BAKIRKÖY'DE HASTA VE YAŞLI BAKICI FİRMASI

https://www.sahibinebak.com/ Mustafa Yıldız

  • İş
    0 (538) 546 61 63
  • Cep
    0 (538) 546 61 63
Mesaj Gönder
Açıklama

HASTALARINIZA ÖZVERİ VE GÜLER YÜZLÜ BAKICILAR

TECRÜBELİ EKİBİMİZ İLE SİZLERİ BEKLİYORUZ

2008 yılından bu yana bakıcılık sektöründe yer alan firmamız, edinmiş olduğu tecrübeler ile sizleri bekliyor. Bakıcılarımız hasta, yaşlı, yatalak olan yakınlarınıza gereken özeveri ve güler yüzlü davranarak hizmet veriyor. Tecrübeli bakıcılarımız hastalarınızın ve yaşlılarınızın daima yanında.

Bakıcılarımızın; tansiyon ve nabız gibi değerlerinin günlük olarak ölçülmesi, ağız yoluyla alınan ilaçların hazır edilmesi ve hastaya verilmesi, hastaya ait yemeklerin yapılması ve hastaya verilmesi, günlük aktivetelerin (yürüyüş, egzersiz gibi) yapılması, günlük tuvalet banyo gibi kişisel bakım ihtiyaçlarına yardımcı olunması gibi görevleri bulunmaktadır.

Çınar Grup Danışmanlık

HASTA VE YAŞLI BAKICI FİRMASI

Firmamız hasta, yaşlı ve ev işlerine yardımcı kişiler sunan bir firmadır. Yatalak hastalarınıza, alzheimer, parkinson, korona (covid-19) ve bir çok hastalık konusunda tecrübeli bakıcılarımız ile hizmetinizdeyiz.


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 22434. kez ziyaret edilmiştir.