Bakırköy'de Yaşlı Hasta Bakıcı Firması

https://www.sahibinebak.com/ Mustafa Yıldız

  • İş
    0 (538) 546 61 63
  • Cep
    0 (538) 546 61 63
Mesaj Gönder
Açıklama

HASTA VE YAŞLI BAKICI FİRMASI

Firmamız hasta, yaşlı ve ev işlerine yardımcı kişiler sunan bir firmadır. Yatalak hastalarınıza, alzheimer, parkinson, korona (covid-19) ve bir çok hastalık konusunda tecrübeli bakıcılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Yatılı Hasta Bakıcı

Hizmet verecek yardımcı gece, gündüz günün her saati hastanızın sağlık ve ihtiyaç durumu ile sürekli takip halindedir. Normal bir hasta bakım hizmeti genel olarak gün içerisinde bir kaç saat belirlenir. Ancak “yatılı hasta bakıcı” hizmeti için saat belirleme durumu söz konusu değildir. Nitekim bakıcı personel hastanızın yaşam alanında kendisine sağlanacak bir oda da kalacak ve sürekli olarak hastanız ile ilgilenecektir. Güvenilir ve referanslı bakıcılarımıza ulaşmak için bizi aramanız yeterlidir.

Yaşlı Bakıcı

Güçlü olmayan bedenleri. Mutlu, huzurlu hissedebilmeleri için ilgi, şefkat ve anlayış son derece önemli kavramlardır. bakıcı hizmeti özellikle de aile içerisinde bakıma muhtaç aile büyüklerinizin günlük ya da daha uzun süreli olarak; özel, genel ihtiyaçlarının en iyi bir şekilde karşılanması için en iyi hizmet seçeneklerinden birisidir. Genel olarak yaşlının temel, özel ve genel ihtiyaçlarının en doğru bir şekilde gerçekleştirilmesinin yanı sıra, yaşlı ile ilgili iletişim kurmak ve psikolojik olarak da daha iyi kullanmak için gereklidir.

Anne Babaya Bakıcı

Evde tek yaşayan bakıma ihtiyacı olan aile büyüklerine yaşamını kolaylaştırmayı sağlamak için evde hastanede yerli yabancı bay bayan bakıcı personel hizmetini siz hasta yaşlı yakınlarına yaşantınızı daha rahat ve ferahlatarak kendinize zaman ayırmanızı ve sevdiklerinizin sürekli olarak yatılı ya da gündüzlü hizmet sunmaktayız.

Korona Virüs (Covid-19) Hasta Bakıcısı

Yaşlı bakımı zor ve titizlik gerektiren bir iştir. Özellikle korona virüs pandemisi nedeniyle ileri yaşlardaki kişilerin risk grubunda oldukları şu günlerde, bu işteki sorumluluk daha da büyük. Bu nedenle yaşlı yakınınızın bakımını üstlenecek kişinin belli niteliklere sahip olması gerekir. Genel olarak iyi bir yaşlı bakıcısında şu özelliklerin bulunup bulunmadığına bakmanız gerekir:

İletişim Bilgilerimiz

Bizlere haftanın 7 günü aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 20746. kez ziyaret edilmiştir.