Delta Pulse 3S Plus İKİNCİ EL DEDEKTÖR

Firmabak.com
Açıklama

Açıklama

 

 

Delta Pulse 3S Plus

     Tek para için ayrı derin arama için ayrı dedektör taşıma sorunundan kurtulmak istiyorsanız, kullanımı zor, hantal dedektörler nedeni ile arazide gezemez olduysanız,kullanımı zor dedektörler yüzünden arazide çalışamaz hale geldiyseniz, derin algılayan bir dedektör istiyorsanız doğru ürüne bakıyorsunuz. 3s Plus size hem tek tek için hem de derin aramalar için bulunan sallamalı ve sallamasız ara modu sayesinde hem tektek hem de derin aramalarda alışkanlıklarınızı değiştirmeden kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz 3D yer altı görüntüleme ve gradiometre ile toprak altı yapı görüntüleme özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Çok kolay kullanımı sayesinde sizi birçok ayar yapma gerekliğinden kurtarır. Pulse derin arama dedektörü, yer altı görüntülme ve gradiometre. Tüm bunların bir arada bulunduğu bir ürüne sahip olabilmek için bizimle irtibata geçin. Bir pulse dedektörden kullanım sırasında hiç bu kadar keyif almadığınızı göreceksiniz.3S PLUS

Teknik Özellikler

1-Çok yüksek ergonomi:

3s Plus 32 lik ve 45 lik başlıklarda küçük metal algılamalarında, 1×1 gibi kare başlık yada uçurtma başlık ile derin aramalarda çok yüksek ergonomi sağlar. Karbon-Alüminyum kol, çok küçük ana ünite ve dayanıklı batarya nedeni ile arazide sizi yormaz sorun çıkarmaz.

2-Yüksek kalitede malzeme ve üretim:

Karbon-Alüminyum tutma kolu, dayanıklı bataryası, pil şarj olduğunda elektriği kesen şarj aleti, kaliteli kulaklığı, çantası ve kaliteli bobinleri ile size uzun ömürlü bir kullanım sunar.

3-Bol Ekipman:

3s Plus 16cm, 22x29cm, 45cm 1×1 kare başlık ve uçurtma başlık olmak üzere tam 5 adet başlığa sahiptir. Ayrıca istenirse 3d yer altı görüntüleme ve gradiometre sensörü de kullanılabilmektedir.

4-Çok kolay kullanım:

3S Plus patentli tek tuşla toprak ayarı özelliği ile ilk defa dedektör kullananların bile çok rahat kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dedektörün kullanımı için tek butonla açılması ve yine aynı butonla toprak ayarı yapılması yeterlidir.

5-Yüksek Derinlik:

3S Plus Pulse Induction teknolojisiyle çok yüksek derinlikden metal algılama yeteneğine sahiptir. Çeşitli boy başlıkları ile büyük ve küçük hedefler için ayrı ayrı yüksek derinlikler elde edilebilmektedir.

6-3D görüntüleme ve Harici Gradiometre :

3S Plus istenirse 3D görüntüleme ve gradiometre ile toprak altı yapı tesbiti özelliği ile de alınabişlmektedir.

 

 

 


Teknik Özellikler

Bu ilan 1955. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru