Cem UnCem Un

İletişim
Firma No :
110347
Adres :
Nizip Caddesi Başak Sok. No: 42 Gaziantep
Şirket Tanımı

Ülkemizin un sektöründeki önde gelen üreticilerden olan YENİGÜLER UN, 10.000m² kapalı alan üzerine kurulu modern tesislerinde yüksek üretim kapasitesiyle dünya standartlarında un üretimi yapmaktadır. 
Özenle seçilmiş mükemmel kalitedeki buğdaylar tamamen bilgisayar kontrollü, entegre, modern üretim tesislerinde el değmeden dünya standartlarında üretilen CEM UN dünyanın en gelişmiş kontrol cihazlarıyla donatılmış laboratuarlarında uzman ekipler tarafından üretim öncesi ve sırasında, paketleme öncesi ve sonrası sürekli kalite kontrolü yapılarak 5Kg, 10Kg, 25Kg ve 50Kg’lık ambalajlarda sürekli artan miktarda çeşitli ülkelere ihraç edilmekte ve dünya pazarlarının büyük üreticileri ile rekabet etmektedir.
Bölgemizdeki ilk TSE ve TS-EN-ISO-9001:2000kalite güvence sistemine sahip firması olarak kurumsallaşmayı hedef almış olan firmamız ”CEM UN” markası ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır. 
Kaliteyi güvence altına almak için hammadde alımından başlayarak ürünün sevk edilmesine kadar ki süreçte kalite kontrol laboratuarında izlenmektedir. Geniş donanımlı AR-GE laboratuarı ve AR-GE çalışmalarımızla Börek, Yufka, Lüks ekmeklik ve Francalık unların üretimleri geliştirilmektedir.Aynı zamanda Türkiye'de un konusunda duayen Üniversite Hocaları ile irtibat halinde olup onların bilgilerinden de faydalanmaktayız.

Hizmet Tanımı
Un Fabrikaları, Ekmek Fırınları ve Unlu Mamüller

Bu firma 1715 kez ziyaret edilmiştir.