KONYA DİKEY PERDE DİKEY TÜL PERDE DE KAMPANYA LENS PERDE İLE TANIŞIN KONYA

Firmabak.com
Açıklama

DİKEY TÜL (LENS PERDE)

Dikey Perde ile tanışın

Üçü bir arada güneşlik +tül+ fon

PİYASA FİYATI 140 TL olan perdemiz tanıtım amaçlı m2 si 110 tl dir.

Ürünü daha iyi tanımak için ilandaki videoyu mutlaka izleyin
Ofis ve evlerimiz için yeni trend Dikey Perde ile mutlaka tanışın Konya Ceren perde 0534 954 63 63


* ücretsiz keşif kredi kartına taksit imkanı


DIKEY TÜL PERDE (LENS PERDE) NEDİR?

Lens perde diğer adıyla DİKEY PERDE   olarak bilinir. Dikey olarak adlandırılmasının nedeni ise üzerinde yer alan bantların dikey olacak şekilde konumlandırılmasıdır. Genelde salon, oturma odası, ofis ortamları için uygun olan bu perdeler, özel mekanizmaları sayesinde oldukça kullanışlı ve aynı zamanda bulundukları ortama uyum sağlayan perdelerden biri olma özelliğine sahiptir. Halk arasında DİKEY PERDE olarak da bilinir.  

 

DİKEY PERDE ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

 

Şık ve sade bir görünüme sahip olan lens perde modelleri,  Hem güneşlik hem tül hemde fon görevini bir perde modeline toplaması ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilen modeller arasında yer alır. Lens perdenin özellikleri ve avantajları şu şekildedir; 

 

Gündüz tül olarak kullanıyorsunuz akşamda içerisinin görünmesini istemediğiniz zamanda üst üste binerek içeriye göstermeyecek şekilde kullanabilirsiniz dolayısıyla 2 tane perdeye cevap veriyor yani tül ve güneşlik. Her biri mekanizmadaki yuvada birbirine geçme bir soketle çalışıyor montajı son derece kolay ve her yere montaj yapılabilir. 30 derecede bunları çıkarıp çamaşır makinesinde yıkayabiliyorsunuz dolayısıyla ev hanımlarının başka birine yada bir servise ihtiyaç duymadan teker teker söküp makineye atıp yıkayıp yerine asabilirsiniz son derece rahat. 

 

Renk skalasında onlarca renk tercihiniz mevcuttur.  Dilediğiniz rengi seçip dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Örneğin perdenin orta kısmını komple beyaz yapıp yada başka bir renk yapıp yanına da odanızı kombinleyecek fon perde yerine fon perde gibi görünecek size o genişliği ve kombinasyonu sağlayacak farklı renkler kullanabilirsiniz. 

 

Örneğin odanız kahverengi ağırlıklıysa acı kahveden 3-4 tane bir tarafına, 3-4 tane de diğer tarafına onun yanına da 3-4 tane bir acı kahvenin bir ton açık rengini geçişler yaparak farklı farklı düşünülebilir gayet kullanımı kolay ve cazip olacağına inandığım bir perdedir iyi günlerde kullanın 

 

  • Güneşten ya da gün ışığından en verimli şekilde yararlanmak için oldukça etkili modellerdir. Mekanizmaya bağlı kumanda ipi ile kanatlar ne kadar açılırsa güneş ışığı aynı oranda içeri girer. Ayrıca kanatların belirli oranda açılması ışığa yön verebilme açısından avantaj sağlar.
  • Hem kullanımı hem de temizliği oldukça kolaydır. Bu nedenle özellikle umumi mekanlarda tercih edilir ve kiri çok fazla göstermemesi önemli özelliklerinden biridir.
  • Lens perdelerin dikey kanatları sahip olması bulunulan ortamda genişlik ve ferahlık hissi uyandırır.
  • Güneşin kullanıcı isteğine göre yönlendirilebildiği tek perde modelidir.
  • Renk açısından pek çok alternatife sahiptir.
  • Perde kanatları toplanabildiği gibi aynı zamanda kendi etrafında dönebilir. Bu şekilde gün ışığından yararlanmak için perdeyi kolayca açmak ve gerektiği kadar ışığın içeri girmesini sağlamak mümkündür.
  • Tavandan tabana kadar uzanan modellere sahip olmasının yanında yüksek pencereler için de ayarlanabilen modelleri vardır.

Teknik Özellikler

Bu ilan 1116. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru