PROJE YÖNETİM SİSTEMİ PROSKOP

Açıklama

Şimdiye kadar yapılan en kolay proje yönetim sistemiyle tanışın !

 

 
 
 
Proskop Proje Yönetimi

 

 

Arkanıza yaslanın ve projelerinizi ekran başından rahatça yönetin. Çünkü “Proskop” kaç tane projeniz olursa olsun, projelerinizin maliyet takibini, personelinizin performansını, şirketinizin kar-zarar durumunu ve bunun gibi ihtiyaç duyduğunuz birçok parametre

 

Zamanında Müdahale Edin, Sağlam Yol Alın.İş planının neresindeyiz?, zamanında bitirebilecek miyiz?, nerde aksama var?, taşeronlar verimli çalışıyorlar mı?, hangi personelime ne kadar zam yapmalıyım? Gibi birçok sorunuz “Proskop” sayesinde cevap bulacak. Tek yapmanız gereken “Proskop”a proje iş planınızı tanımlamanız. Gerisi sadece “Proskop” tan alacağınız raporlar ışığında stratejinizi belirlemek olacak.

 

 
image
 
 
 

Bir Meçhule Büyümeyin

Büyüme trendinde bir şirketseniz “Proskop” tam olarak sizin ihtiyacınız olan şey. Herşeyin kontrolünüz altında olduğu bir şirket hayal değil. Şirketinizin akıbetini piyasa değil siz belirleyin.

 

 
image
 
Söz Uçar Yazı Kalır
 

Yıllar geçse de, onlarca proje aynı anda yürütseniz de, hatırlamakta güçlük çektiğiniz en küçük detaylara bile birkaç tıkla ulaşırsınız. “Proskop” siz unutmasını istemedikçe hiçbir şeyi unutmayacaktır.

 

Kurulum Derdi Yok
Proskop bulut tabanlı bir yazılımdır. İnternet olan her yerden ister bilgisayarınızla ister cep telefonu veya tabletinizle şirketinizi her yerden kolayca yönetebilirsiniz.

 
 
 
image
 
 

 

www.proskop.com | bilgi@proskop.com

0850 346 34 36

MAKROGEM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Adres : Yeşilce Mahallesi Durgun Sokak No:1 Kağıthane/İSTANBUL

Şube : Üçevler mah. Arslan İş Merkezi NO:2/22 Nilüfer/BURSA


Teknik Özellikler

Bu ilan 814. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı