DRS GROUND EXPER

Firmabak.com
Açıklama

DRS GROUND EXPER DEDEKTÖRMÜKEMMEL DERİNLİK ve METALTANIMLAMA
DRS Ground Exper tüm metaller hakkında sizeen gerçekçi bilgileri siz kazı yapmadanverebilir. Tespit ettiğiniz metalin yaklaşıkgörüntüsünü gösterebilir ve değerli olupolmadığı hakkında sizi bilgilendirir.
KABLOSUZ BAĞLANTI
DRS Ground Exper'le kablosuz bağlantıözgürlüğüne sahip olursunuz.Dedektörünüzün gerçekleştirdiğitüm işlemleri gerçek zamanlıolarak tablet bilgisayarınızda ya dacep telefonuzda(1) takip ederekdedektörünüzü yönetebilirsiniz.DRS Ground Exper'i telefonunuzla kullanmakisterseniz, satın alırken gerekli yazılımıncep telefonunuza yüklenmesini talepetmeniz yeterli. (1)DRS Ground Exper yazılımı bazı cep telefonumodellerinde çalışmayabilir.OTOMATİK TOPRAK AYARI
DRS Ground Exper'le toprak ayarını ilk açılıştabir defa yapmanız yeterlidir. Sonrasındaher türlü mineral etkisini otomatik olarakyok edecektir. Bu konuda şaşırtıcı  biryeteneğe sahiptir.METALİ TANITIN Farklı olduğunudüşündüğünüz bir metalobjeyi Ground Exper'etanıtmanız yeterli.Bu son derece basit birişlem.

   Tanıtabileceğiniz 5 farklı objeyi aramalarınızdaölçüt olarak kullanabilir, dilediğinizde buölçütlerinizi değiştirebilirsiniz.MÜKEMMEL METAL TANIMLAMAKola kutuları, sigara paketleri, at nalı, çivigibi değersiz metaller hazine tutkunlarınınkorkulu rüyası olmuştur.DRS Ground Exper sayesinde bunlarla zamankaybetmezsiniz.Üstün değerlendirme ve grafik işleme yazılımı sayesinde hem metalin yaklaşık olarak şeklini görebilir hem de değerli ya dadeğersiz olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.ÇOKLU DİL DESTEĞİDRS Ground Exper, 9 farklı dilde kullanıcıarayüzüne sahiptir.Detaylı Türkçekullanım klavuzuhem tablete yüklü    olarak, hem debasılı olarakkullanımınızasunulmaktadır.

ÖNCE BUL, SONRA DEĞERLENDİRArazide tespit ettiğiniz metaller için hemen kazı yapmak zorunda değilsiniz.Tespit edilen şekli ve yerinizi kaydedin, sonradan bunun değerlendirmesiniyapın, kazı yapıp yapmayacağınıza karar verin. Alınan sinyalin renk sıkalası metalin değerli olup olmadığı ya da neyebenzediği konusunda size çarpıcı sonuçlar verecektir.


HİÇ BİR ŞEYİN EKSİKLİĞİNİ HİSSETMEZSİNİZDRS Ground Exper dedektör seti tam donanımlı olarak satışa sunulmuştur.Ek bir aksesuar ihtiyacınız olmaz. Bu kısımda yer alan parçalara ek olarak,kullanım konforunu yükselten taşıma yelekleri,  kulaklık, ergonomik kumanda vetaşıma çubukları pakete dahildir.
Kola kutuları, sigara paketleri, at nalı, çivigibi değersiz metaller hazine tutkunlarınınkorkulu rüyası olmuştur.DRS Ground Exper sayesinde bunlarla zamankaybetmezsiniz.Üstün değerlendirme ve grafik işleme yazılımı sayesinde hem metalin yaklaşık olarak şeklini görebilir hem de değerli ya dadeğersiz olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.MÜKEMMEL KAYIPSIZ DERİNLİK

5 metreye kadar sınırları zorlayın.1 m genişliğinde kare şekilli arama başlığı ileyüzeysel aramalarla sınırlı kalmazsınız. Buarama başlığı oldukça derinde bulunan metallerhakkında size yanılmayacağınız bilgiler verir. Sesli sitemle çalışan dedektörlerin sizi yanıltıpyanıltmadığını anlamanın tek yolu metrelercekazı yapmaktır. Oysa Ground Exper'le kazıyapmadan önce ne bulacağınızı görürsünüz. M
 

Teknik Özellikler

Bu ilan 1680. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru