KADIKÖY VİZE

İletişim
Firma No :
107909
Yetkili Adı :
İhsan Gülhan
Adres :
Sahrayı Cedit Mah. Atatürk Cad. 11 Taner Apt. D:1 Kadıköy 34734, İstanbul
Şirket Tanımı
Vize Takip İşlemleri
 
 
Şirket Tanımı
A sınıfı seyahat acentası olarak 2007 yılında kurulan Aig Turizm'in tescilli bir markası olan Kadıköy Vize, tüm ülke vizelerini almaya yetkili bir kurumdur. Vize hizmetinde parçaları bir araya getirerek doğru başvuruda bulunmanızı sağlar.

Uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama ve kongre organizasyon gibi bölümlere de sahip olan Aig Turizm, hizmetin bir bütün olması gerektiği gerçeğini daima savunur. Kurumsal ve bireysel pazarda hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutarken, doğru ve müşteriyi koruyucu bir bütçe sunarak çalışmakta olduğu şirketlere ve bireylere maddi kazanç ve zaman tasarrufu sağlar. Yeniliklerin takipçisi olmayı ve bunları her projede sunmayı görev edinmiştir. Küçük iş yoktur ilkesini benimseyerek her projeye aynı dikkat ve disiplinle yaklaşır. Etkin fiyat politikası ve organizasyon kabiliyeti ile her zaman bir adım öne çıkar.
 
Hizmet Tanımı

Vize başvurusunda bulunmak uzun ve zorlu bir iş gibi gelse de A sınıfı seyahat acentası olan doğru bir aracıyla, yorulmadan, konsolosluk kuyruklarına girmeden kısa sürede sonuçlanabilir. Schengen vizesi, Dubai vizesi, İngiltere vizesi, Çin vizesi gibi zorlu vizelerde Kadıköy Vize’den destek alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımızla, neredeyse yol paranıza denk edecek hizmet bedelleri ile bu işlemi güvenli bir şekilde vermekteyiz. Evraklarınız iki ayrı vize profesyoneli tarafından kontrol edilerek herhangi bir eksiklik veya mantıksızlığa mahal verilmeden dosyanız konsolosluğa verilir.

Gerekirse uçak, otel rezervasyonlarınız ve seyahat sağlık sigortanızı yapabiliyoruz.

 
Arama Terimleri: Dubai Vizesi, Çin Vizesi, Schengen - İngiltere Vizesi, Danimarka Vizesi, Yunanistan Vizesi, Şengen Vizesi, Schengen Vizesi, Vize Hizmeti, Amerika Vizesi
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul, Bursa, Gebze, Balıkesir - Bandırma, Kocaeli - İzmit, Tekirdağ, Eskişehir, Çorlu ve Sakarya Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Kadıköy Vize Takip İşlemleri, Schengen, İngiltere, Çin, Danimarka, Yunanistan, Dubai ve Amerika Vize Takip Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 2090 kez ziyaret edilmiştir.