1.sınıftan 8.sınıfa kadar her seviyeye özel ders

https://www.sahibinebak.com/ Banu Elif

  • Cep
    0 (545) 791 56 33
Mesaj Gönder
Açıklama

Gazi üniversitesi fen ve matematik mezunuyum. 2 branş eğitimi de aldım ve bu işi ara vermeden 10 yıldır yapıyorum.5 yıl da özel sektörde çalıştım.
1.sınıftan 8. Sınıfa matematik ve fen özel dersi vermekteyim. 1.sınıftan 4. Sınıfa kadar olan öğrencilerimizde her dersine yardımcı oluyorum. Dersi verimli işlemeye gayret gösteriyorum. Aynı zamanda konu tekrarları , ders sonrası ek ödevlerle anlatılan konuların pekiştirilmesini sağlıyorum. Derse başlamadan önce mutlaka bir önceki anlatılan konunun tekrarı gerçekleştiriliyor.LGS öğrencilerinin de matematik ve fen her türlü konu va sorularını yanıtlıyorum. Bu zamana kadar çok LGS ye öğrenci hazırladım. Ders programı ve verimli çalışmayla alakalı bilgilendirme de yapıyorum. Ücret almadan. Kendimi mesleğime adamış bir öğretmenim. Çocukları çok seviyorum.
Her türlü sorularınız için arayabilir ya da msj atabilirsiniz.
Ders ücreti 1 saat 90 TL
Online olarak ta ders vermekteyim. 


Teknik Özellikler

sahibinebak.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, veya ilan sahiplerinin hesap profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Bu ilan 3506. kez ziyaret edilmiştir.