarınızı birlikte kahve içmeye bekliyoruz. Yaptığımız tüm işlemler yasal mevzuata uygun ve faturalıdır.

 

 iletişim:

Sales Manager 

Ayhan Rasim MUT

 


Teknik Özellikler
Detay Bilgisi

Emlak alırken/kiralarken bunlara dikkat edin!

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için, satın almak ya da kiralamak istediğiniz gayrimenkul ile ilgili kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 2048. kez ziyaret edilmiştir.