2009 Model Toyota Yaris 1.4 D-4D Terra


Açıklama

KESİNLİKLE AĞIR HASAR KAYDI YOKTUR. PERT DEĞİLDİR.

KM ORJİNAL DİR .

10 YAŞINDAKİ ARABAYA GÖRE DEĞERLENDİRELİM .

2009 Toyota yaris. Hasar kaydı çok az. Tavan gibi önemli yerlerinde boya yok. Etek altlarında temizlik amacıyla boya vardır. Sağ ön kapıyı ve arka tamponu temizlik amacıyla ben boyattım.

Motor performansı çok iyi, yürüyen ve alt takım gayet güzel. ÇALIŞMAYAN HİÇ BİR AKSAMI YOKTUR. Her şeyi çalışır durumdadır. Yakıtı çok az, bu motorlar ticari taksilerdeki toyota corolla araçlarda kullanılıyor, D-4D motor, çok az yakıyor ve 800.000 Km 900.000 Km gibi uzun süre sorunsuzca kullanılıyor. Araç gayet diridir, zaten görünce anlayacaksınız, yorulmamış bir araçtır. Araçtan çok çok memnun kaldım. Satmaya elim varmıyor ama artık küçük geliyor. 

Aldığımda parça parça toplamda 6.500 TL gibi küçük bir hasar kaydı vardı. Bendeyken hiç bir kaza olmadı, sadece çok hafif bir şekilde başka bir aracın kapı kısmına geri geri gelirken dokundum, araç mercedes olduğu için ve kusur bende olduğu için karşı tarafta oluşan hasar kaydı bu araca işlenmiş olabilir, en son bakmadım hasar kaydına, Plaka açık isteyen bakabilir.

Ciddi alıcılar ustasını alsın gelsin veya istediği yere expertize götürebilir, Expertize açıktır. Borcu harcı yoktur, satışa hazırdır.

Ciddi alıcılarla araç başında pazarlık olur.Bu ilan 2573. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
sahibinebak.com