MINELAB GPX 5000 DEFİNE DEDEKTÖRÜ

Firmabak.com
Açıklama

Açıklama

 

 

 

  
GPX 5000 11 "DD Başlık
11" MONO Başlık 15x12 "DD Başlık
Pinpointer Taşıma Çantası
Sırt Yeleği Dirseklik Kılıfı
Alt Şaft Başlık Vida Seti
 
     
               Minelab GPX ÜRÜNLERİ için Sahteciliğe karşı geliştirilen SON Yöntem!!! 

GPX cihazınız sahte mi yoksa orijinal mi diye emin olmak istiyorsanız lütfen tıklayınız ! 
Daha öncekilere kıyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan define dedektörü olma özelliği taşıyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur. Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir. Her zamanlama ( timing) fonksiyonu değişik toprak koşullarinda en ideal performans için dizayn edilmiştir. Bu da ayni dedektörün içinde 8 ayri dedektörün bulunmasi anlamina gelir.GPX 5000 define dedektörü en değerli ve en derindekileri hedefleyen define ve maden arayıcıları için idealdir. GPX 5000  hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı kolay bir dedektördür.Altın ararken en iyi dedektöre ihtiyac duyulur. Eğer en iyi dedektöre sahip olmak istiyorsaniz aradığınız dedektörü buldunuz demektir.
 

 

Artık Minelab dedektörleri
daha hafif

Minelab kolay  taşıma 
sırtlığı

PRO-SWING 45  

  
  Cihaz tanıtım filmi aşağıdadır

Teknik Özellikler:

 
 • GPX 5000 MPS, DVT ve SETA  teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin parçalarını bile bulabilirsiniz.
 • Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000 define dedektörünü çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalıntı”, “maden tuzu/altın” ve “kaliteli altın”dır.
 • GPX 5000 Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.
 • GPX 5000 Maden Tuzu / Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde etmektedir.
 •  
 • GPX 5000 Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.
     

 

   

 

 • Geliştirilmiş “zamanlama” fonksiyonları ile çok daha derinlerdeki altını bulabilirsiniz.
 • Geliştirilmiş “elektronik teknolojisi” her türlü toprak koşulunda yüksek hassasiyetle hedefe ulaşabilme olanağı sağlamaktadır
 • “6 arama modu” programlar arası kolay geçiş ve arama kolaylığı sağlar. “Genel ve Derin” arama modlarına ek olarak “ Yuksek Madeni ( Hi Mineral )”, “Arazi ( Patch)”, “Değersiz Toprak ( Hi-Trash)” ve “ Yer Tesbit ( Pinpont)”  modları mevcuttur. 6 Arama modu kişisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen şekilde adlandırılabilir.
 • Geliştirilmiş “Rx Gain” sayesinde GPX 5000 ile çok daha hassas bir şekilde alan taraması yapılabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.
 • “Otomatik Zemin Tarama” opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak koşuluna uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır. ( Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tipi  ve Hızlı Takip Butonu )
 • Geliştirilmiş Ses Ayarları sayesinde dedektör kişisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir. ( Aşamalı ses, ses, yoğun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme) 
 
GPX 5000 arka panel GPX 5000 ön panel    

 

 

 • Demir İkaz” özelliği sayesinde gereksiz metaller ayriştirilabilir.
 • “Hareket Kontrol” özelliği sayesinde dedektör kişisel arama hızına göre ayarlanabilir ve optimum seviyede hedefe ulaşma sağlanır.
 • “Ayarlama ( ses iptal )” özelliği sayesinde otomatik ya da manuel olarak gereksiz ses dalgaları en düşük seviyeye getirilebilir.
 • GPX 5000 üzerindeki “aydınlatma ( backlight )” sayesinde ekrandaki menu gece ya da gündüz rahatlıkla okunabilir. Pil gücü de bu sayede kontrol edilebilir.
 • GPX 5000 define dedektöründe de  ayrıca hafif li-ion batarya ve mikrofon güçlendirme özelliği mevcuttur.
 • GPX 5000’in  arama becerisini ve değerini arttirmak için standart olarak 11” Double D ile 11” Monoloop olmak üzere iki arama başlığı bulunmaktadır. Cihazda İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Arapça dil opsiyonları mevcuttur.

 

                           MINELAB GPX 5000 VİDEO
               

 
  Sahteciliği durdur
Biz altın arama işine tutkuyla baş koyduk ve siz de öyle.  Bu sebeple orijinal Minelab ürünüdür adı altında piyasaya sürülmüş olan sahte cihazlara karşı DUR demeye ihtiyacımız var. Bu videoda Minelab markasını korumak amacıyla üretilmiş olan güvenlik etiketleri ve SMS ile doğrulama sistemi sayesinde, elinizdeki ürünün orijinal bir Minelab ürünü olup olmadığını nasıl test edebileceğiniz hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

 
 


Minelab ürünleriyle altın nasıl bulunur
Bulmanın temel şartları Bu videoda, bulabileceğiniz altın miktarını artırmak için ipuçları ve püf noktaları da gösterilerek Minelab altın arama dedektörünü nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. 

   
GPX Serisi metal dedektörleri kurarak altın nasıl bulunur 
Bu videoda Minelab GPX Serisi altın arama dedektörlerini doğru bir şekilde nasıl kuracağınızı öğreneceksiniz
 
   
Minelab GPX 5000 Hızlı Başlangıç kılavuzu ile altın nasıl bulunur 
Bu videoda Hızlı Başlangıç Kılavuzunu kullanarak Minelab GPX 5000 altın arama dedektörünüzü hızlı bir şekilde nasıl kuaracağınızı öğreneceksiniz. 
 
   
GPX 5000 ile parazit sesini ayırt ederek altın nasıl bulunur 
Bu videoda Minelab GPX 5000 ile daha fazla altın bulmak için parazit sesini nasıl ayırt edeceğinizi öğreneceksiniz.
 
   
Minelab GPX 5000 ile hangi sesi dinleyerek altın nasıl bulunur? 
Bu videoda Minelab GPX Serisi altın arama dedektörlerinde daha fazla altın bulmak için hangi sese kulak vermeniz gerektiğini öğreneceksiniz

    GPX 5000 altın arama dedektörünüze uygun başlığı seçerek altın nasıl bulunur 
Bu videoda Minelab GPX Serisi altın arama dedektörünüz için arazi koşullarına uyan ve çok miktarda altın bulan en iyi başlığı nasıl seçeceğinizi öğreneceksiniz
   
Minelab GPX 5000’nin toprak ve hedef tiplerine göre ince ayar özelliğiyle altın nasıl bulunur 
Bu videoda daha fazla altın bulmak için Minelab GPX 5000’nin toprak ve hedef tiplerine göre ince ayar fonksiyonunu nasıl doğru bir şekilde kullanacağınızı öğreneceksiniz.
    GPX 5000 ile altın arama konusunda sorun çözme 
Bu videoda Minelab GPX 5000 altın arama dedektörü ile altın ararken karşılaşılan sorunları nasıl çözeceğinizi öğreneceksiniz.
 
 

   

                        MINELAB GPX 5000 TÜRKÇE EĞİTİM VİDEO

                         


Teknik Özellikler

Bu ilan 1756. kez ziyaret edilmiştir.
Sponsorlu Bağlantı
vallaki.com Arama Motoru