Detech Eds Reacher 12x12''Başlıklı Bulgar 2.El

SATILDI

Açıklama

Detech Eds Reacher 12x12''Başlıklı Bulgar 2.El

Detech Eds Reacher 2.El

isme fatura kesilip 1 yıl garanti açılacaktır.

EDS Reacher dedektörü en son teknolojik özelliklere sahip YENİ SEF arama başlıkları ( simetrik elektromanyetik alan başlıkları) ile donatılmıştır. Standard SEF başlıkları en iyi performans elde eden başlıklardır. Double D başlıklarla karşılaştırıldığında toprak ayarı konusunda daha iyidir, tarama konusunda daha sabittir, toprağa daha derinlemesine nüfuz eder, hedefi daha iyi saptar, hedefi daha doğru tanımlar. YENİ SEF başlıkları daha iyi duyarlılığa sahip, yüksek ısı dengesi, hedefi daha iyi saptama. Detektörün Standard arama başlığı 9’’ x 9’’ SEF ve 12" x 12" SEF.

9’’ x 9’’ büyüklük bakımından arama başlıklarının içinde en kapsamlı olanıdır, ve neredeyse piyasadaki bütün dedektörlerin böyle bir büyüklüğe sahip başlıkla donatılmış olmaları çok zor bir olaydır. Bu arama başlığı küçük ve büyük objeler konusunda iyi düzeyde bir duyarlılığa sahiptir. Mücevher, bozuk para,tek para ve eski kalıntı bulma konusunda iyidir. Her tip metali algılamada en iyi alan tarama performansı için tasarlanmıştır. Dünyada bu büyüklükteki en hafif arama başlığıdır- koruyucu kapak ile birlikte başlık sadece 300 g ağırlığındadır.

PİLLER

Dedektörünüz Standard olarak 4 adet AA(R6) özelliğindeki 1.5V Alkaline pil ile kullanılmaktadır ki bu özellikteki pil dedektörünüzü 20-30 saat kadar kullanmanıza olanak verir. Kullanım süresi dedektörünüzün kaç adet sinyal tespit ettiğine, sinyale göre hareketine ve sizin kulaklık kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır. Kulaklık kullanımı pil kullanımının süresini artırır..
Çalışma Frekansı

1. Frekans:13.89 kHz 2.frekans: 13.74 kHz

Ses Frekansı: 570 Hz

Piller cihazın içindeyken cihazın ağırlığı: 1460 g

Aksesuarlar ile birlikte uzunluk: 130 cm

Aksesuarsız uzunluk: 105 cm

Standart arama başlığı
SEF Pro: 9’’ x 9’’ ( 23 cm x 23 cm)
SEF Pro: 12’’ x 12’’ (30.5 cm x 30.5 cm)

Alternatif arama başlıkları

SEF Pro : 8’’ x 6’’   (15 cm x 20 cm
Yuvarlak: 6’’ (15 cm)

Aksesuar olarak kulaklık: iç direnç- 8-32 Ohms

Piller: Standart 4 adet 1.5V, AA,Alkaline özellikli

Alternatif: 4 adet NIMH 1800 Mah NI-MH pil ömrü 20-30 saat arası

Düşük pil göstergesi: Otomatik yanan LED ışığı ve ses

Zemin reddi: Otomatik

Arama seçenekleri: Normal, Derin

Kontroller: açma/ kapama düğmesi,ayrışım

Ayarlar: 1. ayar (1140 Hz) / 2. ayar (570 Hz), derin/ normal, 1.Frekans/ 2. Frekans

Düğmeler: Noktalama pinpointer


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 14496. kez ziyaret edilmiştir.